Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(lotute @ 2010 05 10, 21:32)
tai tu čia specialiai mani kankinai  g.gif  cool.gif  lotuliukas.gif

tai kur visos dingusios? ar tai visada čia tylu?

Nea, ne specialiai. Torto noriu. biggrin.gif

Na, žinok todėl ir vadinamės (ne)pleputės. Paprastai čia tylos namai, tik kartais atsiranda plepančių. Nors realiai viskas nuo temos priklauso, manau. Yra gera tema, yra plepesių, nėra- nėra.
Atsakyti
Junetuk nusiunciau biggrin.gif
Atsakyti
labas dienas, ar yra gyvuuuuu : ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif

norejau pas laisveja į kitą temukę įsirašytai, ale nepavyko, laisvėja išsišaipė lotuliukas.gif lotuliukas.gif na ir gerai ir nereikia bebe.gif
Atsakyti
Sveikos.
Man vis mokslų negana - profesinį bakalaurą ruošiuos gintis (po universitetinio - tai nieks ir nesupranta). Tikiuosi, kad talentų banke darbą pasiūlys...
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 05 11, 11:18)
labas dienas, ar yra gyvuuuuu : ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif

norejau pas laisveja į kitą temukę įsirašytai, ale nepavyko, laisvėja išsišaipė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na ir gerai ir nereikia bebe.gif

Yra, tik gyvi iš ryto po mišką maklinėja. biggrin.gif

O kas per laisvėjos temutė? Kodėl išsišaipė? g.gif

QUOTE(cabra*urbana @ 2010 05 11, 12:03)
Sveikos.
Man vis mokslų negana - profesinį bakalaurą ruošiuos gintis (po universitetinio - tai nieks ir nesupranta). Tikiuosi, kad talentų banke darbą pasiūlys...

O kas per profesinis bakalauras?
Atsakyti
man tas pats klausimas iskilo, kas cia per daiktas toks bakalauras biggrin.gif

gyvenam mes gerai, ismoko panelyte sypsotis pakalbinta, tai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 05 11, 16:29)
gyvenam mes gerai, ismoko panelyte sypsotis pakalbinta, tai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Nu va, kaip smagu.
O mano gėris jau į pabaigą, kaip ir finišas atostogų matosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 05 11, 11:18)
labas dienas, ar yra gyvuuuuu : ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif

norejau pas laisveja į kitą temukę įsirašytai, ale nepavyko, laisvėja išsišaipė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na ir gerai ir nereikia bebe.gif

ten nėra MANO temutė lotuliukas.gif Be to, ten buvai ne tu, o tavo kitas nikas tongue.gif lotuliukas.gif Ir dar, mes nesišaipom, mes tik kartais patraukiam per dantį. Draugiškai mirksiukas.gif Ir nėr čia ko už akių apkalbinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2010 05 11, 16:53)
ten nėra MANO temutė  lotuliukas.gif Be to, ten buvai ne tu, o tavo kitas nikas  tongue.gif  lotuliukas.gif Ir dar, mes nesišaipom, mes tik kartais patraukiam per dantį. Draugiškai  mirksiukas.gif Ir nėr čia ko už akių apkalbinėt  biggrin.gif

Oba, kaip gerai kartais tokias žinutes pavaryt, net ir prapuolėlės pasirodo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2010 05 11, 16:53)
ten nėra MANO temutė  lotuliukas.gif Be to, ten buvai ne tu, o tavo kitas nikas  tongue.gif  lotuliukas.gif Ir dar, mes nesišaipom, mes tik kartais patraukiam per dantį. Draugiškai  mirksiukas.gif Ir nėr čia ko už akių apkalbinėt  biggrin.gif

agam nesišaipei lotuliukas.gif

QUOTE(ezra @ 2010 05 11, 16:56)
Oba, kaip gerai kartais tokias žinutes pavaryt, net ir prapuolėlės pasirodo. thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 11, 16:56)
Oba, kaip gerai kartais tokias žinutes pavaryt, net ir prapuolėlės pasirodo. thumbup.gif

Tai kad aš seku įvykius, tik neturiu ką pasakyti blush2.gif

QUOTE(lotute @ 2010 05 11, 18:52)
agam nesišaipei lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Tai nebeateisi? cool.gif


------------

Ar žinot tokį dalykėlį? Nepaklotos lovos saugo nuo ligų. Pasak britų mokslininkų, tvarkingai sulankstyti patalai yra nehigieniški. Pasirodo, kad tie, kurie kiekvieną rytą tvarkingai sulanksto antklodę ar dar ant jos užtraukia lovatiesę, sukuria idealias sąlygas astmą, egzemą, chronišką šienlingę bei kitas alergijas sukeliančioms erkutėms.
Mokslininkų teigimu, tokia lova greitai "priglaudžia" maždaug 1,5 milijono gyvių populiaciją. Pasak britų mokslininko Stepheno Pretlove'o, nepaklota lova yra atgrasi ne tik tvarką mėgstantiems žmonėms, bet ir mikroskopiškai mažiems voragyviems. Namų dulkių erkės minta žmogaus odos pleiskanomis ir todėl mėgsta su mumis "dalytis" lova. Erkutės gali išgyventi tiktai per mažytes savo liaukas iš aplinkos siurbdamos vandenį. O pasirodo, palikus visą dieną neklotą lovą drėgmė iš patalynės ir čiužinių išgaruoja, o erkutės išdžiūva ir nunyksta.
Atsakyti
Profesinį bakalaurą gauną kolegijų absolventai. Ten daugiau dėmesio praktiniam žinių pritaikymui nei universitete.
Atsakyti