Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Labutės smile.gif
Junete - aš turiu Ugnės tokį horoskopą ir krikštasūniui dariau, tiesiog idomu smile.gif Ir beje, matau tiesos smile.gif Man pačiai tai irgi įdomu, tik jau laiko nebėr tam domėtis giliau biggrin.gif todėl įsirašau į triušius biggrin.gif nors manau, kad triušių era tu jau praėjus smile.gif ne? man smalsūs tokie konkretūs klausimai, tarkim kada grįžt į darbą, kada planuot kokią kelionė ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 04, 14:14)
Ane? Aš tai vyrą tokį turiu, šalia kurio tas pats, kas šalia pečiuko, miegot sunku, nes aš karščio nepernešu.


as toks patd radiatorius esu. O Paulius tai ne, jis siaip toks pasiutes, kad nugainioja po namus taip kad karsta pasidaro lotuliukas.gif

As kazkaip apie horoskopus visai neturiu nuomones biggrin.gif
Atsakyti
Astrologija labai sunkus mokslas, jau vien dėl to, kad informacijos yra žiauriai daug. Per metus jos išmokti tikrai neįmanoma. Dėl to bandomieji triušiai manau bus visi artimiausius kelis metus unsure.gif , o ir man praktika tikrai reikalinga. Nors kai ką jau galiu tikrai pasakyti ax.gif Galiu pabandyti kieno nors pasižiūrėti. jei abejosiu, tai taip ir pasakysiu, kad dar nežinau ax.gif
Atsakyti
Junete, žiūrėk mano biggrin.gif
Atsakyti
parašyk į AŽ gimimo datą, gimimo laiką ir miestą kur gimei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 05 05, 08:42)
as toks patd radiatorius esu. O Paulius tai ne, jis siaip toks pasiutes, kad nugainioja po namus taip kad karsta pasidaro  lotuliukas.gif

As kazkaip apie horoskopus visai neturiu nuomones biggrin.gif

Tai tau gerai, jokio sporto klubo nereikia. thumbup.gif

Na, tais laikraštiniais horoskopais aš netikiu tikrai.

QUOTE(Junetė @ 2010 05 05, 09:23)
Astrologija labai sunkus mokslas, jau vien dėl to, kad informacijos yra žiauriai daug. Per metus jos išmokti tikrai neįmanoma. Dėl to bandomieji triušiai manau bus visi artimiausius kelis metus  unsure.gif , o ir man praktika tikrai reikalinga. Nors kai ką jau galiu tikrai pasakyti  ax.gif Galiu pabandyti kieno nors pasižiūrėti. jei abejosiu, tai taip ir pasakysiu, kad dar nežinau  ax.gif

O gal ir mano gali žvilgtelti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 05, 22:13)
O gal ir mano gali žvilgtelti? blush2.gif

parašyk į AŽ gimimo datą, laiką ir miestą, kur gimei ax.gif
ir gal kas nors konkrečiai domina?
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 05 06, 08:43)
parašyk į AŽ gimimo datą, laiką ir miestą, kur gimei  ax.gif
ir gal kas nors konkrečiai domina?

Tuoj parašysiu.
Atsakyti
Labukas labukas

mes gyvi sveiki, vyras isvykes, viena su mazium kariauju.. sunku ne tas zodis smile.gif bet viskas ok 4u.gif

QUOTE(ezra @ 2010 05 04, 22:04)
Oho, kaip įdomu. bigsmile.gif
tai kada jau čia bus galima patapti tais bandomaisiais triušiais ar šiaip konsultuotis su tavimi? rolleyes.gif


as ir Junetuk noriu labai labai smile.gif
Atsakyti
ir aš noriu, tik nežinau, ko konkrečiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif As savaitei pabegus buvau, o jus ziuriu tokiu super dalykeliu apkalbejot. Astrologija tikrai su tikejimu nesikerta schmoll.gif , nes remiasi visai kitokiais pagrindais nege burimas. Astrologija man panasu i chiromantija (delno liniju skaitymas) - ten irgi niekas jums nieko labai konkreciai nepasaky Kaip Junete minejo - gali pasakyti, apie tokius metus kazko vengti, nes ivyktu pvz. koks nelaimingas atsitikimas. Kasdienais horoskopais laikrastyje as irgi nesu linkusi tiketi, aisku, buna kartais, kad issipildo. Tai, Junete, as irgi noreciau tokiu bendru dalyku - darbas, seima, karjera, pinigai, meile - kur man geriau ir kaip geriau smile.gif.....Ar galetum paziureti??
Atsakyti
Na rašykit visos į AŽ gimimo datas, laikus ir vietą, kur gimėt. Bet labai greit nepažadu, nes dabar nagrinėju Ezrą ir jos mažylius, po to jau laukia Rudaakė.
Atsakyti