Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(lijo @ 2010 04 27, 00:44)
tai kad l. panašios smile.gif vis panašyn

aha, kažkas iškėlė klausimą, ar LORas dėl adenoidų mums nieko nesakė smile.gif sakau, o jūs į mažąją pasižiūrėkit  lotuliukas.gif

Ale gerai, tada, galėsi vaizduot, kad vynukes turi. tongue.gif

ir man buvo kilusi pradžioje tokia mintis, paskui lūpytes patyrinėjau, tai pagalvojau, kad čia jų tiesiog tokia struktūra - būt prasižiojusioms. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, (ne)pleputės.
Ar dar yra čia gyvų, t.y. nesustirusių iš šalčio ax.gif
Atsakyti
Yra ir gyvų, ir tokių, pas kurias dar šildo. tongue.gif
Atsakyti
na mes šiandien važiuosim pirkti šildytuvą, tai pas mus irgi šiandien jau šildys smile.gif nes jau net šuo pradėjo čiaudėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 05 04, 12:46)
na mes šiandien važiuosim pirkti šildytuvą, tai pas mus irgi šiandien jau šildys smile.gif nes jau net šuo pradėjo čiaudėti  unsure.gif

lotuliukas.gif O tai dar neturėjot tokio dalyko?
Kaip tavo astrologijos studijos?
Atsakyti
vakar pavyzdžiui orkaite šildėmės lotuliukas.gif , bet nusprendėm, kad šildytuvu vis dėlto bus pigiau.
Astrologija kuo toliau tuo įdomiau. Manęs jau niekas nebeįtikins, kad tai neveikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 05 04, 13:12)
vakar pavyzdžiui orkaite šildėmės  lotuliukas.gif , bet nusprendėm, kad šildytuvu vis dėlto bus pigiau.
Astrologija kuo toliau tuo įdomiau. Manęs jau niekas nebeįtikins, kad tai neveikia  ax.gif

Ane? tai reikėjo dvigubą naudą tada išpešti - ką nors skanaus pasigaminti. biggrin.gif

O buvo, kas bandė įtikinti?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 04, 13:21)
O buvo, kas bandė įtikinti?

tai kad manau kokiai 80 proc. LT žmonių tai atrodo nesąmonės. o pavyzdžiui Rusijoj, astrologijos pagrindai net mokykloj dėstomi, o kiekvienas Rusijos žmogus, kuris turi savo kirpėją, manikiūristę ir pan., turi ir savo astrologą, ir žingsnio nežengia nepasitaręs su juo.
Atsakyti
Kam cia salta, galiu paskolint pauliu,is kart karsta bus,nei jokiu sildytuvu nereiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 05 04, 13:44)
tai kad manau kokiai 80 proc. LT žmonių tai atrodo nesąmonės. o pavyzdžiui Rusijoj, astrologijos pagrindai net mokykloj dėstomi, o kiekvienas Rusijos žmogus, kuris turi savo kirpėją, manikiūristę ir pan., turi ir savo astrologą, ir žingsnio nežengia nepasitaręs su juo.


Ane? Na, gal kiekvieno žingsnio nežengčiau, bet kartais tikrai būna tokių atvejų, kei reikia kažkokio patarimo ir visai ne iš žmogaus. Tenka pasiklaiuti nuojauta.
Man tai neatrodo nesąmonės, tiesiog man kažkaip panašiau atrodė į būrimus, o man nesinori žinot ateities, nes kol nežinai, dar gali keisti.
Klausyk, o su tikėjimu tai neprasilenkia?
QUOTE(Eres @ 2010 05 04, 14:43)
Kam cia salta, galiu paskolint pauliu,is kart karsta bus,nei jokiu sildytuvu nereiks biggrin.gif

Ane? Aš tai vyrą tokį turiu, šalia kurio tas pats, kas šalia pečiuko, miegot sunku, nes aš karščio nepernešu.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 04, 15:14)
Ane? Na, gal kiekvieno žingsnio nežengčiau, bet kartais tikrai būna tokių atvejų, kei reikia kažkokio patarimo ir visai ne iš žmogaus. Tenka pasiklaiuti nuojauta.
Man tai neatrodo nesąmonės, tiesiog man kažkaip panašiau atrodė į būrimus, o man nesinori žinot ateities, nes kol nežinai, dar gali keisti.
Klausyk, o su tikėjimu tai neprasilenkia?

dėl tikėjimo, tai atvirkščiai, man labai daug paaiškino katalikybės dalykų. Na į bažnyčią vaikščioti dar (bent jau kol kas) nepradėjau, bet labai daug dalykų suveda į katalikybę.
Visa problema ir yra ta, kad dauguma žmonių nežino, kas yra astrologija, ir galvoja, kad tai burtai. jei nori išsiburti - reikia eiti pas čigonę rolleyes.gif Astrologija nagrinėja planetų poveikį žmogui. Pavyzdžiui iš to, kaip planetos buvo išsidėsčiusios žmogaus gimimo metu, galima pasakyti apie žmogaus charakterį, jo stipriąsias ir silpnąsias vietas, gerąsias ir blogąsias savybes. Astrologija, pasakydama kokios yra blogos žmogaus savybes, moko su jomis tvarkytis. dažnai žmogus, kol jam neįvardini tų savybių, jų net nesuvokia. O kai jau jas žino, tada atkreipia (bent jau) į tai dėmėsį, ir gali jas keisti. Taip tobulėja ir gerėja žmogaus siela. Katalikybė sako, kad siela yra nemirtinga, reiškia jei būsime geri šiame gyvenime, kitas mūsų gyvenimas irgi bus geresnis, ir atvirkščiai. Iš gimimo horoskopo galima pamatyti kuriose srityse mums sekasi arba ne, pvz. moksluose, užsienyje, partneriai geri arba ne, ir pan. Tai žinodami vėlgi galime keisti savo gyvenimą. jei žinai, kad pinigai ateina tada, kada rizikuoji, ir pavyzdžiui pinigų būste turi apsaugą, o stovi "ant kokio biznio plano slenksčio" ir bijai rizikuoti, prisimeni savo horoskopą, ir drąsiai rizikuoji. Sėkmė garantuota (aišku dar reikia žiūrėti ir tuo metu einantį tranzitą, kad kokių kitų kliūčių nebūtų).
Pavyzdžiui mano brolio gimimo horoskope yra aiškus parodymas, kad jam blogai bus tėvynėje, jis liktų vienišas, nevedęs, be darbo, jei liktų čia. Jis dabar bent jau pradžiai išvažiavo gyventi į Kauną, ir iš karto viskas pagerėjo: ir mokytis pradėjo, ir draugę susirado, ir darbą turi, tik grįžta namo pas tėvus, ir pradeda nervintis. O užsienio būste pas jį viskas - ir autoritetas, ir meilė, ir pinigai.
Astrologija ypač padeda jaunuoliams, kurie nežino kokią profesiją rinktis. Pvz. valinskui astrologai sakė, kad "tu esi šou žmogus, neik į politiką, čia tau bus ragas", ir sakė ne todėl, kad jį pažįsta, bet taip yra užkoduota jo gimimo horoskope. Ir ką mes matom dabar - astrologų jis nepaklausė ir politikoj jam tikrai nesiseka.
Konkrečius įvykius gali pasakyti tranzitinė planetų padėtis, t.y. kaip planetos veikia žmogų šiuo momentu judėdamos. Pvz., jei tu žinosi, kad tau gresia avarijos užsienyje, na tuo laikotarpiu atsisakyk kelionių į užsienį, ir to išvengsi. Žinodama, kas gali tau grėsti, tu gali to išvengti, ir pakeisti tuos įvykius. Be to, astrologija tau nepasakys, kad va tu eisi gatve, tave užpuls iš nugaros ir duos į galvą. konkrečios dienos hosroskope galima pamatyti, tik pvz. galvos traumos nuorodą, bet gal tau tiesiog namie ant galvos knyga užkris. Be to, dažnai būna, kad kažkokio įvykio parodymas bus ne tavo horoskope, o pvz. tavo vyro. Tada reikia ieškoti priežasčių, kodlė taip įvyko. Gal tiesiog kažkokio sukrėtimo reikėjo ne tau, o tavo vyrui, tu tiesiog buvai kaip įrankis.
Astrologija - toks visagalis kompiuteris, taip visi mes esam susieti, kad net baisu.
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 05 04, 16:27)
dėl tikėjimo, tai atvirkščiai, man labai daug paaiškino katalikybės dalykų. Na į bažnyčią vaikščioti dar (bent jau kol kas) nepradėjau, bet labai daug dalykų suveda į katalikybę.
Visa problema ir yra ta, kad dauguma žmonių nežino, kas yra astrologija, ir galvoja, kad tai burtai. jei nori išsiburti - reikia eiti pas čigonę  rolleyes.gif Astrologija nagrinėja planetų poveikį žmogui. Pavyzdžiui iš to, kaip planetos buvo išsidėsčiusios žmogaus gimimo metu, galima pasakyti apie žmogaus charakterį, jo stipriąsias ir silpnąsias vietas, gerąsias ir blogąsias savybes. Astrologija, pasakydama kokios yra blogos žmogaus savybes, moko su jomis tvarkytis. dažnai žmogus, kol jam neįvardini tų savybių, jų net nesuvokia. O kai jau jas žino, tada atkreipia (bent jau) į tai dėmėsį, ir gali jas keisti. Taip tobulėja ir gerėja žmogaus siela. Katalikybė sako, kad siela yra nemirtinga, reiškia jei būsime geri šiame gyvenime, kitas mūsų gyvenimas irgi bus geresnis, ir atvirkščiai. Iš gimimo horoskopo galima pamatyti kuriose srityse mums sekasi arba ne, pvz. moksluose, užsienyje, partneriai geri arba ne, ir pan. Tai žinodami vėlgi galime keisti savo gyvenimą. jei žinai, kad pinigai ateina tada, kada rizikuoji, ir pavyzdžiui pinigų būste turi apsaugą, o stovi "ant kokio biznio plano slenksčio" ir bijai rizikuoti, prisimeni savo horoskopą, ir drąsiai rizikuoji. Sėkmė garantuota (aišku dar reikia žiūrėti ir tuo metu einantį tranzitą, kad kokių kitų kliūčių nebūtų).
Pavyzdžiui mano brolio gimimo horoskope yra aiškus parodymas, kad jam blogai bus tėvynėje, jis liktų vienišas, nevedęs, be darbo, jei liktų čia. Jis dabar bent jau pradžiai išvažiavo gyventi į Kauną, ir iš karto viskas pagerėjo: ir mokytis pradėjo, ir draugę susirado, ir darbą turi, tik grįžta namo pas tėvus, ir pradeda nervintis. O užsienio būste pas jį viskas - ir autoritetas, ir meilė, ir pinigai.
Astrologija ypač padeda jaunuoliams, kurie nežino kokią profesiją rinktis. Pvz. valinskui astrologai sakė, kad "tu esi šou žmogus, neik į politiką, čia tau bus ragas", ir sakė ne todėl, kad jį pažįsta, bet taip yra užkoduota jo gimimo horoskope. Ir ką mes matom dabar - astrologų jis nepaklausė ir politikoj jam tikrai nesiseka.
Konkrečius įvykius gali pasakyti tranzitinė planetų padėtis, t.y. kaip planetos veikia žmogų šiuo momentu judėdamos. Pvz., jei tu žinosi, kad tau gresia avarijos užsienyje, na tuo laikotarpiu atsisakyk kelionių į užsienį, ir to išvengsi. Žinodama, kas gali tau grėsti, tu gali to išvengti, ir pakeisti tuos įvykius. Be to, astrologija tau nepasakys, kad va tu eisi gatve, tave užpuls iš nugaros ir duos į galvą. konkrečios dienos hosroskope galima pamatyti, tik pvz. galvos traumos nuorodą, bet gal tau tiesiog namie ant galvos knyga užkris. Be to, dažnai būna, kad kažkokio įvykio parodymas bus ne tavo horoskope, o pvz. tavo vyro. Tada reikia ieškoti priežasčių, kodlė taip įvyko. Gal tiesiog kažkokio sukrėtimo reikėjo ne tau, o tavo vyrui, tu tiesiog buvai kaip įrankis.
Astrologija - toks visagalis kompiuteris, taip visi mes esam susieti, kad net baisu.

Oho, kaip įdomu. bigsmile.gif
tai kada jau čia bus galima patapti tais bandomaisiais triušiais ar šiaip konsultuotis su tavimi? rolleyes.gif
Atsakyti