Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(ezra @ 2010 04 13, 15:19)
Man tai labai gražus vardas. Lietuviškas. rolleyes.gif O klausiu, nes pati rinkau vardus turėdama priežastis ir motyvus, tai galvoju, kad ir kiti taip daro. biggrin.gif

Pas mus muzikėlėje iš 9 vaikų - 3 Liepos, o dar šiaip, aplinkoje nemažai turim. smile.gif


Zinai dar su tom priezastim ir motyvais buna taip, kad atrodo visus devynis menesius zinai kaip ir kodel pavadinsi, o gimsta ir pamatai kad tas vardas netinka ir viskas biggrin.gif Ziurejom kad tiktu tam vaikui, kad butu lietuviskas, prie pavardes kad deretu ir kad patiems patiktu smile.gif

Oho smile.gif Na mes nepazistam nei vienos, tai irgi buvo vienas is tu motyvu lotuliukas.gif Bet siaip tikiu kad ju nemazai, nors metrikacijoj sake, kad daznai nededa, o siemet 5 Liepa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 04 13, 16:30)
Zinai dar su tom priezastim ir motyvais buna taip, kad atrodo visus devynis menesius zinai kaip ir kodel pavadinsi, o gimsta ir pamatai kad tas vardas netinka ir viskas  biggrin.gif Ziurejom kad tiktu tam vaikui, kad butu lietuviskas, prie pavardes kad deretu ir kad patiems patiktu  smile.gif

Oho smile.gif Na mes nepazistam nei vienos, tai irgi buvo vienas is tu motyvu  lotuliukas.gif  Bet siaip tikiu kad ju nemazai, nors metrikacijoj sake, kad daznai nededa, o siemet 5 Liepa  biggrin.gif

Tai kas be ko.
Nors man tai nebuvo, kad persigalvočiau, ar netiktų. Kažkaip susigyvenu su tuo vardu, tai labai normalu, kad kito varianto net ir būt negali. Bet tai čia man taip, kitam kitaip. biggrin.gif

Tai tų sutapimų daug. Aš irgi iki Džiugo gimimo žinojau tik Džiugą Siaurusaitį, bet apie jį mažiausiai galvojau. Nors domėjausi, kad Klaipėdoje nebūtų pats populiariausias vardas. Ale, ką ten pavasarį žinosi, kaip bus rudenį. biggrin.gif
Atsakyti
Eres, labaı grazus vardas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

ERES,su gimtadieniu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
aciu ir cia 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Eres, sveikinu ir cia biggrin.gif 4u.gif Buk laiminga 4u.gif

user posted image
Atsakyti

laba rolleyes.gif vaikai jau mėnesį serga pakaitom...
buvom pas pediatrę penktadienį, paprašėm, kad paklausytų Grėtę... ilgai klausė, na sako, tik vieną kartą lyg kažkas šmėstelėjo bronchuose. pasisakiau, kad negirdžiau antibiotikų, tai sakė ir negirdyt schmoll.gif gavom siuntimą pas pulmonologą. pas Misį vėl buvom. pakeitė vaistus, vis tik mano, kad dantys. sako, dygstant dantims visokių kosulių būna rolleyes.gif nžn, Ventolino nebedaviau šian (paskaičiau, kad gali sukelt dusulį ir švokštimą doh.gif o nuo to ir gydau), druskos kompresų nebedėjautai, tai ar dėl to. ar dėl tų Misiaus žirniukų lyg apmažėjo traškėjimas, kosulys unsure.gif
nesuprantu - naktį kuo geriausiai miega, valgo, nėr jokio švilpimo, jokio dusulio... ateina rytas neprašytas ir vėl g.gif toks kaip skreplis burnoj, kurio iškosėt neina.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Oi, mamyte...vaikai serga - pats didziausias blogumas mamai....O pediatre nesiule alergologui pasirodyti? Nors mazoji dar per maza kad ka pasakytu...Bet va keista, kad tik diena uzeina tas kosulys g.gif Del Ventolino...Jums gydytoja ji paskyre?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 04 25, 08:33)
laba  rolleyes.gif vaikai jau mėnesį serga pakaitom...
buvom pas pediatrę penktadienį, paprašėm, kad paklausytų Grėtę... ilgai klausė, na sako, tik vieną kartą lyg kažkas šmėstelėjo bronchuose. pasisakiau, kad negirdžiau antibiotikų, tai sakė ir negirdyt  schmoll.gif gavom siuntimą pas pulmonologą. pas Misį vėl buvom. pakeitė vaistus, vis tik mano, kad dantys. sako, dygstant dantims visokių kosulių būna  rolleyes.gif nžn, Ventolino nebedaviau šian (paskaičiau, kad gali sukelt dusulį ir švokštimą  doh.gif o nuo to ir gydau), druskos kompresų nebedėjautai, tai ar dėl to. ar dėl tų Misiaus žirniukų lyg apmažėjo traškėjimas, kosulys  unsure.gif
nesuprantu - naktį kuo geriausiai miega, valgo, nėr jokio švilpimo, jokio dusulio... ateina rytas neprašytas ir vėl  g.gif toks kaip skreplis burnoj, kurio iškosėt neina.

Įsivaizduoju, kaip tu pavargai. 4u.gif 4u.gif
Gerai, jei dar be antibiotikų eina apsieit. Džiugui tai nuo dantų amžina sloga buvo, ėjom ir pas LOR, ir pas Misį, ir pas alergologą. Tai visi tą patį sakė ir ie teisūs buvo, ačiū Die...
Ale sesutės gražuolytės. Bet sirtingos.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 04 25, 22:04)
Džiugui tai nuo dantų amžina sloga buvo, ėjom ir pas LOR, ir pas Misį, ir pas alergologą. Tai visi tą patį sakė ir ie teisūs buvo, ačiū Die...
Ale sesutės gražuolytės. Bet sirtingos.


O jei tai del dantu, tai gal nereikia ir jokiu Ventolinu duoti unsure.gif Mes su tuo susidure nebuvom, tai uztat man cia tiek klausimu kyla smile.gif

Bet sesuciu lupytes man vienodos/panasios atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 04 26, 09:12)
Bet sesuciu lupytes man vienodos/panasios atrodo  bigsmile.gif

Jo, išsižiojusios tai vienodai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 04 25, 07:52)
Oi, mamyte...vaikai serga - pats didziausias blogumas mamai....O pediatre nesiule alergologui pasirodyti? Nors mazoji dar per maza kad ka pasakytu...Bet va keista, kad tik diena uzeina tas kosulys  g.gif Del Ventolino...Jums gydytoja ji paskyre?


tai kad alerginiai tyrimai netikslūs tokio amžiaus. su E buvom, tai padarė tuos pagrindinius, nieko nenustatė ir pasibaigė cool.gif
dėl Ventolino ligoninėj sakė, kai gulėjom su obstrukciniu bronchitu

QUOTE(ezra @ 2010 04 25, 22:04)
Įsivaizduoju, kaip tu pavargai. 4u.gif  4u.gif
Gerai, jei dar be antibiotikų eina apsieit. Džiugui tai nuo dantų amžina sloga buvo, ėjom ir pas LOR, ir pas Misį, ir pas alergologą. Tai visi tą patį sakė ir ie teisūs buvo, ačiū Die...
Ale sesutės gražuolytės. Bet sirtingos.


na lyg apsieisim rolleyes.gif sloga ir Elzei dėl masinio dantų dygimo buvo, bet kosulių schmoll.gif nebuvau girdėjusi

tai kad l. panašios smile.gif vis panašyn

QUOTE(Ametistė @ 2010 04 26, 08:12)
O jei tai del dantu, tai gal nereikia ir jokiu Ventolinu duoti  unsure.gif Mes su tuo susidure nebuvom, tai uztat man cia tiek klausimu kyla  smile.gif

Bet sesuciu lupytes man vienodos/panasios atrodo  bigsmile.gif


ti kad aš nesu tikra, kad dėl dantų. tip top obstrukcinis bronchitas.

drinks_cheers.gif

QUOTE(ezra @ 2010 04 26, 14:46)
Jo, išsižiojusios tai vienodai. biggrin.gif


aha, kažkas iškėlė klausimą, ar LORas dėl adenoidų mums nieko nesakė smile.gif sakau, o jūs į mažąją pasižiūrėkit lotuliukas.gif
Atsakyti