Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Aš tik dabar atkreipiau dėmesį į vieną iš Ametistės liniuočių. cool.gif

QUOTE(Eres @ 2010 04 08, 09:10)
Sveikos, mes jau namie nuo vakar. Aciu visoms uz sveikinimus wub.gif Viskas ivyko kosminiu greiciu, grize vakare is tevu, tikrai nesiruosem vaziuot gimdyt, nes pozymiu jokiu nebuvo, bet einat miegot kai prasidejo tai prasidejo, begom tik susigriebem daiktus ir isvarem i gn, tai nuo pirmo saremio namie nepraejus net trim valandom turejom maza princesyte  wub.gif i gn jau su pilnu atsidarymu atvaziavom, tai mb nespejo net tam kresle odiniam pasedet net sekunde lotuliukas.gif o pataikem gimdyt pas ta pacia faina akusere, tai triese ir gimdem tik smile.gif o kad taip laikas sutaps net minutem, tai niekada gyvenime nebuciau patikejus kad taip gali but lotuliukas.gif

Oho, kokios spartuolės esat. biggrin.gif Mažoji labai skuba gyventi. wub.gif

QUOTE(Eres @ 2010 04 08, 09:33)
Paulius pakolkas idomiai reaguoja, apziurineja ir tiek. Pasimatys po keliu dienu matyt reakcija  biggrin.gif

o cia susipazinimui

wub.gif Ale, pakolkas nebaltapūkė. biggrin.gif
O gal ir vardelį jau turi? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 04 08, 15:12)
Aš tik dabar atkreipiau dėmesį į vieną iš Ametistės liniuočių. cool.gif



Ai, tos mano liniuotes keiciasi smile.gif tongue.gif Tai idedu kokia nauja, tai vel isimu, tai skaiciuoju ka nors, tai nieko...Stabili islieka tik viena - ta, kuri mano sunaus metukus skaiciuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 04 08, 20:41)
Ai, tos mano liniuotes keiciasi smile.gif  tongue.gif Tai idedu kokia nauja, tai vel isimu, tai skaiciuoju ka nors, tai nieko...Stabili islieka tik viena - ta, kuri mano sunaus metukus skaiciuoja smile.gif

Ale, nesakyk, kažkas yra, jei jau taip. biggrin.gif
O mes moterys, mums gi smalsu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 04 08, 20:52)
Ale, nesakyk, kažkas yra, jei jau taip. biggrin.gif
O mes moterys, mums gi smalsu. rolleyes.gif


Na, viskas tera kol kas jausmu lygmenyje...Ir kol nera viskas aisku ir stabilu, nesu linkusi apie tai kalbeti ar "girtis"...nes labai greitai viskas gali pasibaigti, bet jei taip atsitiktu, kad tekeciau antra karta, jus mergaites tikrai suzinosit biggrin.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 04 09, 09:52)
Na, viskas tera kol kas jausmu lygmenyje...Ir kol nera viskas aisku ir stabilu, nesu linkusi apie tai kalbeti ar "girtis"...nes labai greitai viskas gali pasibaigti, bet jei taip atsitiktu, kad tekeciau antra karta, jus mergaites tikrai suzinosit  biggrin.gif  4u.gif  ax.gif

rolleyes.gif thumbup.gif
Tai ir smagu labai už tave. 4u.gif
Atsakyti
Hey mergiukai,

kaip gyvuojat? Sveikinu Eres su dukrytes gimimu wub.gif Visko visko gero linkiu tongue.gif
Kol jus radau siauelis. Visko neperskaiciau ax.gif Kaip siamka, silence, abo, junete kaip visos laikotes? Kas naujo?
Vienam seminare Junete buvau sutikusi, nepazino manes hihihi.gif bet nieko geriau veliau nei niekad. Pagrazejus labai mirksiukas.gif
Linkejimai visoms ir po bucki oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2010 04 11, 19:22)
Hey mergiukai,



O, kokia pradingele pasirode, na, dabar uz pravaikstas kazkokia bauda bus lotuliukas.gif biggrin.gif 4u.gif Tikiuosi, pas tave viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau jau turim varda. Paulius turi sese Liepa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 04 13, 15:56)
Pagaliau jau turim varda. Paulius turi sese Liepa  biggrin.gif

Gražu. O kodėl Liepa?
Tik, oi, kiek mes daug Liepų jau žinom. biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu kokių nuostabių naujienų yra bigsmile.gif ERES, sveikinu susilaukus dukrytės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 04 13, 15:10)
Gražu. O kodėl Liepa?
Tik, oi, kiek mes daug Liepų jau žinom. biggrin.gif


na cia tetis taip norejo. O as nei vienos Liepos dar nezinojau smile.gif

Aciu Mutti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eres: 13 balandžio 2010 - 15:13
QUOTE(Eres @ 2010 04 13, 16:12)
na cia tetis taip norejo. O as nei vienos Liepos dar nezinojau smile.gif


Man tai labai gražus vardas. Lietuviškas. rolleyes.gif O klausiu, nes pati rinkau vardus turėdama priežastis ir motyvus, tai galvoju, kad ir kiti taip daro. biggrin.gif

Pas mus muzikėlėje iš 9 vaikų - 3 Liepos, o dar šiaip, aplinkoje nemažai turim. smile.gif
Atsakyti