Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Si šventėmis, mielosios smile.gif
user posted image
Atsakyti
Su sventem wub.gif
Atsakyti
O aš atnešu į mūsų temukę naujieną, kas dar nežino. Eres susilaukė dukrytės.
Ale, kaip ir Paulių, pagimdė antrą Velykų dieną. biggrin.gif
Atsakyti
Oi, geras biggrin.gif
Sveikinimai visai Eres šeimynėlei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 04 05, 21:08)
O aš atnešu į mūsų temukę naujieną, kas dar nežino. Eres susilaukė dukrytės.
Ale, kaip ir Paulių, pagimdė antrą Velykų dieną. biggrin.gif


Oi, kokia super naujiena wub.gif Sveikinimai didziausi user posted image
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 04 05, 21:08)
O aš atnešu į mūsų temukę naujieną, kas dar nežino. Eres susilaukė dukrytės.
Ale, kaip ir Paulių, pagimdė antrą Velykų dieną. biggrin.gif


dar ir valandą tą pačią lotuliukas.gif ot taikli motera thumbup.gif sveikinimai dideliausi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 04 07, 17:48)
dar ir valandą tą pačią  lotuliukas.gif ot taikli motera  thumbup.gif sveikinimai dideliausi  4u.gif  wub.gif

lotuliukas.gif Va čia tai sugebėjimai. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mes jau namie nuo vakar. Aciu visoms uz sveikinimus wub.gif Viskas ivyko kosminiu greiciu, grize vakare is tevu, tikrai nesiruosem vaziuot gimdyt, nes pozymiu jokiu nebuvo, bet einat miegot kai prasidejo tai prasidejo, begom tik susigriebem daiktus ir isvarem i gn, tai nuo pirmo saremio namie nepraejus net trim valandom turejom maza princesyte wub.gif i gn jau su pilnu atsidarymu atvaziavom, tai mb nespejo net tam kresle odiniam pasedet net sekunde lotuliukas.gif o pataikem gimdyt pas ta pacia faina akusere, tai triese ir gimdem tik smile.gif o kad taip laikas sutaps net minutem, tai niekada gyvenime nebuciau patikejus kad taip gali but lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 04 08, 08:10)
Sveikos, mes jau namie nuo vakar.


Oi, kokie jus ekstremalai, 3 valandos ir lelyte jau yra rankose smile.gif. Sveikatytes jums dabar 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip Paulius i sese reaguoja bigsmile.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 04 08, 08:30)
Oi, kokie jus ekstremalai, 3 valandos ir lelyte jau yra rankose smile.gif. Sveikatytes jums dabar  4u.gif  4u.gif  4u.gif Kaip Paulius i sese reaguoja  bigsmile.gif ??


Paulius pakolkas idomiai reaguoja, apziurineja ir tiek. Pasimatys po keliu dienu matyt reakcija biggrin.gif

o cia susipazinimui

user posted image
Atsakyti
Jam gal dabar kaip i nauja mamos zaisliuka panasu smile.gif . Grazuolyte wub.gif ir sukuosena kokia bigsmile.gif
Atsakyti
Jei kuri platinant Amway, parasykit man az 4u.gif
Atsakyti