Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Su pavasariu smile.gif

aš sveika gyva, aš užsikasus su mokslais.

wow, mes tryse, kai paklausei ar dviese, tai Grytės nepaskaičiavau, įtraiu pamanei, kad mes be vyro, taigi sakiau, kad anas tik trim mėnesiam atostogų paėmė ir tas buvo rudenį smile.gif reikia čia jus užsiseivint, paskaitaliosiu kada kaip čia krutat ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 03 23, 22:12)

aš sveika gyva, aš užsikasus su mokslais.



Malonu, kad prisistatei, tikrai pasigedom 4u.gif mirksiukas.gif Bet mokslai jau i pabaiga, ne??
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 23, 23:17)
Malonu, kad prisistatei, tikrai pasigedom  4u.gif  mirksiukas.gif Bet mokslai jau i pabaiga, ne??

Birželį gynimas, vienas egzas prieš tai. Savo darbą aš beveik parašiau jau rudenį, baiginėt pradėsiu nuo balandžio vidurio. Kitiem darbus rašau, chaltūrinu, o dažniausiai staigiai reik, tai truputį pavargus esu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 23 kovo 2010 - 22:39
QUOTE(Abo @ 2010 03 23, 22:38)
biržely gynimas, vienas egzas prieš tai. Savo darbą aš beveik parašiau jau rudenį, baiginėt pradėsiu nuo balandžio vidurio. Kitiem darbus rašau, chaltūrinu, o dažniausiai staigiai reik, tai truputį pavargus esu smile.gif


O bet kokiom temom rasai ar tik is savo srities, klausinejo manes cia kazkas apie darbus, galeciau kada pasiulyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 23, 23:41)
O bet kokiom temom rasai ar tik is savo srities, klausinejo manes cia kazkas apie darbus, galeciau kada pasiulyti  4u.gif

Iš savo srities, man tik tai kas įdomu pačiai ir padeda tobulėt mirksiukas.gif Dviguba nauda. Lingvistinių beveik nerašau, nors va kursiokei "padedu" šia tema. Gaila vargšės, nesiseka, baigs ir užkiš biggrin.gif O šiaip, RSV, komunikacija, žurnalistika, žodžiu, kas mokos kažką panašaus, tas žino kokios temos šitiems išvardintiems tinka. Sekasi man rašyti, vienas paprašė, kitas, na ir prasidėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 03 23, 22:12)
reikia čia jus užsiseivint, paskaitaliosiu kada kaip čia krutat ax.gif

Na, tikrai nepavargsi skaitydama. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 03 24, 00:14)
Na, tikrai nepavargsi skaitydama. biggrin.gif

Nu kur jau, aš šitos temos nemačius smile.gif
psio, lūžtu, eisiu golt, žemaitees smile.gif
Atsakyti
nu zodziu pasisnekejom lotuliukas.gif As galvojau kad tu trim menesiams varei, o vyras ilgam jau biggrin.gif
Atsakyti
Eres, sveikinam tavo Pauliuka su 2 metu gimtadieniu wink.gif
Atsakyti
Pauliukui Džiugas spaudžia ranką. 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Abo @ 2010 03 23, 23:43)
Nu kur jau, aš šitos temos nemačius smile.gif
psio, lūžtu, eisiu golt, žemaitees smile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Ezra, gal pavyko ka apie "Verdenes"pradiniu klasiu mokytojas suzinoti? Jau greitai reikes eiti prasyma rasyti, butu gerai zinoti, pas ka prasytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 24, 16:59)
Ezra, gal pavyko ka apie "Verdenes"pradiniu klasiu mokytojas suzinoti? Jau greitai reikes eiti prasyma rasyti, butu gerai zinoti, pas ka prasytis  doh.gif

Žinok, nieko nesužinojau. Ten per pažįstamos pažįstamą bandžiau, bet deje, kažkaip jokios info nėra.
Belieka nueit, ir pasiklaust sekretorės, pas kurią mokytoją daugiausia rašosi.
Atsakyti