Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(Ametistė @ 2010 03 04, 11:49)
Man tik vienas klausimas dabar - o ka valgyti?

aš užtai ir nežiūrėjau tos laidos, nes pirmoji apetitą pagadino tai jau tikrai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 03 04, 14:05)

O kaime irgi tas pats lietus lyja, tos pačios bitės skraido, tas pats dirvožemis su gruntiniais vandenimis. Bet žinoma, geriau nei iš parduotuvės ar turgaus.



Be abejo, kad lietus tas pats, ir vanduo gruntinis tas pats, bet taciau skirtumas yra didelis, kur valgyti sociai ka tik trasu uzvarytas darzoves ir grudus ar mesa pripumpuota situ baisybiu doh.gif O paskui laikomes dietu, kurios nepadeda... Jei ir kliutu chemikalu, kliutu kur kas maziau, kai pats augintum


QUOTE(Eres @ 2010 03 04, 14:14)
ziurejau as ta laida, tai nieko naujo nepasake ir neparode. Geriau jau parodytu ka valgyt lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif Taip, butu daug naudingiau., jei rodytu, ka galim valgyti
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 04, 15:30)
drinks_cheers.gif Taip, butu daug naudingiau., jei rodytu, ka galim valgyti

Matyt, nėra ką rodyti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei jau augintum pats gyvuliukus, tai ir pašarą jiems reikia pačiam užsiauginti... Priešingu atveju, juk perkami grūdai, miltai tie patys būtų, tai ir mėsa tokia pat ne kokia.
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2010 03 04, 15:55)
Jei jau augintum pats gyvuliukus, tai ir pašarą jiems reikia pačiam užsiauginti... Priešingu atveju, juk perkami grūdai, miltai tie patys būtų, tai ir mėsa tokia pat ne kokia.


na taip.
bet kaip bebutu, vistiek tu visu blogybiu butu maziau. cia gal tas pats kaip, gal geriau suvalgyt obuoli, kuris aisku bus su visokiais blogumais, nei paki cipsu biggrin.gif na bent noretus tuom tiket lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kas galėtumėt pasiūlyti kokią masažistę?
Kažkaip man su jom nesiseka. Pradžioj vaikščiojau į Šimkaus gatvę, kur su vakuminiu aparatu darė, tai buvo žiauriai kraujagyslės sutrukinėjusios, atrodžiau baisiai. Po to Studlende, bet ten mane tik glostė ir šiaip kaip žmogus nepatiko. Dar kita ateidavo į namus, bet toks įtarimas, kad turėjo problemų su alkoholiu, dvi dienas ateidavo, po to dar dvi nesirodydavo ir telefono nekeldavo, ir pasiteisinimai tokie keisti. O dabar vėl sprandą skauda.
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 03 04, 16:00)
mergaitės, gal kas galėtumėt pasiūlyti kokią masažistę?
Kažkaip man su jom nesiseka.  Pradžioj vaikščiojau į Šimkaus gatvę, kur su vakuminiu aparatu darė, tai buvo žiauriai kraujagyslės sutrukinėjusios, atrodžiau baisiai. Po to Studlende, bet ten mane tik glostė ir šiaip kaip žmogus nepatiko. Dar kita ateidavo į namus, bet toks įtarimas, kad turėjo problemų su alkoholiu, dvi dienas ateidavo, po to dar dvi nesirodydavo ir telefono nekeldavo, ir pasiteisinimai tokie keisti. O dabar vėl sprandą skauda.

Aš žinau vieną, tik ji anam miesto gale dirba.
Susirask braske24 forume, parašyk jai. kas pas ją ėjo, visi patenkinti liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 04 kovo 2010 - 16:04
kuriam miesto gale? bigsmile.gif gal prie mano namų mogiliove? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 03 04, 16:25)
kuriam miesto gale? bigsmile.gif gal prie mano namų mogiliove? bigsmile.gif


na ne, priesingam gale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 03 04, 16:00)
mergaitės, gal kas galėtumėt pasiūlyti kokią masažistę?




Ir as zinau pora, kurios man tikrai patiko. Viena dirba ligonineje ir pas ja i namus pacientai ateina ir gyvena Pietiniame man regis rajone, o kita dirba vaiku ligonineje ar kazkur panasiai, irgi labai sauni thumbup.gif

Virginija (kur ligonijeje dirba) - 861242062
Lija - 865312747
Atsakyti
brač, kaip tema pagyvejo biggrin.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

aš čia biškį ne į temą, bet gal turite kas perleisti auklę, kurios jums nebereikia 4u.gif blush2.gif
Atsakyti