Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Mergaites, na as dabar, kaip tikra blonde paklausiu doh.gif Gal kas noretu labai gera moteriska vokiska miesto dvirati pirkti? Arba gal kas is pazistamu noretu. Jei kas susidometu, parasykit i az del daugiau info 4u.gif
Siamka, norejau taves paklausti, gal netycia Verdenes mokykla lankei? Noreciau kokios info gauti apie pradiniu klasiu mokytojus
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 02, 16:47)
Siamka, norejau taves paklausti, gal netycia Verdenes mokykla lankei? Noreciau kokios info gauti apie pradiniu klasiu mokytojus

Aš draugės paklausiu, gal ji gali info sužinoti. Jei ką sužinosiu, parašysiu.
Atsakyti
liūdna... negaliu... pavėlavau atsisveikinti... prieš pusmetį dar matėmės, tiek planų... Ugnytės gaila. Dieve, duok sveikatos užaugint vaikus
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 03 02, 22:19)
Aš draugės paklausiu, gal ji gali info sužinoti. Jei ką sužinosiu, parašysiu.


Dekinga busiu labai 4u.gif mirksiukas.gif


QUOTE(lijo @ 2010 03 03, 09:26)
liūdna... negaliu... pavėlavau atsisveikinti... prieš pusmetį dar matėmės, tiek planų... Ugnytės gaila. Dieve, duok sveikatos užaugint vaikus



Nemanau, kad tokioje situacijoje yra per velu atsisveikinti...Zinok, dar vakar vaziavau pro tavo namus ir mintis buvo atejusi, gal skambtelti (bet as kaip visada neklausau savo intuicijos!!!), bet taip pat ir pagalvojau, o kur maziuke paliksi...Taip...duok sveikatos, kad uzaugintume bent tiek, kad butu savarankiski...Nors mamos truks visada, neziurint, kada ji paliks mus, bet toks yra gyvenimas verysad.gif
Atsakyti
Paziurejau "Paskutines instancijos" laida internete - kas nemate, irgi siulau paziureti, cia jau antra laida apie maista:

http://www.balsas.lt...cija-2010-03-02

Man tik vienas klausimas dabar - o ka valgyti?
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 04, 10:49)
Paziurejau "Paskutines instancijos" laida internete - kas nemate, irgi siulau paziureti, cia jau antra laida apie maista:

http://www.balsas.lt...cija-2010-03-02

Man tik vienas klausimas dabar - o ka valgyti?

aš neimu galvą ka ten kalba ir rodo smile.gif Galų gale tikiu, kad labai pagrąžina viską. laidos ti tikslas yra parodyti tai, ką jau numatė iš anksto. Ir visus interviu tam pritaiko, iškarpo. Atmenu, kai pati būdavo, pakalbu su žurnalistais, o straipsnį atsivertus randu savo žodžius visai ne ten, apie ką kalbėjau biggrin.gif

Žodžiu maistą renkuosi ir aš, bet vistiek nuo visokio brūdo niekur nedingsim, ir oras, ir žemė, ir lietus, viską yra užteršta smile.gif Mūsų organizmai jau adaptavosi, tik va, ligų daugėja.... Tokia jau ta mūsų gyvenimo era smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 03 04, 11:39)
aš neimu galvą ka ten kalba ir rodo smile.gif  Galų gale tikiu, kad labai pagrąžina viską. laidos ti tikslas yra parodyti tai, ką jau numatė iš anksto. Ir visus interviu tam pritaiko, iškarpo. Atmenu, kai pati būdavo, pakalbu su žurnalistais, o straipsnį atsivertus randu savo žodžius visai ne ten, apie ką kalbėjau biggrin.gif

Žodžiu maistą renkuosi ir aš, bet vistiek nuo visokio brūdo niekur nedingsim, ir oras, ir žemė, ir lietus, viską yra užteršta smile.gif Mūsų organizmai jau adaptavosi, tik va, ligų daugėja.... Tokia jau ta mūsų gyvenimo era smile.gif


Pritariu, kad ir pagrazina, ir kaip jiems naudingiau pateikia. Bet jie nekalba netiesos. O uztersta viskas, tai ir kyla klausimas ka valgyti - mesa-nebemesa, grudines kulturos purskiamos, darzoves purskiamos. Visur vien chemija ir modifikuoti produktai (jei mes patys ju stengiames nevalgyti, tai nereiskia, kad kitu pavidalu ju negaunam, pvz. kad ir per kiaulyciu ar vistu mesa)... Bet kuo daugiau tokiu laidu matau, tuo labiau noriu keltis gyventi i kaima ir bent jau savo vartojimui pati viska augintis noreciau. Ir kad mano vaikai butu kuo galima sveikesni...Ir pasakymas "leidziama"manes neitikina, "leidziama" nereiskia, kad nekensminga, o kiek kievienas mes suvartojame to leidziama per diena jau pasidaro "nebeleidziama" sad.gif
Atsakyti
as dziaugiuosi kad turiu kaima, tai bent bulves, agurkus ir darzoves gaunu.... kartais dar kokia vista biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 03 04, 10:49)
Paziurejau "Paskutines instancijos" laida internete - kas nemate, irgi siulau paziureti, cia jau antra laida apie maista:

http://www.balsas.lt...cija-2010-03-02

Man tik vienas klausimas dabar - o ka valgyti?

Na, kiek galiu pasakyti, tai "Paskutinės instancijos" laidos labai tendencingos, dažnai rodoma kažkieno pageidavimu. cool.gif

QUOTE(Rudaakė @ 2010 03 04, 11:39)
aš neimu galvą ka ten kalba ir rodo smile.gif  Galų gale tikiu, kad labai pagrąžina viską. laidos ti tikslas yra parodyti tai, ką jau numatė iš anksto. Ir visus interviu tam pritaiko, iškarpo. Atmenu, kai pati būdavo, pakalbu su žurnalistais, o straipsnį atsivertus randu savo žodžius visai ne ten, apie ką kalbėjau biggrin.gif

Žodžiu maistą renkuosi ir aš, bet vistiek nuo visokio brūdo niekur nedingsim, ir oras, ir žemė, ir lietus, viską yra užteršta smile.gif Mūsų organizmai jau adaptavosi, tik va, ligų daugėja.... Tokia jau ta mūsų gyvenimo era smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Ametistė @ 2010 03 04, 11:54)
Pritariu, kad ir pagrazina, ir kaip jiems naudingiau pateikia. Bet jie nekalba netiesos. O uztersta viskas, tai ir kyla klausimas ka valgyti - mesa-nebemesa, grudines kulturos purskiamos, darzoves purskiamos. Visur vien chemija ir modifikuoti produktai (jei mes patys ju stengiames nevalgyti, tai nereiskia, kad kitu pavidalu ju negaunam, pvz. kad ir per kiaulyciu ar vistu mesa)... Bet kuo daugiau tokiu laidu matau, tuo labiau noriu keltis gyventi i kaima ir bent jau savo vartojimui pati viska augintis noreciau. Ir kad mano vaikai butu kuo galima sveikesni...Ir pasakymas "leidziama"manes neitikina, "leidziama" nereiskia, kad nekensminga, o kiek kievienas mes suvartojame to leidziama per diena jau pasidaro "nebeleidziama" sad.gif

O kaime irgi tas pats lietus lyja, tos pačios bitės skraido, tas pats dirvožemis su gruntiniais vandenimis. Bet žinoma, geriau nei iš parduotuvės ar turgaus.

Beje, aš jau nelabi tikiu ir ekologiškomis prekėmis, nes yra dalykų, kuriuos dedama į produktus, bet jei jų yra labai mažas kiekis, žemiaus tam tikros normos, sudėtyje jų galima neminėti. Manau, kad dauguma tuo pasinaudoja.
Na, paaiškinkit, kaip gali koks nors kremas, kuris yra iš natūralių medžiagų, laikytis atidarytas pusę metų, metus? Juk pasidarykim kokią veido ar plaukų kaukę iš produktų natūralių, niekaip niešlaikysim net savaitės.
Atsakyti
ziurejau as ta laida, tai nieko naujo nepasake ir neparode. Geriau jau parodytu ka valgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 03 04, 14:14)
ziurejau as ta laida, tai nieko naujo nepasake ir neparode. Geriau jau parodytu ka valgyt lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti