Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Mes ir ramiai... kai vaikas uzmigo, sampes isgerem wub.gif
Atsakyti
Mergaites, Inesa siandien mire ........ Ar noretu kas su manimi nueiti atsisveikinti su ja? Ryt ji bus pasarvota Juozapo darbininko baznycioje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 02 28, 18:58)
Mergaites, Inesa siandien mire ........ Ar noretu kas su manimi nueiti atsisveikinti su ja? Ryt ji bus pasarvota Juozapo darbininko baznycioje  verysad.gif

verysad.gif Man neteko jos pažinti.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 02 28, 19:20)
verysad.gif Man neteko jos pažinti.


Kuri laika nelabai buvo ziniu apie Inesa (jos puslapyje), buvau ilindusi i puslapiuka gal net praeita savaite, o siandien vos ne visa diena isvaziavusi buvau - grizau ir tokia liudna zinia pribloske mane verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 02 28, 19:54)
Kuri laika nelabai buvo ziniu apie Inesa (jos puslapyje), buvau ilindusi i puslapiuka gal net praeita savaite, o siandien vos ne visa diena isvaziavusi buvau - grizau ir tokia liudna zinia pribloske mane  verysad.gif

Žinai, aš jos nepažinojau, tik kiek skaičiau jos istoriją, kiek gridėjau kitus kalbant, tai labai prislėgė ši žinia. Kažkodėl tikėjau, kad ji išsikapstys. verysad.gif
Atsakyti
ojezau, net kojas ateme nuo tokios zinios.... eik tu sau.... o as tikejau..... kaip ir ji pati..... dieve, kaip sunku, o dukriukas, ugnyte irgi...... apsiverkiau..... psio.... nors irgi jos nepazinojau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 02 28, 20:56)
ojezau, net kojas ateme nuo tokios zinios.... eik tu sau.... o as tikejau..... kaip ir ji pati..... dieve, kaip sunku, o dukriukas, ugnyte irgi......  apsiverkiau..... psio.... nors irgi jos nepazinojau sad.gif


Zinai, bendraujant su ja atrode, kad kitaip ir negali buti, kad viskas pavyks, todel kad ji to tikejimo turejo labai labai daug...Ir viskas tik del dukrytes...Ji sake "as neturiu teises pasiduoti...kai dukryte taip tiki" Is vienos puses - lengviau atsikvepiu, kad baigesi jos kancia, skausmas...jai lengviau...is kitos tikrai labai liudna del dukrytes, tevu, seses, kitu artimu jos zmoniu...nera lengva susitaikyti su mirtimi, ypac jauno zmogaus, jaunos mamos....
Atsakyti
man teko ja pazinti tik gaila kad trumpai..
o liudniausia del Ugnytes.
Atsakyti
Gaila ir man žiauriai. verysad.gif Dar perskaičiau jos puslapiuką, ir širdį taip suspaudė verysad.gif Bet tikiu, kad dabar jai geriau.

Šiaip astrologija paremta tikėjimu, kad kažkur TEN yra Rojus, kur gyvena ten gyventi nusipelniusios sielos, o į gyvenimą mes ateinam kaip į mokyklą: gal patobulinti savo sielos, gal tiesiog užmokėti už praėjusiuose gyvenimuose padarytas klaidas, gal tiesiog jos artimiesiems reikia tai iškęsti. Tiesiog matyt taip turi būti, kad ir kaip skaudu būtų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2010 03 01, 13:59)
Gaila ir man žiauriai.  verysad.gif Dar perskaičiau jos puslapiuką, ir širdį taip suspaudė  verysad.gif Bet tikiu, kad dabar jai geriau.



Tikiu, kad jai geriau...Tikiu, kad mes cia tik mokinames kazko...Tik ziauriai sirdi del jos dukrytes suspaudzia...Tikriausiai ji dabar su Inesos mamyte gyvens...Liudna del jos exo..ir t.t. Jis tikrai galetu buti geresnis tetis savo dukrytei. Bet as tikiu, kad artimieji labai Ugnyte myles ir jai netruks nieko....tik...
Atsakyti
ui kaip liudna.... verysad.gif
Atsakyti
Buvau nuvaziavusi atsisveikinti su ja...Gerkleje stukso kamuolys ir nuo pacio ryto...Bet nuo jos dvelke ramumas...mazute, trapute...
Atsakyti