Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(siamka @ 2010 02 09, 14:03)
Sveikutes... 4u.gif

kaip laikotes smile.gif

Junetuk, kaip tu begyveni???? kas geresnio, naujesnio... kaip tavo astrologiniai mokslai, kada bus galima kreiptis.... smile.gif

as ir noreciau susimatyt, kaip senais gerais laikais....
4u.gif

Oi, tu geriau paskok, kaip sekasi. O tai jau galvojau, kad visai jus užpustė.
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2010 02 09, 15:03)
Sveikutes... 4u.gif

kaip laikotes smile.gif

Junetuk, kaip tu begyveni???? kas geresnio, naujesnio... kaip tavo astrologiniai mokslai, kada bus galima kreiptis.... smile.gif

as ir noreciau susimatyt, kaip senais gerais laikais....
4u.gif

Sveikutė.
Norėčiau ir aš susitikti, tavo mažylį pamatyti. kaip auga? Kaip pati? Jau apsipratot su pasikeitusiu gyvenimu?
Pas mane viskas po senovei, net nėra ką pasakoti. Astrologijos mokausi, labai įdomu, tik su kreipimaisi dar palaukit, duokit dar pasimokyti, kad paskui kokių "grybų nepripjaučiau" blush2.gif
Atsakyti
laba tongue.gif

siamka, nusipirkai jau MAŽYLĮ? greit nusipirk - bus puikus atsiminimas vaikiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 02 11, 15:01)
laba  tongue.gif

siamka, nusipirkai jau MAŽYLĮ? greit nusipirk - bus puikus atsiminimas vaikiui  mirksiukas.gif

Tai ten Siamkos mažylis įamžintas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 02 11, 16:33)
Tai ten Siamkos mažylis įamžintas? bigsmile.gif


su visa Siamka ir jos vyru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 02 11, 16:41)
su visa Siamka ir jos vyru  lotuliukas.gif

bigsmile.gif Reiks eit į prekybcentrį pasižiūrėti.
Atsakyti
Nius mes gyvenam po truputi... 4u.gif

maziaus svoris nelabai auga, tai jau pora savaicu kaip du kartus per diena duodu misinuka, bet labai noriu maitinti tai vargstam abu... nes maitint reikia kas valanda... kolkas laiko sau visai neturiu... pries gimdyma kazkaip viska visai kitaip isivaizdavau lotuliukas.gif doh.gif man svoris nelabai nukrito... tai laukiu kada ateis laikas kai galesiu sporuot 4u.gif o paskutiniu metu ir saldumynai kaip pradejo traukti doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif

Mazyli jau nusipirkom mirksiukas.gif as toj foto sau tokia dideleeeeeeee atrodau lotuliukas.gif

Greiciau darom koki meeta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2010 02 11, 23:58)

Mazyli jau nusipirkom  mirksiukas.gif as toj foto sau tokia dideleeeeeeee atrodau  lotuliukas.gif



Apziurejau siandien Mazylyje foto, labai sauniai atrodot visi trys 4u.gif mirksiukas.gif wub.gif Ir nenusikalbek del to "dideleeeeeeeee" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2010 02 11, 23:58)
Nius mes gyvenam po truputi... 4u.gif

maziaus svoris nelabai auga, tai jau pora savaicu kaip du kartus per diena duodu misinuka, bet labai noriu maitinti tai vargstam abu... nes maitint reikia kas valanda... kolkas laiko sau visai neturiu... pries gimdyma kazkaip viska visai kitaip isivaizdavau  lotuliukas.gif  doh.gif man svoris nelabai nukrito... tai laukiu kada ateis laikas kai galesiu sporuot  4u.gif  o paskutiniu metu ir saldumynai kaip pradejo traukti  doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif

Mazyli jau nusipirkom  mirksiukas.gif as toj foto sau tokia dideleeeeeeee atrodau  lotuliukas.gif

Greiciau darom koki meeta smile.gif

Tai dažnai taip būna, kad neįsivaizduojama, kas laukia. biggrin.gif
o mažiaus svoris susitvarkys, tu tik nenusimink ir neprarask vilties. 4u.gif

Meet'o ir aš noriu.
Atsakyti
Nius kaip jusu valentinai bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikutes smile.gif

QUOTE(siamka @ 2010 02 15, 17:45)
Nius kaip jusu valentinai  bigsmile.gif


mes tai labai ramiai.... praktiskai be jokiu navarotu biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų draugas smanė gimtadienį vakar atšvęsti, tai mes su draugais pirty buvom. Paskui galvojom dar į kiną nuvažiuot, bet kaip tyčia vaikai nemiegojo, tai šnipštas išėjo.
Atsakyti