Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Fantastiškai gražu šiandien lauke wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikutės smile.gif
jau diena šiandien wub.gif gaila tik vakare išsikrapščiau lauk.... tai tik uogyčių pagavau biggrin.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
O ten sniegena?? Eina sau, kur tu ja radai smile.gif. jau labai seniai bemaciau, tik vaikysteje
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 01 13, 19:21)
O ten sniegena?? Eina sau, kur tu ja radai smile.gif. jau labai seniai bemaciau, tik vaikysteje

aga smile.gif kekstas dar buvo, bet pabego, tu uogu medyje jie ten cirskavo ir uogas naikino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 01 13, 19:31)
aga smile.gif  kekstas dar buvo, bet pabego, tu uogu medyje jie ten cirskavo ir uogas naikino smile.gif


Super thumbup.gif Jiems dabar ten naturali lesykla...Nelabai turi ka vargsiukai lesti, pas Rapola darzelyje yra nemazai lesykleliu, tai nuperkam kokiu grudu, nuvezam paberti ax.gif
Atsakyti
matau, visos žiemos vaizdais grožimės tongue.gif aš ir miškan pabėgus pusvalandžiui buvau wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lijo: 18 sausio 2010 - 12:03
Man gražu žiemą.
Visos labai gražių vaizdų pridėjot. wub.gif
Man geriau nei vasarą, vasarą karšta, nuo to karščio niekur nepasislėpsi, net namie, ovat žiemą kitaip. smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Iš skūros neišsinersi, kai karšta
Atsakyti
Mergaites, as su smagiom ziniom smile.gif. Vilkaa jau supuoja savo dukryte wub.gif wub.gif wub.gif Labai dziaugiuosi uz ja 4u.gif
Papildyta:
Vilkos zinute:

sausio 24 17.31 mums gime dukryte Ievute
3.400, 56 cm
Nebuvo greitai ir lengvai, bet esu pati laimingiausia, mes jau grizome namo
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 01 26, 09:10)
Mergaites, as su smagiom ziniom smile.gif. Vilkaa jau supuoja savo dukryte  wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai dziaugiuosi uz ja  4u.gif
Papildyta:
Vilkos zinute:

sausio 24 17.31 mums gime dukryte Ievute
3.400, 56 cm
Nebuvo greitai ir lengvai, bet esu pati laimingiausia, mes jau grizome namo



Koks nerealus dziaugsmas wub.gif wub.gif wub.gif Labai sveikinam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 01 26, 09:10)
Mergaites, as su smagiom ziniom smile.gif. Vilkaa jau supuoja savo dukryte  wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai dziaugiuosi uz ja  4u.gif
Papildyta:
Vilkos zinute:

sausio 24 17.31 mums gime dukryte Ievute
3.400, 56 cm
Nebuvo greitai ir lengvai, bet esu pati laimingiausia, mes jau grizome namo

Kokios nuostabios naujienos. wub.gif
Didžiausi sveikinimai.
Atsakyti
Sveikinam Vilkaa ir jos seimyna!!! nuostabios zinios, labai dziaugiuosi uz jas abi wub.gif thumbup.gif

Atsakyti