Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(Eres @ 2010 01 05, 13:52)
Lijo, o cia kur kuri, as tai neatskiriu  biggrin.gif

su naujais visas thumbup.gif  as po kaledu buvau susirgus, tai ne kompas galvoj buvo biggrin.gif

o as turejau problemu su dantim, antibjotikus net geriau.... doh.gif blaivias kaledas turejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 01 05, 13:52)
as po kaledu buvau susirgus, tai ne kompas galvoj buvo biggrin.gif


Ir kas buvo pagave tave? Ne kas tau dabar sirgti sad.gif


QUOTE(Rudaakė @ 2010 01 05, 13:54)
o as turejau problemu su dantim, antibjotikus net geriau....  doh.gif  blaivias kaledas turejau  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Mano Kaledos ir be danties blaivos buvo doh.gif smile.gif Bet oras koks siandien permainingas, tai zeme su dangum maisosi, tai saule sviecia, tai vel pusto doh.gif Grazu, kol namie sedi...Bet reiks sunaus is darzo vaziuoti pasiimti, tai sakiau darysiu ta siandien anksti, nenoriu tamsos prisilaukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 01 05, 14:30)
Ir kas buvo pagave tave? Ne kas tau dabar sirgti sad.gif
lotuliukas.gif Mano Kaledos ir be danties blaivos buvo  doh.gif smile.gif Bet oras koks siandien permainingas, tai zeme su dangum maisosi, tai saule sviecia, tai vel pusto  doh.gif Grazu, kol namie sedi...Bet reiks sunaus is darzo vaziuoti pasiimti, tai sakiau darysiu ta siandien anksti, nenoriu tamsos prisilaukti  doh.gif


speju kad buvo gripas, tiksliai ir nezinau, nes gydytojas nei vienas ir neapziurejo, pakalbejau ir su greitaja, ir su keliais dar budinciais, tai taip supykau, kad sakiau pati issigydysiu ir be ju pagalbos doh.gif bet savijauta tai tragiska buvo, pirmas dvi dienas galvojau kad numirsiu biggrin.gif o trecia ir pasveikau, tik kad gleivine ir visus kvepavimo savo sistema visa tiek smarkiai isdirginau, kad ir dabar dar geda kur nors eiti, nes kaip koks chronis, jei is salto i silta ar atvirksciai iseinu, tai kai uzsikosau lotuliukas.gif

buvom mes su Paulium neseniai lauke, tai man labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2010 01 05, 14:41)

buvom mes su Paulium neseniai lauke, tai man labai patiko bigsmile.gif


AS sakiau vaziuosiu sunaus anksciau pasiimti ir grize lauke dar pabusim...Reikia pasidziaugti smile.gif O tu besirk daugiau (nors aisku - lengva sakyti doh.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tęsiant temą "pro langa", nors čia greičiau "ant lango" biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

čia laše atsispindi atvirkščias diedas, kuris kasė sniegą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 05 sausio 2010 - 15:11
QUOTE(Rudaakė @ 2010 01 05, 15:05)
tęsiant temą "pro langa", nors čia greičiau "ant lango"  biggrin.gif




Grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 01 05, 15:05)
čia laše atsispindi atvirkščias diedas, kuris kasė sniegą  biggrin.gif


čiotka bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

laba ryta!!!pasirodau 4u.gif
darbuke turiu daug rupesciu ir nelabai protingu merginu,kurios rodo kapryzus ir gaudama 3500lt sako kad mokslai man svarbiau nei darbas . doh.gif
finisas isejo is darbo,tai pas mane darbymetis ir jegu nulis.
kas serga sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
parasysiu daugiau kai pailsesiu.
beje jei kas ieskote darbo duokit zinot,jei reiks naujos paravejos uztarsiu zodeliu !!!

Atsakyti
QUOTE(kontyte @ 2010 01 10, 05:42)

laba ryta!!!pasirodau    4u.gif



Laba ryta, laba ryta...Bet ir nesimiega sekmadienio ryta tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kontyte @ 2010 01 10, 05:42)

darbuke turiu daug rupesciu ir nelabai protingu merginu,kurios rodo kapryzus ir gaudama 3500lt sako kad mokslai man svarbiau nei darbas  . doh.gif
finisas isejo is darbo,tai pas mane darbymetis ir jegu nulis.

beje jei kas ieskote darbo duokit zinot,jei reiks naujos paravejos uztarsiu zodeliu !!!

Na, yra žmonių, kurie negalvoja visą gyvenimą dirbt tokį darbą. Nori kažko kito. tam reikalingi mokslai, o jei turi galimybę rinktis, tai ir renkasi.

O vyrai ten pardavėjais nepriimami? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 01 10, 18:59)

O vyrai ten pardavėjais nepriimami? cool.gif


Nu galetu buti priimami, gal vyrukams labiau patiktu, kad juos vyras konsultuotu, gal yra tokiu, kurie varzosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 01 10, 19:07)
Nu galetu buti priimami, gal vyrukams labiau patiktu, kad juos vyras konsultuotu, gal yra tokiu, kurie varzosi  g.gif

Vat įdomu, ką Kontytė pasakys.
Atsakyti