Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2009 11 12, 14:21)
Lijo, as irgi pritarius del vardo. nu man Grėtė, Grytė,Elzė nuostabūs vardai, o vat tarkim mano vyrui tik Elzė gražus.Grėtės, Grytės jam schmoll.gif O vardai tikrai labai individualu. Mes kai sūnui Mykolo vardą davėm tai keletas žmonių nesuprato, o vyro kursiokas net durnium išvadino, atseit paaugs sūnus ir iš namų išvarys už tokį vardą. ale senoviškas, diedo vardas lotuliukas.gif nu man jis nerealiai patinka, o va kitiem asociacijos kokios lotuliukas.gif


žinok, man Mykolas ir keistas vardas buvo, kai draugė pavadino doh.gif ne dėl to, kad negražus, o dėl to, kad su Brazausku asocijuojasi, o jis man nepatinka baisiai doh.gif bet pripratau ir gražu, tai jau kai tu pavadinai, nebenustebino tongue.gif

QUOTE(ezra @ 2009 11 12, 18:55)
O manęs jie visai neerzino. biggrin.gif


jau girdėjau tongue.gif mane visad erzina retoriniai klausimai cool.gif kam klaust, jei atsakymo tarsi ir nėr cool.gif vien tam, kad paklaust? tai nėr apie ką daugiau šnekėt?

QUOTE(kontyte @ 2009 11 12, 23:06)
laba vakara as su prastom naujienom,maziuke susirgo visa rykle istinus ,kosti iki dusimo,tempa 39,daktariuka issikveciau jei pabloges teks i ligonine vaziuot.  o man kaip tycia naktine ,tai mociute budi prie mazosios. verysad.gif


unsure.gif gal vis tik koks stomatitas jai?
Atsakyti
Na, pagaliau radau smile.gif Aciu, kontyte, uz namus naujus smile.gif, nors mes kol tema pabaigsim, tai jauciu pavasaris jau bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikatos Kontytės mažulei. 4u.gif
Atsakyti
tai ką - jau gimdo mūsų siamka bigsmile.gif a?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 11 14, 11:54)
tai ką - jau gimdo mūsų siamka  bigsmile.gif a?

Kodėl taip manai?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 11 14, 12:54)
tai ką - jau gimdo mūsų siamka  bigsmile.gif a?


ne negimdo doh.gif vis dar nestuke.gif


tik nuo vakar pietu vos paeiti galiu, taip tarpukoji skauda kad ne tas zodis... kartais pilvukas pakieteja bet daugiau nieko, sian paeit vel negaliu... tai tik sedziu arba guliu...

Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2009 11 15, 12:15)
ne negimdo  doh.gif vis dar  nestuke.gif
tik nuo vakar pietu vos paeiti galiu, taip tarpukoji skauda kad ne tas zodis... kartais pilvukas pakieteja bet daugiau nieko, sian paeit vel negaliu... tai tik sedziu arba guliu...



oi kietėjo man kokį mėnesį tongue.gif tai ką, ožio deina praėjo, laukiam geresnių?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 11 13, 13:29)

unsure.gif gal vis tik koks stomatitas jai?


laba vakara 4u.gif tikrai nzn kas jai bet priausi vis dar kaip suo bet nors lengviau atsikosti ir nebera to dusulio.tempa vis laikosi 37,5
QUOTE(Ametistė @ 2009 11 13, 18:14)
Na, pagaliau radau smile.gif Aciu, kontyte, uz namus naujus smile.gif, nors mes kol tema pabaigsim, tai jauciu pavasaris jau bus biggrin.gif

nepaziurejau kad paskutine zinute rasau,buciau nors linka nauju namuciu imetus.
manau greit uzbaigsim sventes neuzkalnu ,manau mergiukai dalinsis ka brangiesiem pirks dovanu ax.gif ir beje kas buvot akro ispardavime ?
gal kokiu mustyniu matet?

QUOTE(siamka @ 2009 11 15, 11:15)
ne negimdo  doh.gif vis dar  nestuke.gif
tik nuo vakar pietu vos paeiti galiu, taip tarpukoji skauda kad ne tas zodis... kartais pilvukas pakieteja bet daugiau nieko, sian paeit vel negaliu... tai tik sedziu arba guliu...

ojej ,nieko nepadarysi per kancias i zvaigzdes,mes kantrios esam moterytes viska istversim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kontyte @ 2009 11 15, 18:58)
laba  vakara  4u.gif tikrai nzn kas jai bet priausi vis dar kaip suo bet nors lengviau atsikosti ir nebera to dusulio.tempa vis laikosi 37,5

ir beje kas buvot akro ispardavime ?
gal kokiu mustyniu matet?



Mano sunus pries pora savaiciu irgi koseti pradejo tikrai gana smarkiai ir tempa nekrito..tai gerem antibus sad.gif, nes nenorejau kad komplikuotusi labiau, o arbateles ir visokios ciulpiamos tabletytes, sirupukai nepadejo, tempa nekrito kelias dienas, tada ir nusprendem, kad antibu reikia. Antibus baugem jau gerti, jau ryt ir i darza eisim, bet koseja vaikas dar negraziai sad.gif

smile.gif Buvom iki Akropolio nuvaziave, nes broliui palto reikejo, mustyniu nematem, bet zmoniu labai daug, o tos nuolaidos, tai kam buvo, kam nebuvo..kai kur 10%, kai kur 20 ar 30%...Vienu zodziu - zaidimas ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Siamka bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Ku ku? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2009 11 17, 09:20)
Siamka  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Ku ku? bigsmile.gif


vis dar cia tongue.gif

bet ryt jau su siuntimu vykstu i GN 4u.gif
Atsakyti