Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

Man irgi evenweave labiau prie dusios nei linas, tik butu visai gerai, jei prigamintu ivairesniu spalvu, o ypac jei butu ewo lino spalvos biggrin.gif dabartini darbeli toki issirinkau, kad nors ir turejau pakankamai daug ewo, vis tiek teko pirkt lina vien del spalvos, tai truputi vargstu ax.gif
Atsakyti
Merginos, kažkur mačiau buvo įdėta nuoroda su komoda iš degtukų dėžučių, iš karto neužsisaugojau, o dabar neatkasu, kur. Gal galit prašau padėti 4u.gif
Atsakyti
Buvo kalediniu dovaneliu temoj, atrodo sita: komoda is degtuku 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū, o aš knisausi po šią ir praeitą siuvinėjimo temas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 11 15, 23:48)
Man irgi evenweave labiau prie dusios nei linas, tik butu visai gerai, jei prigamintu ivairesniu spalvu, o ypac jei butu ewo lino spalvos  biggrin.gif dabartini darbeli toki issirinkau, kad nors ir turejau pakankamai daug ewo, vis tiek teko pirkt lina vien del spalvos, tai truputi vargstu  ax.gif


As dazniausiai pirkdavau (spekit, ka pirksiu, kai kisenese baigsis toji juoduliausia recesija) medziagytes is Ebay ne po viena, net nezinau, kaip ivardinti. Tai tikrai Evenweave pasitaike ivairiausiu spalvu, tiek lino, tiek baltu, tiek roziniu (kaip mano biscorniukas), tiek zydru ir taip toliau. rolleyes.gif

O gal darom apklausa. blush2.gif Idomu visgi. 4u.gif Kas netinges, 10 klausimuku.

1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc).
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos)
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)
5. Ko niekada nesiuvinetumete?
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?
7. Kiek laiko siuvinejate?
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?
9. Is kur semiates ideju?
10. Kodel siuvinejate?


Nezinau, gal nesamone sugalvojau, bet tiek to. rolleyes.gif
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas - evenweave
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake - vis del to 16 (arba 32), graziau gaunasi ax.gif
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) - va cia tai sunku atsakyt g.gif apsiziurejau savo darbus, kad visi skirtingom temom. Gal gamtos vaizdai ir zmones (na visokios fejos ir pan blush2.gif ) nemegstu metriku, sampleriu irgi nelabai.
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) - Dimensions (kad ir kaip uzknisa visi blendingai, pusiniai x ir t.t., bet labai graziu paveikslu yra), RP, Mirabilia.
5. Ko niekada nesiuvinetumete? - igolki.net schemu lotuliukas.gif
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? - kokia 60 proc. sau ax.gif
7. Kiek laiko siuvinejate? - nuo mokyklos laiku, bet buvo kelios iiilgos pertraukos, o dabar deka SM forumo, nuo siu metu vasaros pradzios beveik kasdien biggrin.gif siaip darbo dienom kokia valanda-dvi, o laisvadieniais jei niekur neislekiu tai buna, kad nuo ryto iki vakaro blush2.gif
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? - kiek esu varcius (nusipirkus turiu tik viena), tai niekad nerandu kazko tokio ka tikrai noreciau issiuvinet. manau kad tuos kelis litus geriau isleisti siulams ar medziagoms rolleyes.gif
9. Is kur semiates ideju? - cia, is SM 4u.gif
10. Kodel siuvinejate? - nes esu toks zmogus, kad negaliu sedet be darbo, ir megstu kurt kazka grazaus pati, tai kazkaip tas siuvinejimas ir prilipo blush2.gif megzti man per daug nuobodu, dekupazint per didele terlione tai va ir pasilikau prie siuvinejimo blush2.gif siaip geras atsipalaidavimo budas bigsmile.gif
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). Aida, kazkada esu siuvinejusi ir ant lino, smagu, tik skaiciuot reikia daug.

2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. 14 kol kas ax.gif

3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos)- patinka ivairi tematika....mmm...tiesiog pasiziuriu i paveiksla, jei jis man limpa, tai ir yra mano lotuliukas.gif patinka zmones, gyviai kai kurie,na tokie su cinkeliu mirksiukas.gif , geles - tik labai realios.

4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) Dimensions, RP.

5. Ko niekada nesiuvinetumete? dabar bijau prisikarkset lotuliukas.gif

6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? praktiskai viskas lieka namuose blush2.gif esu padovanojusi labai nedaug savo darbu ir tik zmonems, kurie ivertino mano rankdarbi.

7. Kiek laiko siuvinejate? Kai turiu laiko galiu siuvineti nuo ryto iki vakaro kaip kokia maniake lotuliukas.gif kai neturiu - ne dygsnio per savaite blush2.gif

8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? Anksciau pirkdavau, rasdavau ten tikrai geru darbu, dabar kai visagalis internetas valdo, tai tik pavartau pardej blush2.gif

9. Is kur semiates ideju? internete

10. Kodel siuvinejate?
rankdarbiai - mano hobis drinks_cheers.gif
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). -linas.
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake.- ivairiai.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) - geles, ornamentai, gyvunai(labai noriu pabandyti metrikus issiuvineti bigsmile.gif )
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)- Dimensions.
5. Ko niekada nesiuvinetumete?-dideliu paveikslu.
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?-20% sau.
7. Kiek laiko siuvinejate? - kiek pamenu min 12m(tik truputi buvau atitrukus nuo sio pomegio,bet vel deka SM griztam i vezias smile.gif)
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? -apie siu laiku-buna ir juose keletas man patinkanciu schemuciu, bet seni(mociuciu laiku)zurnalai- thumbup.gif .
9. Is kur semiates ideju? -Visos minys ir yra is mociuciu laiku zurnalu ar knygu,o koki 10% is interneto.
10. Kodel siuvinejate? -nes tai super uzsiemimas. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 16, 00:09)
Samanta, mergyt, kas pas tamsta per erotiniai avatarai vienas po kito?? (Kaip suprantu, dar labai jaunute esi) smile.gif


Erotinai biggrin.gif Gerai čia lotuliukas.gif
Norisi atsinaujinti, bet nieko "gero " nerandu smile.gif čia laikinas, vakar vakare nieko gero neradau, tai teko griebtis šito lotuliukas.gif Šiandien kibsiu į paieškas biggrin.gif biggrin.gif



Aš anketa ir pildysiu lotuliukas.gif :
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc).
Aida, nes po kolkas linas fęęęęę
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake.
14 wub.gif
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos)
Manau kad metrikai - tik iš reikalo ... Man patinka gamta ir jūra
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)
Ub, tralala, CCN, Nimue, Marabout Rose, Michael Powell ..
Na keista bet dar neivieno iš šių dar neišdysau nukryžiuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

5. Ko niekada nesiuvinetumete?
Nesiuvinėčiau darbo tol, kol neįsitikinčiau ar schema kokybiška ..(aš apie igolki.net)
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?
Anksčiau 100% buvo man, o dabartinius darbus planuose dovanosiu, tai gal koki 50%
7. Kiek laiko siuvinejate?
Nuo pavasario, tai maždaug puse metų
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?
Nors iš ten nieko nesiuvinėju nes dažnai schemos pasirodo nuobodokos, (buna išimčių)
Bet žurnalus perku lotuliukas.gif lotuliukas.gif

9. Is kur semiates ideju?
interneto .. ir žinoma jūsų wub.gif
10. Kodel siuvinejate?
Hmmm.. geras klausimas .. niekada nesusimasčiau doh.gif
Tikriausiai dėl to kad tai man patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 16 lapkričio 2009 - 08:31
QUOTE(Toli @ 2009 11 16, 00:50)

1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc).
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos)
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)
5. Ko niekada nesiuvinetumete?
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?
7. Kiek laiko siuvinejate?
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?
9. Is kur semiates ideju?
10. Kodel siuvinejate?



1.Man man kol kas yra Aida, nors laaabai knieti išbandyt kažką naujo
2.Labiausiai man patinka 16 aida, nors nieko preiš ir 14 ar 18....
3.Patinka daug kas: gėlės, vaisiai,jūros tema, pasižvalgau ir į relygines, o reikalui esant siuvinėju ir metrikus..
4.Na musiet esu žiopla lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet pagal dizainerius neskirstau ir nelabai jų atskirų darbų žinau... Siuvinėju ir tiek, jei man gražu... Nors paskutiniu laiku vis dažniau akys krypsta jog Vervaco man laaaabai gražu
5.Abstrakcijų (na nesuprantu aš jų pritaikymo )
6.galiu sakyt drąsiai 80 proc. yra išdovanota
7.Pabandžiau dar studijų laikais, o šiaip intensyviau pradėjau gal prieš kokius 4-6 metus.....
8.Pavartau aš juos parduotuvėse, spaudos kioskuose, bet neperku... Na gal tik rusiškus, nes ten yra daugiau man mielesnių schemų...
9.Įdėjų puodas lotuliukas.gif yra šventasis internetas thumbup.gif thumbup.gif , o internetas be SM neįsivaizduojamas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
10.Atsikėliau į Klaipėdą, sumažėjo mano kitų užsiėminų ir darbų ir pagalvojau : kodėl neprisiminus... Taip ir paėmiau vėl adatą į rankas ir manau jog dar ilgam wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc).
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos)
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)
5. Ko niekada nesiuvinetumete?
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?
7. Kiek laiko siuvinejate?
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?
9. Is kur semiates ideju?
10. Kodel siuvinejate? [/color]

[/quote]

1. aida , nors daba bandau ant lino kriziavot tai ne mano jegom bet ta angeliuka pribaigsiu tikrai nes dovana bus
2. 16 ir 14
3. gamtovaizdziai , gyvunai
4. nieko apie juos nenusimanau doh.gif blush2.gif siuvineju kas grazu man
5. daba daug kas galvos kad durna as bet man nepatinka visokie ten kaip ten tralala . semplerei , nimue, abstrakcijos ...
6. seip buvo 90% bet daba kaledom siuvineju daug dovanu tai bus apie 60% namie
7. vienerius metus
8. tik pavartau , nieko juose gero biggrin.gif
9. is kitu kryziavotoju smile.gif
10. karta paragavus negali sustoti biggrin.gif (uzkretet mane lotuliukas.gif cia kaip klausimas kodel gripu sergi ? nes petriukas serga ir mane uzkrete lotuliukas.gif atejau i jusu forumo puslapius ir pasigavau ta virusa doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 16 lapkričio 2009 - 09:37
QUOTE(Toli @ 2009 11 15, 20:17)
As kaip klaidu karaliene, tai patylesiu, bet man Evenweave irgi patinka del savo slydimo, ir kad nera toks uzsispyres audinys kaip linas.


ta prasme ne toks slidus, ar dėl ko nors kito užsispyręs? g.gif
Atsakyti