Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(astulia @ 2009 11 15, 20:16)
o tu 16-tą ar 18-tą bandžius, kad taip kategoriškai tik už 14-tą pasisakai?  cool.gif



viska siuvienedavau ant 14 dveim siuliukais ir man tiko ... bet pabandzius 16 su dviem siulais laaabai patiko siuvineti ... ypac tamsius atspalvius nes nesimato medziagyte thumbup.gif thumbup.gif tad daba ant aida 14 siuvineju koki paveiksla vakare nes akys nera geros mano jau tai 16 aida jau sunkiai man vakare prie lempu diksniuojasi doh.gif
Atsakyti
na ir aš pasisakysiu apie aidos tankumą kad jau visos diskutuojate, tai vat aš tik už 16 ar 18 4u.gif nepatinka man 14, labai jau stambi ji, kažkaip tos skylutės tooookios didelės, kai įrėmini nesižiūri, bet čia tik mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 15 lapkričio 2009 - 19:54
ei ei ,merginos ,negi dabar dėl nuomonių skirtumų pyktis pradėsim ir kažką įrodynėt blink.gif ?
Kiek žmonių ,tiek nuomonių ,kaip žinome 4u.gif 4u.gif ...ir kiekviena siuvinėjam taip ,kaip jai patogu ,gražu ir sveikatai nekenkia mirksiukas.gif ,pvz aš dar ir dėl savo nelabai sveikų akių renkuosi 14 Aidą,nors gal man gražiau ant smulkesnės siuvinėti darbeliai atrodo,arba renkuosi kanvą aplamai ,o ne liną ar evenweaw'ą,nes ten žymiai labiau akys įsitempia..Na mažą dėl ko , kas ir kaip siuvinėja ,argi nuo to mažiau vertas darbas yra? Juk vistiek meilė visa sudėta wub.gif wub.gif ...gyvenkim draugiškai,a?
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 15, 20:06)
ei ei ,merginos ,negi dabar dėl nuomonių skirtumų pyktis pradėsim ir kažką įrodynėt blink.gif ?


pala pala, o kur tu perskaitei, kad čia kas nors pykstasi? mirksiukas.gif mes tik diskutuojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 11 15, 21:21)
pala pala, o kur tu perskaitei, kad čia kas nors pykstasi?  mirksiukas.gif mes tik diskutuojam  smile.gif

sutinku su astulia, mes juk tik šiaip plepam ir tiek mirksiukas.gif išsakom savo nuomonę bet jokiu būdu nesipykstam smile.gif
Atsakyti
na ,ačiū dievui ,kad man tik pasirodė ax.gif .... 4u.gif 4u.gif 4u.gif praleidau proga patylėt,atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
Astule
Atsiprašau aš už tą TU 4u.gif

Na mano išvados tokios, kas turi sveikiasnias akis džiaugiasi smulkesnėmis medžiagytėmis smile.gif
O aš nors ir su akiniais vistiek žliba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 15 lapkričio 2009 - 21:02
Mano medziagu top 3 butu:

1.Evenweave (lugana ir pan.)
2. Linas
3. Aida.

Smulkumas turbut butu 16 arba atitinkmai 32. Mano namukas, kuris nemazai pagiru susilauke buvo pagimdytas ant 18 Aidos, bet nors gerai matau (tfu tfu tfu), akys gerokai isitempia, ypac pilnus kryziukus siuvinejant (nes ten buvo galybe pusiniu)

O siaip noriu pasigirti, kad pagaminau savo pirmaji biscorna. biggrin.gif Kreiva sleiva, o dar neturejau sintepono, tai prikisau vatos tamponu makiazui valyti. lotuliukas.gif Na suplesusi juos. Anksciau naudojau ta tradicini pomidora, kol emiau manyti, kad kazkas adatas vagia. Perkirpau as ji-ogi viduje radau 12 adatu!! Tai va, reikejo nevagiancios adatines, tai pasidariau biscorniuka, ziuresiu, ar sitas bus saziningas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 15 lapkričio 2009 - 21:46
Toli
Tai ko biscorno nerodai? smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 15, 22:46)
Toli
Tai ko biscorno nerodai?  smile.gif  lotuliukas.gif


Per tamsu fotkinti, nesimato, koks jis rozinis, tiek evenweave, tiek siulai. O juk mityse dedikavau ji Rozinei Paksaitei, koks jos ten vardas. lotuliukas.gif
Papildyta:
Samanta, mergyt, kas pas tamsta per erotiniai avatarai vienas po kito?? (Kaip suprantu, dar labai jaunute esi) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 15, 22:43)
Mano medziagu top 3 butu:

1.Evenweave (lugana ir pan.)
2. Linas
3. Aida.


o aš pradėjau tokį angeliuką siuvinėti ant evenweave pirmą kartą, o ten kryžiukai tokie pamėtyti, na reikia labai skaičiuoti, tai eina sau klaidų privėliau, susinervinau doh.gif jaučiu reikia pirkti tą markerį susibraižymui, o tai ko tais ima nepatikt man tas evenweave'as vien dėl to skaičiavimo su aida viskas labai paprasta, langeliai aiškiausiai matosi. bet šiaip siuvinėjasi tai nuostabiai smagiai, taip slysta adata per medžiagėlę, bet va tos klaidos į neviltį varo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 11 15, 23:10)
o aš pradėjau tokį angeliuką siuvinėti ant evenweave pirmą kartą, o ten kryžiukai tokie pamėtyti, na reikia labai skaičiuoti, tai eina sau klaidų privėliau, susinervinau  doh.gif  jaučiu reikia pirkti tą markerį susibraižymui, o tai ko tais ima nepatikt man tas evenweave'as vien dėl to skaičiavimo su aida viskas labai paprasta, langeliai aiškiausiai matosi. bet šiaip siuvinėjasi tai nuostabiai smagiai, taip slysta adata per medžiagėlę, bet va tos klaidos į neviltį varo  verysad.gif


As kaip klaidu karaliene, tai patylesiu, bet man Evenweave irgi patinka del savo slydimo, ir kad nera toks uzsispyres audinys kaip linas. As jei ir kada susibraizau su tuo markeriu, tai uzmirstu, kad susibraiziau, o tada tenka improvizuoti. smile.gif Arba ardyti. biggrin.gif
Atsakyti