Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(zundyte @ 2009 11 15, 18:43)
aš prisimenu ,kad kažkas siuvinėjo ,bet kas ,tai nėra šansų prisimint ,tiek čia auksarankių doh.gif ..aš tai tą varną ir povą  kartu išsiuvinėčiau ,toks kaip ir siužetas neblogas būtų ,pora kaip tvora lotuliukas.gif

Nu va ir aš manau, ką čia sugalvojus: ar juos į vieną rėmą sudėt ar juos vienas po kitu kabint (jų dydis skiriasi) g.gif g.gif g.gif Ar dar palūkėt ir iš povo serijos išsiuvinėt kitus: strutį bei grifą, o va tada jau rėmint juos kažkaip apjungiant g.gif g.gif O gal iš vis juos panaudot ne paveikslams,a ?... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 11 15, 18:05)
Nu va ir aš manau, ką čia sugalvojus: ar juos į vieną rėmą sudėt ar juos vienas po kitu kabint (jų dydis skiriasi)  g.gif  g.gif  g.gif Ar dar palūkėt ir iš povo serijos išsiuvinėt kitus: strutį bei grifą, o va tada jau rėmint juos kažkaip apjungiant  g.gif  g.gif  O gal iš vis juos panaudot ne paveikslams,a ?... g.gif  g.gif  g.gif


gal gali parodyt tą strutį ir grifą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 11 15, 19:21)
gal gali parodyt tą strutį ir grifą?  bigsmile.gif

Turiu tik jų schemas savo email'e... Jei nori galiu persiųst ir pasižiūrėsi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeliukas11 @ 2009 11 14, 22:45)
Mano naujas darbelis jusu  ivertinimui  smile.gif


Darbelis man patiko, toks neperkrautas ir gaivus dizainiukas. Ir labai įdomus pasportas... Kaip jį darei?

QUOTE(kasiopeja @ 2009 11 15, 12:55)
Kažkada irgi siuvinėjau - spalvos pagal originalą  unsure.gif
Nesu patenkinta  schmoll.gif  Vardan sportinio intereso reiktų kada pamėginti pačiai spalvas parinkti. Paveiksliukas nėra toks jau prastas, tik kontrastas šiaip sau  biggrin.gif

Na va, tas pats kaip ir pas mane. Na, man labai patinka šis darbelis ir labai tiko progai, kuriai jį siuvinėjau. Bet ta pernelyg tamsi dėmė rankutės viduje man nepatinka...

QUOTE(zundyte @ 2009 11 15, 17:02)
labai į porą tiktų tas liūdnas poviukas,


Na, čia ne liūdnas povukas, o pasipuošusi ir "pasikėlusi" varna biggrin.gif Aš jį išsiuvinėjau, bet dar neapipavidalinau tai nesirodau kol kas. Pas mane varna tokia ryški gavosi ax.gif

QUOTE(zundyte @ 2009 11 15, 17:02)
o aš ir ant 14 ir ant 16 Aidos siuvinėju dviem siūlais ir abiem atvejais esu patenkinta thumbup.gif ,man netrukdo ,kad  ant AIDOS 14 šviečiasi truputėlį medžiagytė,arba ant 16 Aidos kryžiukai truputį išsipūtę....čia tikriausiai,kaip kam gražiau mirksiukas.gif

Aš siuvinėju ant lino, dažniausiai ant 32 ct kuris atitinka 16 Aidą. Tačiau esu siuvinėjusi ir ant 28 lino ct, kuris atitinka 14 Aidą. Ant abiejų siuvinėju dviem siūlo gijom.
Atsakyti
apie 14 aida žiūriu labai jau daug diskutuojat, tik nesuprantu dėl ko,
ar jums ant 14 aidos negražu su dviem siūlais? bigsmile.gif
Man tai viskas Ok, pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 15, 18:38)
apie 14 aida žiūriu labai jau daug diskutuojat, tik nesuprantu dėl ko,
ar jums ant 14 aidos negražu su dviem siūlais? bigsmile.gif
Man tai viskas Ok, pats tas mirksiukas.gif

man irgi viskas OK thumbup.gif ,pats tas... thumbup.gif ir akys mažiau vargsta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 15, 20:51)
man irgi viskas OK   thumbup.gif ,pats tas... thumbup.gif  ir akys mažiau vargsta blush2.gif

Aš visada siuvinėjau ant stambesnės, bet kai pabandžiau 14 ... bigsmile.gif
Nu liuks smile.gif Pats tas, mano mėgiamiausias kontrastas wub.gif wub.gif wub.gif
Niekas taip nedera man kaip 14 su dviem gyjom rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 15 lapkričio 2009 - 19:11
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 15, 19:10)
Aš visada siuvinėjau ant stambesnės, bet kai pabandžiau 14 ... bigsmile.gif
Nu liuks  smile.gif  Pats tas, mano mėgiamiausias kontrastas  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Niekas taip nedera man kaip 14 su dviem gyjom rolleyes.gif


o tu 16-tą ar 18-tą bandžius, kad taip kategoriškai tik už 14-tą pasisakai? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 11 15, 21:16)
o tu 16-tą ar 18-tą bandžius, kad taip kategoriškai tik už 14-tą pasisakai?  cool.gif


Taip biggrin.gif
Spėju kad tu nelabai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 15, 19:18)
Spėju kad tu nelabai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


blogai spėji, ant 14 jau jokių darbų sau nesiuvinėju, nebent kokį užsakymą, man ant 16 ir 18 darbeliai daug geriau atrodo, smulkesni ir kruopštesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 11 15, 21:30)
blogai spėji, ant 14 jau jokių darbų sau nesiuvinėju, nebent kokį užsakymą, man ant 16 ir 18 darbeliai daug geriau atrodo, smulkesni ir kruopštesni  smile.gif


Ne taip supratai, aš spėjau kad tau nelabai ta 14 patinka smile.gif
bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 15, 19:18)
Spėju kad tu nelabai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 15, 19:34)
Ne taip supratai, aš spėjau kad tau nelabai ta 14 patinka smile.gif
bigsmile.gif  bigsmile.gif


būtum parašius "tau", būčiau gerai supratus tongue.gif
Atsakyti