Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

Skruzdeliuk11 ir man jei galima schemute
letena95@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2009 11 15, 17:00)
Skruzdeliuk11 ir man jei galima schemute
letena95@gmail.com


QUOTE(Inesiuuu @ 2009 11 15, 11:46)
wub.gif
noreciau gaut schemute 4u.gif  7taskeboruze@gmail.com rolleyes.gif


mergaites, scemutes reiketu per AŽ (asmenine žinute) prasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 lapkričio 2009 - 16:04
QUOTE(dovyda @ 2009 11 15, 15:59)
na cia as norejau paeksperimentuot mirksiukas.gif galvoju sau - ne vieni metai siuvineju, gal laikas imtis mazesnes kanvos lotuliukas.gif na ir ka pasiemiau 16aida, pabandziau su 2 siulais ir nutrenkiau schmoll.gif nepatiko tie kaip tu vadini "ispampe kryzeliai" doh.gif guli ta aidute, vistiek reiks sunaudot, o vienu , manau, bus per skysta...

o ewas nuo lino labai skirias? rolleyes.gif

aš ant 18 aidos 2 siulais tigra ir tulpes siuvinėjau, visai nieko gavos tokie putlūs biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 15, 15:59)
na cia as norejau paeksperimentuot mirksiukas.gif galvoju sau - ne vieni metai siuvineju, gal laikas imtis mazesnes kanvos lotuliukas.gif na ir ka pasiemiau 16aida, pabandziau su 2 siulais ir nutrenkiau schmoll.gif nepatiko tie kaip tu vadini "ispampe kryzeliai" doh.gif guli ta aidute, vistiek reiks sunaudot, o vienu , manau, bus per skysta...


nu įdomiai tu čia smile.gif aš ir ant 18 aidos dviem siūliukais siuvinėju ir man gražu, niekas nėra "išpampę" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 11 15, 16:09)
aš ant 18  aidos 2 siulais tigra ir tulpes siuvinėjau, visai nieko gavos tokie putlūs  biggrin.gif  thumbup.gif


Aš kačiuką tarp aguonų irgi taip siuvinėjau.
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 11 15, 17:09)
nu įdomiai tu čia  smile.gif aš ir ant 18 aidos dviem siūliukais siuvinėju ir man gražu, niekas nėra "išpampę"  biggrin.gif


ai na gal reiketu dar pasigriebus pabandyt g.gif gal , kad prie 14-os ipratus, tai va ir isisdirbineju cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano darbeliai:
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos... ax.gif senokai aš nieko nesirodžiau, tai va, užvakar baigiau, bet niekaip neįstengiau nufotkint ir įkelt... O dabar mano varna jūsų teismui user posted image
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 11 15, 16:37)
Sveikos merginos...  ax.gif  senokai aš nieko nesirodžiau, tai va, užvakar baigiau, bet niekaip neįstengiau nufotkint ir įkelt... O dabar mano varna jūsų teismui


Kokia varna. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 11 15, 16:37)
Sveikos merginos...  ax.gif  senokai aš nieko nesirodžiau, tai va, užvakar baigiau, bet niekaip neįstengiau nufotkint ir įkelt... O dabar mano varna jūsų teismui

labai į porą tiktų tas liūdnas poviukas,tik dabar pas save niekaip nerandu blush2.gif
va ,radau ax.gif
user posted image

o aš ir ant 14 ir ant 16 Aidos siuvinėju dviem siūlais ir abiem atvejais esu patenkinta thumbup.gif ,man netrukdo ,kad ant AIDOS 14 šviečiasi truputėlį medžiagytė,arba ant 16 Aidos kryžiukai truputį išsipūtę....čia tikriausiai,kaip kam gražiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 15 lapkričio 2009 - 17:05
QUOTE(zundyte @ 2009 11 15, 18:02)
labai į porą tiktų tas liūdnas poviukas,tik dabar pas save niekaip nerandu blush2.gif
va ,radau ax.gif
user posted image



Ačiū už siūlymą, bet šią varną aš jau esu išsiuvinėjus
user posted image
Dabar siuvinėju metriką draugės mergytei, o taip pat esu suradus (kažkada ieškojau per schemų paiešką, bet radau pati lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) varną-muzikantę, krikštasūnis baisiai norėjo, tai kalėdom žadu padaryt....
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 11 15, 17:11)
Ačiū už siūlymą, bet šią varną aš jau esu išsiuvinėjus

Dabar siuvinėju metriką draugės mergytei, o taip pat esu suradus (kažkada ieškojau per schemų paiešką, bet radau pati  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ) varną-muzikantę, krikštasūnis baisiai norėjo, tai kalėdom žadu padaryt....

aš prisimenu ,kad kažkas siuvinėjo ,bet kas ,tai nėra šansų prisimint ,tiek čia auksarankių doh.gif ..aš tai tą varną ir povą kartu išsiuvinėčiau ,toks kaip ir siužetas neblogas būtų ,pora kaip tvora lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 15 lapkričio 2009 - 17:43