Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

Mano naujas darbelis jusu ivertinimui smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeliukas11: 14 lapkričio 2009 - 22:46
wooooooooooooow koks grozis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daske, man biski kliuna, kad prasisviecia medziagyte is po kryziuku
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 11 15, 11:08)
Daske, man biski kliuna, kad prasisviecia medziagyte is po kryziuku


o man kaip tik priesingai - nepatinka, kai kryzeliai labai jau susigrude mirksiukas.gif cia, manau, kaip kam grazu. Va pameginau ant 16 kanvos 2 siulais siuvinet doh.gif nu nigaliuuuu kaip ne kas iseina...per tanku man drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 lapkričio 2009 - 10:30
QUOTE(skruzdeliukas11 @ 2009 11 14, 22:45)
Mano naujas darbelis jusu  ivertinimui  smile.gif


wub.gif
noreciau gaut schemute 4u.gif 7taskeboruze@gmail.com rolleyes.gif
Atsakyti
Daske, dailūs metrikučiai thumbup.gif
skruzdeliukas11, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 11 14, 13:29)
Ir mano kompas rodo tokį pat vaizdelį. Libaja, čia pas Banni berods Vervaco schema. Kai kurie galutiniai Vervaco variantai man nepatinka. Aš irgi siuvinėjau originaliom spalvom šią rankytę ir kai baigiau - mane erzino per ryškus plotas rankytės viduje. Mano akims perėjimas per ryškus... Galvoju, kad ir Banni taip galėjo nutikti. Įdomu būtų sulyginti kitus tokius pačius darbus ir pasižiūrėti siūlų kodus.  



Kažkada irgi siuvinėjau - spalvos pagal originalą unsure.gif
Nesu patenkinta schmoll.gif Vardan sportinio intereso reiktų kada pamėginti pačiai spalvas parinkti. Paveiksliukas nėra toks jau prastas, tik kontrastas šiaip sau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 15 lapkričio 2009 - 12:58
QUOTE(skruzdeliukas11 @ 2009 11 14, 20:45)
Mano naujas darbelis jusu  ivertinimui  smile.gif


gera mintis pasporto kraščiuką nuspalvinti. Labai vietoje akcentas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, merginos 4u.gif Paskaičiuojam, atsipalaiduojam ir kryžiavojam toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 15, 11:29)
o man kaip tik priesingai - nepatinka, kai kryzeliai labai jau susigrude mirksiukas.gif cia, manau, kaip kam grazu. Va pameginau ant 16 kanvos 2 siulais siuvinet doh.gif nu nigaliuuuu kaip ne kas iseina...per tanku man drinks_cheers.gif

O tai tu ant 16 kanvos 1 siulu darai? bigsmile.gif man asmeniskai siuvinet smagiau ant 14 aidos, ne tokie ispampe tie kryzeliai ir graziau gula, bet bendras vaizdas geresnis ant 16 aidos, tada visai medziaga nesisvieciai ir tikrai, kaip kazkuri sake, atrodo kaip tapyta butu. 4u.gif as visada mazus darbelius ant 16 siuvineju, nes jie ir taip smulkus tai norisi kad tikroviskiau atrodytu, o didesnius ant 14. 4u.gif nors dabar ir didesnius pradejau ant lino 32 ct doh.gif

skruzdeliukas11, grazus darbas, toks meniskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 11 15, 14:37)
O tai tu ant 16 kanvos 1 siulu darai?  bigsmile.gif man asmeniskai siuvinet smagiau ant 14 aidos, ne tokie ispampe tie kryzeliai ir graziau gula, bet bendras vaizdas geresnis ant 16 aidos, tada visai medziaga nesisvieciai ir tikrai, kaip kazkuri sake, atrodo kaip tapyta butu.  4u.gif as visada mazus darbelius ant 16 siuvineju, nes jie ir taip smulkus tai norisi kad tikroviskiau atrodytu, o didesnius ant 14.  4u.gif nors dabar ir didesnius pradejau ant lino 32 ct doh.gif

skruzdeliukas11, grazus darbas, toks meniskas  wub.gif


na cia as norejau paeksperimentuot mirksiukas.gif galvoju sau - ne vieni metai siuvineju, gal laikas imtis mazesnes kanvos lotuliukas.gif na ir ka pasiemiau 16aida, pabandziau su 2 siulais ir nutrenkiau schmoll.gif nepatiko tie kaip tu vadini "ispampe kryzeliai" doh.gif guli ta aidute, vistiek reiks sunaudot, o vienu , manau, bus per skysta...

o ewas nuo lino labai skirias? rolleyes.gif
Atsakyti