Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

Toli, Murku-Burku 4u.gif

Donalita, aš irgi labai klįsdavau. Dar ir dabar pasitaiko. Didelių klaidų pavyko išvengti, bet ardydavau tikrai dažnai, kas atimdavo ūpą siuvinėti. Sakiau, kad esu ardymo čempionė doh.gif Man labai padeda medžiagos susižymėjimas. Tik jis labai padeda. Niekur nerašai, ar žymi medžiagą? Ir nesiuvinėk iš visų pusių. Gerai atsiskaičiuok ir siuvinėk kiek įmanoma nuosekliai. Aš dar skaičiuoju ir kai išsiuvinėju dalelę. Na, tarkim, siūlas išsibaigia reikia verti kitą - aš ir susiskaičiuoju ar TIKRAI gerai išsiuvinėjau. Taip pavyksta iš karto pamatyti, jei suklysti ir ardyti tada mažiau tenka...
Atsakyti
[quote=libaja,2009 11 13, 19:34]
O čia jos taip dėmėm ir yra ar tik foto tokia?
nesupratau,ka turi omenyje,nezinau ka atsakyti


[quote=paukščiukas,2009 11 13, 20:16]
Sveikinu su pabaigtuvėm 4u.gif , o spalvas pati derinai?
spalvos buvo duotos

[quote=Donalita,2009 11 14, 03:31]
Atėjau pasiguosti ir paprašyti patarimo verysad.gif Jau kaip užkniso prasiskaičiavus ardyyyti!!!
as susidygsniuoju juodu siulu 10 x 10 langiuku visa audini,tada lengva pagal schema skaiciuoti ir maziau sekas nugrybauti i pievas,o nugrybavus greitai klaida pasimato.visada siuvineju nuo virsaus ir spalvom - man taip patinka,akyse keicias vaizdas ir optiskai sparciau judama i prieki
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 14, 02:31)
Atėjau pasiguosti ir paprašyti patarimo  verysad.gif  Jau kaip užkniso prasiskaičiavus ardyyyti!!!
Gal galit merginos pasipasakoti, ką darote jūs, kad išvengtumėte prasiskaičiavimo? Klijuojat schemų lapus, kad nereikėtų sklaidytis, vieną su kitu derinti? Numeruojat linijas ir ant kanvos taip pat kaip ir ant chemos? Siuvinėjat griežtai viską iš eilės? Labai prašau pasidalinti savo patirtimi  notworthy.gif

na apsiskaičiuot tai visi sugeba ,ne tik tu lotuliukas.gif ,tikrai nė viena neardžiusi nesiuvinėjo ,bent jau pradžioje mirksiukas.gif
esu ir aš apsiskaičiavusi ,kryžiuką vienu žemiau padedi ir viskas ,visa schema eina šuniui ant uodegos verysad.gif ,gerai jei dar galima kaip nors išsisukti ir pabaigus darbelį tos klaidos ir nesimato ,man bent tai pavykdavo...bet nevisada taip išeina ,tenka ardyt...
beje man labai padėjo ir tikrai mažiau klaidų pridarau kai susibraižau kanvą išplaunamu markeriu ,kurių yra pirkti visur,tiesiog kaskart lyginį siuvinėjamą plotelį su schema ,ir greičiau pasimato klaida ,jei ne ten kryželį siuvi ,patarčiau taip siuvinėt ,tikrai labai patogu thumbup.gif ..arba susidygsniuot siūlų visą kanvą 10x10 kryžiukų ploteliais ,na čia kaip kam patogiau ,bet irgi yra kažkokie rėmai tada ir tikrai daug sunkiau klaidą įvelti..ir be to visada siuvinėju ploteliais ,nuosekliai, iš apačios ,arba nuo viršaus ,arba nuo centro,čia man rodos nesvarbu nuo kur pradėt,vienas objektėlis prie kito gula ,baigiu vienu siūlu siuvinėt,viska kas pažymėta ,tada imu kitą siūlą ,kai prieinu schemos lapo kraštą ,pasižiūriu ar sekančioje schemoje nėra tokio pat siūlo ,kad paskui nereiktų dviejų kryžiukų atskirai siuvinėt mirksiukas.gif ,nu žodžiu nereikia mėtytis iš vieno krašto į kitą,o siuvinėt nuosekliai ir viskas tada akyse ryškėja

Atsakyti
Čia yra keletas kalėdinių schemų: http://annaone04.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2009 11 14, 12:55)
nesupratau,ka turi omenyje,nezinau ka atsakyti

Na bent jau mano kompas rodo tikrai nekokį vaizdelį... Kažkuri viena spalva labai nedera. Merginos rankos vidurys visai iš kito konteksto tarsi. Bet gal čia tik per mano kompą.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 11 14, 15:10)
Na bent jau mano kompas rodo tikrai nekokį vaizdelį... Kažkuri viena spalva labai nedera. Merginos rankos vidurys visai iš kito konteksto tarsi. Bet gal čia tik per mano kompą.

Ir mano kompas rodo tokį pat vaizdelį. Libaja, čia pas Banni berods Vervaco schema. Kai kurie galutiniai Vervaco variantai man nepatinka. Aš irgi siuvinėjau originaliom spalvom šią rankytę ir kai baigiau - mane erzino per ryškus plotas rankytės viduje. Mano akims perėjimas per ryškus... Galvoju, kad ir Banni taip galėjo nutikti. Įdomu būtų sulyginti kitus tokius pačius darbus ir pasižiūrėti siūlų kodus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 11 14, 15:29)
Ir mano kompas rodo tokį pat vaizdelį. Libaja, čia pas Banni berods Vervaco schema.


ir man tuos plėmus rodo, bet gal čia nuo apšvietimo, jei banni pati nemato g.gif bet kiek esu mačius, tai jis tikrai neturėtų būt su tokiais dideliais kontrastais, ir į rudumą daugiau turėtų būt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 11 14, 14:43)
Čia yra keletas kalėdinių schemų: http://annaone04.blogspot.com/

ačiukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
cia drauges suneliui
user posted image
o cia savo dukrytei blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2009 11 14, 20:15)
cia drauges suneliui
o cia savo dukrytei blush2.gif

labai grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikos gal galit ideti schemute''kavos mergaite'''ten pavaizuoda mergaite laikanti kavos puodeli niekur nerandu tos schemos,labai labai reikia ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguolle @ 2009 11 14, 23:07)
Sveikos gal galit ideti schemute''kavos mergaite'''ten pavaizuoda mergaite laikanti kavos puodeli niekur nerandu tos schemos,labai labai reikia ... verysad.gif

Šiaip schemų ieškojimui yra kita tema.... wink.gif Bet tau parašiau į až mirksiukas.gif
Atsakyti