Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(zuzanele @ 2009 11 13, 17:55)
O kas tai per priemonė? Kur ją galima nusipirkti? g.gif



tai is YPLON firmos STARCH pavadinimu...man jis patinka,o pirkti jo yra ukinese prekese 4u.gif

jei iseis,siom dienom, idesiu jo nuotrauka 4u.gif
Papildyta:
[quote=Toli,2009 11 13, 19:02]
O kaip tas medis atrodo, kai nuraskai pinigus? g.gif

lieka nuostabus kaspiniukai kurie taip pat negadina vaizdo thumbup.gif


Aciu uz nuostabius zodzius visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 11 13, 19:39)
Florestina, Paukščiuk - dėkui  4u.gif  Bandysiu nepradingt blush2.gif


Šiaip nujaučiu, kur dingai, į kitą forumą, kur ir aš esu tik kitu nick'u nei SM. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 13, 20:44)
.tik man ten labai įdomiai tos pilys,ten ne vien kryžiuku ,kažkokia kita technika dar ten daryta,kažkokios kaip rožytės kampuose ir dar kitur g.gif

Laba, Zundyte 4u.gif Taip, ten kryžiuko visai mažai, begalė spec dygsnelių. Yra ir kryžiukinis variantas, bet aš pasirinkau su spec dygsneliais, nes man laaabai patinka. Schemos padarytos labai aiškiai ir laabai skaniai siuvinėjasi. Tiesiog visai mažai pasiuvinėji ir akyse keičiasi vaizdas. Šis projektas truks du metus ir bus 24 dalys. Aš dar siuvinėju tik antrą dalį, o jau yra pasirodžiusios 6 dalys. Ketvirtoj daly yra nerealaus grožio povai, kurie mane pakerėjo ir aš ėmiausi šio darbo.

Labai įdomu, kad apie 10 spalvų yra parinkusi dizainerė, o dar daugiau nei 10 reikia pasirinkti pačiai. Tai visų siuvinėjančių yra visiškai skirtingas rezultatas. Man tai kaip asmeninė mandala...

Florestina, aš žinau, kas Tu ten esi, buvom ir ten susitikusios ax.gif . Tiesiog anam forume labai aktyviai organizuojami susitikimai, na, kai pasimatai kartais labai ir susibendrauji. Tai va taip va...
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 11 13, 19:57)
Laba, Zundyte 4u.gif  Taip, ten kryžiuko visai mažai, begalė spec dygsnelių. Yra ir kryžiukinis variantas, bet aš pasirinkau su spec dygsneliais, nes man laaabai patinka. Schemos padarytos labai aiškiai ir laabai skaniai siuvinėjasi. Tiesiog visai mažai pasiuvinėji ir akyse keičiasi vaizdas. Šis projektas truks du metus ir bus 24 dalys. Aš dar siuvinėju tik antrą dalį, o jau yra pasirodžiusios 6 dalys. Ketvirtoj daly yra nerealaus grožio povai, kurie mane pakerėjo ir aš ėmiausi šio darbo.

Labai įdomu, kad apie 10 spalvų yra parinkusi dizainerė, o dar daugiau nei 10 reikia pasirinkti pačiai. Tai visų siuvinėjančių yra visiškai skirtingas rezultatas. Man tai kaip asmeninė mandala...

Florestina, aš žinau, kas Tu ten esi, buvom ir ten susitikusios  ax.gif . Tiesiog anam forume labai aktyviai organizuojami susitikimai, na, kai pasimatai kartais labai ir susibendrauji. Tai va taip va...

ačiū už paaiškinimą ,aš irgi esu dar kituose forumuose prisiregistravusi blush2.gif ,bet man ten labai nedrąsu ,nes ten visokie konkursai organizuojami,siuvinėjama vos ne pagal grafiką ,o aš taip nemoku o ir laiko neturiu ,savų planų ir dovanoms siuvinėlių milijonas ,tai ten tik įlendu ,pasiskaitau ,pasižiūriu ,pasigrožiu kas ką siuvinėja ir patylėjusi išeinu iki kito karto blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mergaiciukas, koks didelis paveikslas bigsmile.gif Kaip bus įdomu baigtą pamatyt smile.gif
grasimm, labai įdomus medis thumbup.gif
Toli, kokia linksma karvytė wub.gif Ir eglutė labai daili thumbup.gif
banni, gražu thumbup.gif
Metija, kokie grožiai wub.gif wub.gif Man ypač knygelė su levandom patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 13, 21:06)
ačiū už paaiškinimą ,aš irgi esu dar kituose forumuose prisiregistravusi  blush2.gif ,bet man ten labai nedrąsu ,nes ten visokie konkursai organizuojami,siuvinėjama vos ne pagal grafiką ,o aš taip nemoku o ir laiko neturiu ,savų planų ir dovanoms siuvinėlių milijonas ,tai ten tik įlendu ,pasiskaitau ,pasižiūriu ,pasigrožiu kas ką siuvinėja ir patylėjusi išeinu iki kito karto blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Konkursai yra visai smagus dalykas, o dėl to, kad yra pilna savų planų - tai aš Tau laaaabai pritariu. Apskritai - internetas yr didžiulis laiko rijikas, bet be jo irgi neįmanoma. Nematydamas ką veikia kiti - netobulėji. Ir be to išmoksti labai daug, kai pasikonsultuoti yra su kuo. Bet visur vis tiek nespėji... Aš jau kitų forumų ir nebeieškau, merginos dar spėja ir rusiškuose forumuose padalyvauti, bet aš nebelendu, nes informacijos gausa labai stabdo darbą...

Wasara - ačiū už pagyras 4u.gif
Atsakyti
Metija, labai labai labai. 4u.gif Labai prasome nedingti ir toliau aki tokiais nuostabiais darbukais dziuginti. O dar kazkaip Internetas pastrigo ir taip letai po viena foto krove, tai kaskart buvo oho, oho, oho. Bet jau tos pilys tai visai galva susuko. Cia juk tikriausias siuvinejimo nuotykis!!
QUOTE(Donalita @ 2009 11 13, 18:19)
Toli, eglutę įsirėminčiau ir pasidėčiau į spintą

Labai mazai krastuose palikau ir pati zinai, kaip "lengva" Dubline su reminimu. Na bet ziuresiu, kad visos tokios problemos butu. biggrin.gif

Wasara, aciu!!!

Smalsu pasidare, kokiuose forumuose jus lankotes. Gal adresiukus parasykite. As irgi kazkada vienam lankiausi, tai ispudziai panasus kaip Zundytes.
Atsakyti
tame forume daug iš čia merginų apsilanko, ir dažniausiai kitu nicku ax.gif bet darbai išdavikai lotuliukas.gif

Metija, gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 13, 21:19)
Smalsu pasidare, kokiuose forumuose jus lankotes. Gal adresiukus parasykite. As irgi kazkada vienam lankiausi, tai ispudziai panasus kaip Zundytes.

aš iš lietuviškų dabar tai tik čia ...atrodo blush2.gif ,(kompas buvo nulūžęs ,tai visi adresai pasimetė ,anksčiau lyg daugiau kur lankydavausi blush2.gif )
http://www.siuvineja...3.net/index.php
dar keliuose rusiškuose ,bet ten tik darbais pasigrožiu ir tiek ax.gif



QUOTE(Murku-Burku @ 2009 11 13, 21:34)
tame forume daug iš čia merginų apsilanko, ir dažniausiai kitu nicku ax.gif  bet darbai išdavikai lotuliukas.gif

Metija, gražu wub.gif

tai jau taip ,darbai viską išduoda.... doh.gif
Atsakyti
Atėjau pasiguosti ir paprašyti patarimo verysad.gif Jau kaip užkniso prasiskaičiavus ardyyyti!!! Atsikirpau kanvos dviems kalėdinėms kojinėms iš karto, kad patogiau būtų mano didelį lankelį užsidėt. Schemas atsispausdinau, kanvą susibraižiau, čiki viską pasiruošiau. Čia mano ketvirtas darbelis, jau gudri galvoju būsiu. Kur ten doh.gif Tiek nedaug išsiuvinėjau, jau du kartus ardžiau, bet ką tik atrastas promachas visai sudiorgino cry.gif Visai pamiršau, kad viena kojinė 10 kryželių trumpesnė. Nuo jos ir pradėjau. Siuvinėjau ploteliais, po tą pačią spalvą, atradau, kad daug smagiau, kai nespalvotoje schemoje tuo momentu siuvinėjamus simbolius išspalvini bet kokia ryškiai išsiskiriančia spalva iš kitų - taip lengviau visus išsibarsčiusius kryželius surankioti (spalvotą schemą patogiau retkarčiais tik kompe pasižiūrėti). Na ir skaičiavau - kur arčiau nuo viršaus, tai nuo viršaus, jei arčiau nuo apačios, tai nuo apačios. Štai dabar ir atradau, kad 10 langelių juosta man per vidurį Senio Šalčio įsiterpusi. Jau norėjau visai mesti tą kojinę ir pradėti kitą, bet pagalvojau, kad dar sėkmingai aš čia suklydau, galima senio batus prailginti - jie juodi be jokių šešėlių. Senis didelis, turėtų sueiti g.gif
Gal galit merginos pasipasakoti, ką darote jūs, kad išvengtumėte prasiskaičiavimo? Klijuojat schemų lapus, kad nereikėtų sklaidytis, vieną su kitu derinti? Numeruojat linijas ir ant kanvos taip pat kaip ir ant chemos? Siuvinėjat griežtai viską iš eilės? Labai prašau pasidalinti savo patirtimi notworthy.gif
Atsakyti
imk 4u.gif
as pradedu nuo 1 ir is eiles pagal spalvas po biski pildau.kai reik sujungiu lapus. juos suklijuoju ar su savarzelem sutvirtinu. o ka jau issiuvinejau nuspalvinu.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 14, 00:31)
Na ir skaičiavau - kur arčiau nuo viršaus, tai nuo viršaus, jei arčiau nuo apačios, tai nuo apačios.


būtent tame ir yra tavo klaida. Apsirikti pasitaiko visoms (na pakelkit ranką, kas nė karto nebuvote suklydusi skaičiuodama biggrin.gif ), bet kai pradedi dirbti nuo vieno kampo ir palaipsniui spalvas lipdai, tada 1. mažiau suklysti, 2. greičiau klaidą atrandi ir ištaisai mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Toli @ 2009 11 13, 15:02)
O gal turite ideju ka su situo veikti? Senokai issiuvinejau, bet nesugalvoju, ka daryti. Pirmine ideja buvo Kaledu atvirute, tik kai issiuvinejau, supratau, kad per gigantiskas jis atvirutei.  doh.gif 


padaryk pakabuką
http://kasiopeja.gal...ch?ph=Ulq-bT3Ae
http://kasiopeja.gal...ature=topscroll

šiaip simpatiška eglutė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 14 lapkričio 2009 - 10:01