Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(Dantiste @ 2009 11 20, 07:56)
Gaminu va tokia RP sirdele  ax.gif



Pasidalink schemute mirksiukas.gif neringakavaliauskiene@freemail.lt
Atsakyti
Griztu beveik po puses metu pasirodyti savo darbu! Kazkaip niekaip neprisiruosem ireminti. Bet kadangi viena dovanosiu draugei, tai pagaliau! Nors iremino per diena, bet kaip visada sunkiausia issiruosti.

Na remai, tai gal nera geriausiai parinkti, nes ju pasirinkimas tikrai buvo prastokas. Dar kazkaip su tais pasportais. Na deliojau deliojau ir vistiek be ju ireminau. Kaip jus atrenkat kokia spalva pasporto ( ar tikrai taip vadinas!?) deti? Na kai ziuriu originalius paveikslus, tai tikrai man grazu, bet kai pati renku, tai man nekaip atrodo.

Va cia jau seniau rodytos pastelines aguonos. Pagaliau isiremino!

user posted image

Dar populiariosios rozes. Bet mano schemoj jos tokios ruzavesnes, nors esu macius raudonesni varianta.

user posted image

Ir Kaledine dovana draugei - Kaledines eglutes. Siaip tai si dovana lyg atsiprasymas uz pries 3 metus sugadinta jos eglute ( na po 3 sampano buteliu labai jau nevykusiai mes papuosem, bet buvo linksma)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2009 11 20, 09:13)
Ir Kaledine dovana draugei - Kaledines eglutes. Siaip tai si dovana lyg atsiprasymas uz pries 3 metus sugadinta jos eglute ( na po 3 sampano buteliu labai jau nevykusiai mes papuosem, bet buvo linksma)


neprastas atsiprasymas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Koruklu,2009 11 20, 11:13]
Griztu beveik po puses metu pasirodyti savo darbu! Kazkaip niekaip neprisiruosem ireminti. Bet kadangi viena dovanosiu draugei, tai pagaliau! Nors iremino per diena, bet kaip visada sunkiausia issiruosti.

Na remai, tai gal nera geriausiai parinkti, nes ju pasirinkimas tikrai buvo prastokas. Dar kazkaip su tais pasportais. Na deliojau deliojau ir vistiek be ju ireminau. Kaip jus atrenkat kokia spalva pasporto ( ar tikrai taip vadinas!?) deti? Na kai ziuriu originalius paveikslus, tai tikrai man grazu, bet kai pati renku, tai man nekaip atrodo.

kaledine dovana nepriekaistinga!!! tikrai super!!!!

O va gelytes puikios, bet manau, kad jas remai uzgozia... sad.gif As susiradau puiku remintoja, kuris man pritaiko ir paspartukus, ir remus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 20, 10:24)
labuka,

Dekavoju mergaites uz gerus, padrasinancius zodzius, pastabeles, bet pasakymas mokytis is svetimu klaidu, manau cia nelabai tinka, t.y. nemaciau nei vieno darbelio su klaidom, is kurio galeciau pasimokyt thumbup.gif Jusu visu sedevrai nuostabus, nepakartojami ir uzdegantys toliau uzsispyrus mokytis ir bandyti didis.gif
O nuotrauka as ikeliau i ta programele, kur radau kazkurioj temukej, bet sleroze, tai ir nepamenu kurioj. Ieskojau gatavos schemutes su ciuciku westuku, bet uz aciu niekur neradau, visur - daj doliar, schemu dam lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Gal Jus man padetumet tokia surast, nes norejau dovanelem Kaledom sukryziavot baltuka staciom ausytem ir uodegyte morkyte verysad.gif
Aciux



Aš tuiriu vieno panašaus šunelio schemute. Pažiūrėkite mano albume ir parašykite asmeninę žinutę, jei tinka. Atsiųsiu schemą.
Atsakyti
help! kaip reik daryt ta spec. nudo frances mazgeli? 4u.gif 4u.gif 4u.gif kazkada buvot ikele, bet as turbut neissisaugojau doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 11 20, 12:46)
help! kaip reik daryt ta spec. nudo frances mazgeli? 4u.gif  4u.gif  4u.gif  kazkada buvot ikele, bet as turbut neissisaugojau doh.gif  verysad.gif

http://www.youtube.c...p;v=ul8XT72oA68
Atsakyti
ačiū visom, už tašiuko įvertinimą 4u.gif

QUOTE(Koruklu @ 2009 11 20, 11:13)

Ir Kaledine dovana draugei - Kaledines eglutes. Siaip tai si dovana lyg atsiprasymas uz pries 3 metus sugadinta jos eglute ( na po 3 sampano buteliu labai jau nevykusiai mes papuosem, bet buvo linksma)


bigsmile.gif be galo gražu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 20, 09:24)
labuka,

Dekavoju mergaites uz gerus, padrasinancius zodzius, pastabeles, bet pasakymas mokytis is svetimu klaidu, manau cia nelabai tinka, t.y. nemaciau nei vieno darbelio su klaidom, is kurio galeciau pasimokyt thumbup.gif Jusu visu sedevrai nuostabus, nepakartojami ir uzdegantys toliau uzsispyrus mokytis ir bandyti didis.gif
O nuotrauka as ikeliau i ta programele, kur radau kazkurioj temukej, bet sleroze, tai ir nepamenu kurioj. Ieskojau gatavos schemutes su ciuciku westuku, bet uz aciu niekur neradau, visur - daj doliar, schemu dam lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Gal Jus man padetumet tokia surast, nes norejau dovanelem Kaledom sukryziavot baltuka staciom ausytem ir uodegyte morkyte verysad.gif
Aciux


Visko būna, nenukabink nosies. Man roso čia tokio veislės šuniukai, gal merginos nesupyks labai, kad įkelsiu paveiksliuką, jo schemutė yra kokybiška:
user posted image

Koruklu, labai gražūs darbeliai. wub.gif
Atsakyti
Florestina, labai prasau situ ciuciku prie zidinio schemutes i liepine@dtiltas.lt Nerealus...

ACIU!!!

4u.gif
Atsakyti
http://thumbnail070....0e0af94.jpg.jpg

sveikos, bandau ikelti schemute kuria siuvineju.. bet va turiu beda, kaip padaryti, kad akys, aplink ausytes, zodziu kur juoda, kur burnos, kad matytusi normaliai?? nes bandziau siuvinet kryzeliu ir paskui dar padailint juodu siulu alink, bet atrodo tai ziauriai, o palikt kryzeliu viskas susilieja?.. padekit verysad.gif
Atsakyti
labai maža schema XVXVX
Atsakyti