Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

paukščiuk, puikiai pasistengei wub.gif wub.gif visi vaikai pavydės tokios terbikės biggrin.gif
Atsakyti
Kiek groziu wub.gif o as pasimeciau schemoj, sakau gal pagelbesit 4u.gif kaip siuvineti tokius dalykus? blush2.gif
user posted image user posted image
ar cia paprastai po dygsniuka is centro ar kazkaip tuos rombus reik pilnai uzsiuvinet? blush2.gif apskritai nepatinka man ta schema, kazkokia lyg butu ranka su markeriu papaisyta doh.gif
Atsakyti
Paukščiuk, jūsų su Im-bear duetas pasiteisino 100% thumbup.gif Jau tokie mieli tie meškučiai ir rėmeliai nuostabūs wub.gif
Beja ir tašiukas labai mielas wub.gif Pagaliau ir šis meškis išeis į dienos šviesą ir džiugins akį aplinkiniams thumbup.gif

Auruze, nuostabus paveikslas thumbup.gif Man labai patiko. Ir įrėminta labai puikiai. Pats rėmelis gražus, o dar šauniai sužaista su dvigubu pasportu.

Dantiste, pirmą tavo įdėta paveikslėlį manau reiktų siuvinėti pagal mano įdėtą pirmąjį piešinuką.
user posted image
Nors geriau įsižiūrėjus tai reiktų atvirkščiai daryt, iksą siuvinėt dvigubai didesnį nei įprastą kryželį, o ta pliusą mažesni. Bet principas vis tiek tas pats kaip mano nurodytame paveikslėlyje. Nežinau ar aš čia aiškiai parašiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 19 lapkričio 2009 - 23:32
Aisku, cia snaigute ir turetu buti, as ir taip manau kad ten, kaip tu sakei X ir + viename, tik kad susilieje, uztai toks rombas vidury atrodo g.gif bet tai dar pasitikslinau blush2.gif o tuos mazesnius tai turbut taip: \|/ daryt reikia g.gif aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Pauksciuk, saunus tasiukas tavo maziui. 4u.gif Mano svajone kada sau paciai tasiuka issisiuvieti vasarai, tik kad siuti nemoku. blush2.gif

Dantiste, ka tu ten gamini? biggrin.gif
Atsakyti
Gaminu va tokia RP sirdele ax.gif
user posted image
Atsakyti
ačiū mergaičiukės 4u.gif , sūnus labai patenkintas, pats paveikslavo, labai nekantravo kol siuvau ir lyginau biggrin.gif

Tik žiūriu tankumą sumelavau, evenw28 ištikro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 19, 22:24)
Senai siuvinėtas, bet tik dabar įgavo savo pavidalą blush2.gif Rytoj iškeliaus kartu su mažium į darželį  smile.gif <{POST_SNAPBACK}>
thumbup.gif
Atsakyti
Auruze - superinis paveiksliukas wub.gif wub.gif wub.gif ir aš tokį norėčiau išsisiuvinėti savo miegamajam ax.gif super thumbup.gif
Atsakyti
paukščiuk, kokia nuostabi terbikė wub.gif
Atsakyti
labuka,

Dekavoju mergaites uz gerus, padrasinancius zodzius, pastabeles, bet pasakymas mokytis is svetimu klaidu, manau cia nelabai tinka, t.y. nemaciau nei vieno darbelio su klaidom, is kurio galeciau pasimokyt thumbup.gif Jusu visu sedevrai nuostabus, nepakartojami ir uzdegantys toliau uzsispyrus mokytis ir bandyti didis.gif
O nuotrauka as ikeliau i ta programele, kur radau kazkurioj temukej, bet sleroze, tai ir nepamenu kurioj. Ieskojau gatavos schemutes su ciuciku westuku, bet uz aciu niekur neradau, visur - daj doliar, schemu dam lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gal Jus man padetumet tokia surast, nes norejau dovanelem Kaledom sukryziavot baltuka staciom ausytem ir uodegyte morkyte verysad.gif
Aciux
Atsakyti
paukščiuk, maišiukas superinis thumbup.gif tikrai yra ko pavydėt biggrin.gif
Atsakyti