Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 19, 11:31)
Nu ka, mokomes toliau drinks_cheers.gif

svarbiausia nosies nenukabint mirksiukas.gif , bet geriau mokytis is svetimu klaidu ax.gif
as tikrai nebandysiu pati daryt schemu is nuotrauku, nes tikrai tai nera stiprioji puse ax.gif , o kazkuo pasikliaut ir velgi rizikuot del nenuspejamo vaizdo neman smile.gif
Atsakyti
Auruze thumbup.gif labai dailus paveiksliukas bigsmile.gif koks jo dydis?
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 19, 13:23)
Auruze thumbup.gif labai dailus paveiksliukas bigsmile.gif koks jo dydis?


Aciu aciu smile.gif Siaip mazas jis, be remo 15*16 cm. Siuvinejau ant AIDA 14, bet tikrai galima ant 16 siuvinet, butu didesnis.
Atsakyti
QUOTE(Auruze @ 2009 11 19, 13:30)
Aciu aciu smile.gif Siaip mazas jis, be remo 15*16 cm. Siuvinejau ant AIDA 14, bet tikrai galima ant 16 siuvinet, butu didesnis.

na jei ant 16 aidos siuvinetai tai tik mazesnis bus mirksiukas.gif
kuo didesnis numeris, tuo smulkesne aida ir mazesnis paveiksliukas gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Auruze @ 2009 11 19, 11:30)
Aciu aciu smile.gif Siaip mazas jis, be remo 15*16 cm. Siuvinejau ant AIDA 14, bet tikrai galima ant 16 siuvinet, butu didesnis.


priesingai - ant didesnio numerio Aidos butu mazesnis paveiksliukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 11 19, 14:00)
priesingai - ant didesnio numerio Aidos butu mazesnis paveiksliukas  4u.gif


teip teip, supainiojau, galima siuvineti ant 12, kad didesnis butu smile.gif
Atsakyti
Gal galit man paaiškint, kaip jums taip dailiai pavyksta išlyginti savo darbelį? Aš išploviau, išlyginau, ir ten, kur medžiaga nesiuvinėta, tai pasižiūrėjus matosi kad suglamžyta, neišsilygina dailiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 19, 14:41)
Gal galit man paaiškint, kaip jums taip dailiai pavyksta išlyginti savo darbelį? Aš išploviau, išlyginau, ir ten, kur medžiaga nesiuvinėta, tai pasižiūrėjus matosi kad suglamžyta, neišsilygina dailiai verysad.gif



O Jus man galite paaiskinti, kodel jus ji skalbiate??? negi taip labai susitepa?
As niekada neskalbiu... blush2.gif O pries sesdama siuvieneti kruopsciai nusiplaunu rankas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 19, 14:41)
Gal galit man paaiškint, kaip jums taip dailiai pavyksta išlyginti savo darbelį? Aš išploviau, išlyginau, ir ten, kur medžiaga nesiuvinėta, tai pasižiūrėjus matosi kad suglamžyta, neišsilygina dailiai verysad.gif


pabandyk lyginti ne visiškai išdžiūvusi darbelį, tokį dar truputį drėgną, turėtų išsilygint mirksiukas.gif

QUOTE(Auruze @ 2009 11 19, 14:44)
O Jus man galite paaiskinti, kodel jus ji skalbiate??? negi taip labai susitepa?
As niekada neskalbiu... blush2.gif  O pries sesdama siuvieneti kruopsciai nusiplaunu rankas smile.gif


aš neskalbiu, tik išskalauju drungnam vandeny, kad išnyktų markerio žymės smile.gif o šiaip tai irgi nebūna darbelis jau toks murzinas, kad reikėtų su muilais trint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruze @ 2009 11 19, 16:44)
O Jus man galite paaiskinti, kodel jus ji skalbiate??? negi taip labai susitepa?
As niekada neskalbiu... blush2.gif  O pries sesdama siuvieneti kruopsciai nusiplaunu rankas smile.gif



Skalbiu todėl,kad kai dukra siuvinėja, tai ji neišsaugoja taip švariai kaip suaugęs žmogus. O ir tos medžiagos daug matosi, nes siuvinėja tik mažą žvakutę, eglutę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 lapkričio 2009 - 14:53
Va pasirodysiu su savo nameliu smile.gif

user posted image
user posted image

Tiik pirmoj nuotraukoj kažkoks neryškus g.gif
Atsakyti
Auruze, superinis darbas wub.gif
Atsakyti