Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

user posted image
ax.gif jei dar nepamirsta
Atsakyti
ir kada tu spėji? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis, tik neprisėsk prie forumo dienelę jau ir naujų darbelių pilna, šaunuolės visos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruze @ 2009 11 18, 16:32)
Sveikos siuvinetojos smile.gif mane ant mesku patrauke smile.gif

Pakartosiu kitu kryziuociu nuomone-nesu fane siuvinetu meskiu, bet tavieji tikrai saunus ir remukai raudoni labai tinka. thumbup.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 18, 16:42)
ačiū, labai norėjau patarimų, kritikos sulaukt  smile.gif u:

Kaip sako, lauk suneli, kol padves kumele, ponia auksaranke. mirksiukas.gif Labai gerai dera kanva ir linas, kazka net is lietuvisko paveldo primena.

QUOTE(Im-bear @ 2009 11 18, 17:11)
Siandien pabandziau pati pertempti - ir valio gaunasi labai gerai! Tai kad viskas bus greitai istaisyta  ax.gif
Tai va, Pauksciuk, ir nenuleidziu  ranku - jau du paveiksliukus pertempiau ))) Zymiai geriau atrodo! Reiks veliau perfotkinti  blush2.gif

Tai labai gerai. Ir butinai pasirodykite, kai itempsite. 4u.gif


QUOTE(zundyte @ 2009 11 18, 18:33)
Nagi ir aš pasirodysiu su įrėmintais antpirštukais  blush2.gif ,jau tikrai paskutinį kartą ax.gif ,nes šeštadienį padovanoti bus 4u.gif .


Man kaip ir pauksciukui tas pats klausimas pasistojo-kokio dydzio tavo grazuoliukai? Atrodo zyyyyymiai didesni nei kai rodei procesa. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,noreciau jusu pagalbos gal kuri turit E ir J raideliu siuvinejimo kryzeliu scemos. rolleyes.gif Labai buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 22:04)
Man kaip ir pauksciukui tas pats klausimas pasistojo-kokio dydzio tavo grazuoliukai? Atrodo zyyyyymiai didesni nei kai rodei procesa.  bigsmile.gif

su rėmeliu 44X26cm,o pats paveiksliukas tai 30X13cm blush2.gif ,turėjo būt mažesnis ,bet aš ėmiau stambesnį evenweaw"ą,32ct,nes būčiau nesužlibinusi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 18, 23:20)
su rėmeliu 44X26cm,o pats paveiksliukas tai 30X13cm  blush2.gif ,turėjo būt mažesnis ,bet aš ėmiau stambesnį evenweaw"ą,32ct,nes būčiau nesužlibinusi blush2.gif  blush2.gif


Einu pasiimsiu matavimo juostele, nes kontrastas ohoho.

Pasiemiau. Na cia tu kazkoki nerealu kampa isgavai fotografuodama, nes tikrai neatrodo gigantiskas, kai primeciau dydzius. Kaip ten bebutu, labai labai grazus, ir ireminimas atrodo tobulai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 18 lapkričio 2009 - 22:28
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 22:26)
Einu pasiimsiu matavimo juostele, nes kontrastas ohoho.

Pasiemiau. Na cia tu kazkoki nerealu kampa isgavai fotografuodama, nes tikrai neatrodo gigantiskas, kai primeciau dydzius. Kaip ten bebutu, labai labai grazus, ir ireminimas atrodo tobulai.  4u.gif

na gal galima būtų ir mažiau palikt medžiagytės laisvos ,ir paspartą siauresnį ,bet žinokit tose dirbtuvėse gal valandą dėliojau juos,kaip geriau būtų ,ir priėjau išvados ,kad visgi reikia palikti tiek kiek palikau-3cm- iš kraštų ir atitinkamai paspartas 3cm,nes man gražu ,kai paspartas tokio pat pločio ,kaip kraštelis medžiagos nui pasparto iki paveiksliuko,tai va ir gavosi ,kad 6 cm plius ir dar rėmelis...jei palikčiau mažiau tai paveiksliukas tarsi būtų suspaustas,nebūtų erdvės gėlytėms,o man atrodo ,kad tai pakenktų vaizdui,,tai vat ir gavosi vos ne didelis paveikslas doh.gif ,nu bet gi gerai diiidelė dovana lotuliukas.gif
Atsakyti
Zundyte, yra tokie subtilus niuansai, kuriuos mes galime "vartyti" valandu valandas, bet retas kuris ir supras. Tikrai kruopsciai ireminta, ir suprantu, ka turi omeny sakydama diiiidele dovana. Tikrai erdves nei per daug, nei per mazai.
Papildyta:
QUOTE(deimuxs @ 2009 11 18, 23:18)
Sveikutes,noreciau jusu pagalbos gal kuri turit E ir J raideliu siuvinejimo kryzeliu scemos. rolleyes.gif Labai buciau dekinga ax.gif


Mes cia nesam vienuoles, bet mylim kryziukus, tad turim keleta temu. Turim ir temute vien siuvinejimo schemu paieskom. http://www.supermama...howtopic=509856
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 18 lapkričio 2009 - 22:53
Pauksciuk, bus liuksiskas kalendorius thumbup.gif

Zundytes antpirstukai, tai is koto verciantys.... wub.gif

Rugsejes haed - oi jei o jei doh.gif kiek laiko jau ji knebineji? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 19 lapkričio 2009 - 09:03
rugseje, jauciu smagu siuvinet, nenuobodu biggrin.gif
Atsakyti
Prisidėsiu ir aš prie meškučių "nefanių" biggrin.gif , bet tuos kuriuos pamačiau (paukščiuko ir Auružės)- tai tik meilučiais tegaliu pavadint wub.gif
Zundytės paveikslas tobulas- nustebino mane, taikliai parinkta pasporto spalva (aš kažkodėl įsivaizdavau viską rudam fone).
O rugsėjei- kaip visada- respekts biggrin.gif -(šį kartą atsispyriau pagundai į jos galeriją įlyst, nes vėl būčiau nemiegojusi lotuliukas.gif ).

Dėl rėminimo- vakar užsisakinėjau rėmą savo paukščiui (jei dar kas jį pamena)- tai mergina labai nustebo, kai pasakiau jog rėminsiu pati, o ne paliksiu jiems- matyt jai pasirodė kažkoks kosmosas, kad pačios medžiagas rėminam lotuliukas.gif
Atsakyti