Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(Dantiste @ 2009 11 18, 15:59)
Kiek meskiuku uzderejo  thumbup.gif bendras projektas tai suuuuper. jau taip i tema remeliai padaryti  wub.gif advento kalendorius irgi labai liuks  thumbup.gif Auruzes meskuciai man irgi tokie nematyti  bigsmile.gif tik tam kur su tortu noretusi kiek didesniu remeliu  blush2.gif


zinojau zinojau..kad taip kas nors pasakys. Nors ne pirma diena siuvineju, bet vistiek pramoviau su medziagytesi dydzio parinkimu... sad.gif

Vakarop parodysiu dar viena, visai nemeskiukiska paveiksla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 02:05)
Del bendro Pauksciuko ir Im-bear projekto, tai Pauksciuko kryziukai-taisyklingai tobuli, remeliai is sirdies ir panasiai, bet pykit nepykit, tas neitemptas audinys labai gadina viska, juo labiau, kad itempimui reikia tik adatos su siulu ir keleto minuciu.  Jus abi tokios perfekcionistes man atrodot, tik cia kazkur kazkas nesutapo.  blush2.gif


Siandien pabandziau pati pertempti - ir valio gaunasi labai gerai! Tai kad viskas bus greitai istaisyta ax.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 18, 10:51)
Toli, nėra už tiesą ko pykti, manau kiekviena tai puikiai matė, tame tarpe ir aš su Im-bear. Čia stipriai koją pakišo trečiasis nematomas atstovas '' rėminimo salonas''  doh.gif Tikiuos Im - bear nenuleis rankų ir pataisys šį broką  unsure.gif

Tai va, Pauksciuk, ir nenuleidziu ranku - jau du paveiksliukus pertempiau ))) Zymiai geriau atrodo! Reiks veliau perfotkinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2009 11 18, 16:11)
Tai va, Pauksciuk, ir nenuleidziu  ranku - jau du paveiksliukus pertempiau ))) Zymiai geriau atrodo! Reiks veliau perfotkinti  blush2.gif

norejau ir as savo trigrasi del reminimo ikist, kad grazu vaizda "skudurinis" reminimas gadina, bet nenorejau uzgaut, bet jei pertvarkai, pertempi tvarkingai tai viskas super thumbup.gif ir tvarkingai ireminti darbai bus manau idealus
va todel as nepalieku paveikslelio remint, o pati tvarkau, nes tikrai zinau, kad jei as nepadarysiu graziai , dirbtuvese dar baisiau padarys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruze @ 2009 11 18, 16:32)
Sveikos siuvinetojos smile.gif mane ant mesku patrauke smile.gif



Kokie faini wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nagi ir aš pasirodysiu su įrėmintais antpirštukais blush2.gif ,jau tikrai paskutinį kartą ax.gif ,nes šeštadienį padovanoti bus 4u.gif .
user posted image
rinkau rinkau tuos rėmus ir paspartą doh.gif ,nežinau ar pataikiau,.nu bet man lyg ir nieko atrodo,o kaip jums?


QUOTE(ausramor @ 2009 11 18, 16:05)
Klausykit, merginos, okaip cia tie krasciukai daryti??? Pirma karta toki dabeli darau, tai ne neisivaizduoju... Kiek ten kryziuku sone palikta ir kaip ten jie apsiuti ar tiesiog issiuvineta baltu siuliuku...Nelabai matosi... g.gif
http://photofile.ru/...14076/52677663/

kaip suprantu siuvinėta ant plastikinės kanvos ir apkirptas tas kraštelis būtent taip atrodo mirksiukas.gif

QUOTE(Im-bear @ 2009 11 18, 16:11)
Siandien pabandziau pati pertempti - ir valio gaunasi labai gerai! Tai kad viskas bus greitai istaisyta  ax.gif
Tai va, Pauksciuk, ir nenuleidziu  ranku - jau du paveiksliukus pertempiau ))) Zymiai geriau atrodo! Reiks veliau perfotkinti  blush2.gif

leiskit paklaust ,kokie ten atgrubnagiai rėminimo dirbtuvėse dirba g.gif ,jei medžiaga kaip ant virvutės padžiauta ir banguojasi?Mest iš darbo tokius "meistrus" lotuliukas.gif ,vieną kartą tokį darbą atgavus ,tai antrą kartą ten kojos nekelčiau,nejau jie dar darbo turi? g.gif
Atsakyti
zundyte bigsmile.gif kaip puikiai atrodo bigsmile.gif ir pasportas man laaaabai tinkantis atrodo, toks gaivus, labai išryškina tuos antpirštukus wub.gif
Atsakyti
Zundyte, gražu be galo, tarsi tapyta bigsmile.gif
man asmeniškai gėlių vazonikų temos ai... bet tu viską padarei tiesiog superiškai
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 18, 17:59)
Zundyte, gražu be galo, tarsi tapyta  bigsmile.gif
man asmeniškai gėlių vazonikų temos ai... bet tu viską padarei tiesiog superiškai

čia ne vazonikai lotuliukas.gif ,čia gėlytės pamerktos į antpirštukus ax.gif ,kuriuos naudoja siuvėjai,kad pirštų nesusibadyt ,ir todėl čia labai tiks dovanai ,nes bus dovanojama moteriai,kuri mėgsta siūti,čia ,kaip sakoma, dovana tiesiai į dešimtuką wub.gif ...ilgai ieškojau schemos ,ir kai šitą pamačiau ,tai jokių abejonių nekilo ,kad siuvinėsiu būtent tai rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2009 11 18, 16:11)
Siandien pabandziau pati pertempti - ir valio gaunasi labai gerai! Tai kad viskas bus greitai istaisyta  ax.gif
Tai va, Pauksciuk, ir nenuleidziu  ranku - jau du paveiksliukus pertempiau ))) Zymiai geriau atrodo! Reiks veliau perfotkinti  blush2.gif

bigsmile.gif Kokia tu šaunuolė thumbup.gif , tada jau nieks neprikibs didis.gif hihihi.gif

QUOTE(zundyte @ 2009 11 18, 17:33)
Nagi ir aš pasirodysiu su įrėmintais antpirštukais  blush2.gif ,jau tikrai paskutinį kartą ax.gif ,nes šeštadienį padovanoti bus 4u.gif .


wub.gif wub.gif kartojuos ir dar karta, niu laaabai gražu, įrėminimas good.gif Al nemažas atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Zundyte puikus darbas thumbup.gif , megstu paieskot klaidu (geriau mokytis is kitu ax.gif ), bet tobula 4u.gif
Atsakyti
Žinau, kad ne vazonikai lotuliukas.gif Tik man iš esmės tas pats - nelabai man patinka pamerktų gėlių paveikslai. Bet tavo gėlytės tikrai be galo dailiai ir gyvai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
paukščiuk, koks gražus advento kalendorius wub.gif
Auruze, kokie žavūs meškučiai wub.gif
zundyte, labai gražiai įrėminta wub.gif Ir rėmas, ir pasportas labai gražiai tinka smile.gif
Atsakyti