Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

4u.gif Labai ačiū už pagalba, spalva tinka, medžiagytė užsakyta, dabar lauksiu siuntinuko smile.gif

grasimm, labai puikiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 11 13, 16:29)
Nuostabus nauji,silti ir jaukus namuciai


nors retai pasirodau su darbeliais,bet vis neapleidziu siu namuciu 4u.gif  mirksiukas.gif


jau koks grozis bigsmile.gif gal gali schemute pasidalint blush2.gif adiavl@yahoo.com
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 13, 16:34)
Gal galit man pasakyt neišmanėlei, kaip reikia paruošti darbelį rėminimui?  ax.gif Jei plauti, tai su kokiom priemonėm ir kokiam vandeny?

as tai drungnam vandeni pamirkau ukiska muila, tada tame vandeny palaikau siuvineta darbeli, koki 15 minuciu, praskalauju ir nesu dar slapia lyginti. jis graziai sukieteja.
Atsakyti
O kaip tas medis atrodo, kai nuraskai pinigus? g.gif

Treciadiei buvo labai bloga nuotaika, norejau kazko greito ir linksmo. Rezultatas:
user posted image
user posted image
Pirma karta siuvinejau ant 20 Aidos, nors ten panasiau i Lugana nei i Aida. Remukas ankstokas, bet tokiai mazulytei karvytei ne kazka ir surasi.

O gal turite ideju ka su situo veikti? Senokai issiuvinejau, bet nesugalvoju, ka daryti. Pirmine ideja buvo Kaledu atvirute, tik kai issiuvinejau, supratau, kad per gigantiskas jis atvirutei. doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 13 lapkričio 2009 - 17:12
Toli, eglutę įsirėminčiau ir pasidėčiau į spintą, kad kiekvienais metais išsitraukčiau su tikrąja eglute ir ornamentais. Ir dar kokius besmegenius, ar Senį Šaltį, lipantį į kaminą, duočiau jai į kompaniją biggrin.gif
Atsakyti
nu kai ankstesnėj temukėj pamačiau tą gigantišką dramblį, nu tai ogogo kokia ištverminga kad pasirinko dramblišką dramblį....suuuper
kitų darbeliai irgi fantastiški,nebesuminėsiu kiekvienos atskirai,visom po balionėlį 4u.gif
rodausi savo pabaigtuką (realybėje rėmas ir paspartas super gražūs ir įdomia faktūra)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2009 11 13, 18:23)

rodausi savo pabaigtuką (realybėje rėmas ir paspartas super gražūs ir įdomia faktūra)



Labai gražu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2009 11 13, 19:23)
rodausi savo pabaigtuką

O čia jos taip dėmėm ir yra ar tik foto tokia?
Atsakyti
Laba visoms pažįstamoms ir nepažįstamoms 4u.gif

Paukščiukas mane sugėdino, kad neužeinu ir nesirodau... Aš užeidavau paskaityti, tik nesirodžiau... Bais susigėdau ir taisausi... blush2.gif

Pasirodysiu, ką esu padirbusi.

"Aprengtas" užrašų sąsiuvinis user posted image

Projektas "Pilys ore". 1 dalis user posted image

Dovana siuvinėjimo draugei user posted image

Naujausias darbukas: Adatinė user posted image
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 11 13, 19:04)
Laba visoms pažįstamoms ir nepažįstamoms  4u.gif

Paukščiukas mane sugėdino, kad neužeinu ir nesirodau... Aš užeidavau paskaityti, tik nesirodžiau... Bais susigėdau ir taisausi...  blush2.gif

Pasirodysiu, ką esu padirbusi.




Kokie grožiai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2009 11 13, 18:23)
rodausi savo pabaigtuką (realybėje rėmas ir paspartas super gražūs ir įdomia faktūra)


Sveikinu su pabaigtuvėm 4u.gif , o spalvas pati derinai?

QUOTE(Metija @ 2009 11 13, 19:04)
Laba visoms pažįstamoms ir nepažįstamoms  4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Pagaliau, sugrįžai thumbup.gif
Nebeprapulk mirksiukas.gif
Atsakyti
Banni, tikrai - labai puikus rėmas. Ir dar man itin patiko raidžių šriftas 4u.gif O dėl spalvų tai man irgi truputį kilo klausimas ar ne pati derinai?

Florestina, Paukščiuk - dėkui 4u.gif Bandysiu nepradingt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 13, 15:34)
Gal galit man pasakyt neišmanėlei, kaip reikia paruošti darbelį rėminimui?  ax.gif Jei plauti, tai su kokiom priemonėm ir kokiam vandeny?

aš tai išskalbiu su skysta skalbimo priemone ir ant rankšluosčio išdžiovinu ,lyginu dar truputį drėgną iš blogosios pusės,gerąją puse ant kokios minkšto audinio ar rankšluosčio ir nešu rėmint ,nes pati dar nedrįstų rėmint ne sau...o sau tų darbų kaip ir nelieka,viskas išdovanota beveik blush2.gif blush2.gif ax.gif ax.gif

QUOTE(Metija @ 2009 11 13, 19:04)
Laba visoms pažįstamoms ir nepažįstamoms  4u.gif

Paukščiukas mane sugėdino, kad neužeinu ir nesirodau... Aš užeidavau paskaityti, tik nesirodžiau... Bais susigėdau ir taisausi...  blush2.gif

Pasirodysiu, ką esu padirbusi.

nagi išsižiojau pamačius blush2.gif blush2.gif ,tiek daug ir taaaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif ....tik man ten labai įdomiai tos pilys,ten ne vien kryžiuku ,kažkokia kita technika dar ten daryta,kažkokios kaip rožytės kampuose ir dar kitur g.gif
Atsakyti