Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

Katu, labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, tikrai idomu paskaityti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Del bendro Pauksciuko ir Im-bear projekto, tai Pauksciuko kryziukai-taisyklingai tobuli, remeliai is sirdies ir panasiai, bet pykit nepykit, tas neitemptas audinys labai gadina viska, juo labiau, kad itempimui reikia tik adatos su siulu ir keleto minuciu. Jus abi tokios perfekcionistes man atrodot, tik cia kazkur kazkas nesutapo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 11 17, 23:08)
Aš vis tyliai paskaitau, pasigrožiu Jūsų darbeliai, pavarvinu seilę smile.gif <{POST_SNAPBACK}>
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 17, 23:05)
Del bendro Pauksciuko ir Im-bear projekto, tai Pauksciuko kryziukai-taisyklingai tobuli, remeliai is sirdies ir panasiai, bet pykit nepykit, tas neitemptas audinys labai gadina viska, juo labiau, kad itempimui reikia tik adatos su siulu ir keleto minuciu.  Jus abi tokios perfekcionistes man atrodot, tik cia kazkur kazkas nesutapo.  blush2.gif 


bet visa tai pataisoma mirksiukas.gif
O man pvz. užkliuvo, kad paukščiukui, tikiuosi ji nesupyks, jau pats laikas pereiti į aukštesnę lygą - pradėti siuvinėti ant lino ar bent jau eveanwave tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 01:05)
Aciu uz atsakymus, tikrai idomu paskaityti.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Del bendro Pauksciuko ir Im-bear projekto, tai Pauksciuko kryziukai-taisyklingai tobuli, remeliai is sirdies ir panasiai, bet pykit nepykit, tas neitemptas audinys labai gadina viska, juo labiau, kad itempimui reikia tik adatos su siulu ir keleto minuciu.  Jus abi tokios perfekcionistes man atrodot, tik cia kazkur kazkas nesutapo.  blush2.gif


Toli, nėra už tiesą ko pykti, manau kiekviena tai puikiai matė, tame tarpe ir aš su Im-bear. Čia stipriai koją pakišo trečiasis nematomas atstovas '' rėminimo salonas'' doh.gif Tikiuos Im - bear nenuleis rankų ir pataisys šį broką unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 11 18, 09:48)
bet visa tai pataisoma  mirksiukas.gif
O man pvz. užkliuvo, kad paukščiukui, tikiuosi ji nesupyks, jau pats laikas pereiti į aukštesnę lygą - pradėti siuvinėti ant lino ar bent jau eveanwave   tongue.gif


Nemanau kad esu prastenėj lygoj ar iš vis kokiam nors, siuvinėju ant visokių audinių, tai priklauso nuo aplinkybių. Medžiagytė buvo atsiųsta užsakovės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 18 lapkričio 2009 - 10:00
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 18, 07:51)
Nemanau kad esu prastenėj lygoj ar iš vis kokiam nors, siuvinėju ant visokių audinių, tai priklauso nuo aplinkybių. Medžiagytė buvo atsiųsta užsakovės  4u.gif


Tik nepyk prašau, čia mano subjektyvi nuomonė ir skeptiškas požiūris į kanvą. Lyginant su maistu, kanvos atitikmuo man būtų šaldyta pica: patogu, bet iki "tikro daikto" kokybės toloka ax.gif

P.S. iš esmės tai man visiškai tas pats, kas ant ko siuvinėja tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 18 lapkričio 2009 - 10:19
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 18, 10:51)
Toli, nėra už tiesą ko pykti, manau kiekviena tai puikiai matė, tame tarpe ir aš su Im-bear. Čia stipriai koją pakišo trečiasis nematomas atstovas '' rėminimo salonas''  doh.gif Tikiuos Im - bear nenuleis rankų ir pataisys šį broką  unsure.gif


Na tai reikia tiketis, kad pataisys ta broka, nes net kazkaip graudu pasidare. blush2.gif Gerai, uzteks. 4u.gif
Atsakyti
paukščiukaslabai grazus darbelis smile.gif
visu kitu nuostabus smile.gif
Atsakyti
katu, labai gražu. wub.gif

paukščiuk, o kaip jums kryželiai taip gražiai gula? Siuvėjate eilutėm ar iš karto kryželį darote? Ir gal labiau siūlą įtempiate? g.gif wub.gif
Papildyta:
Gal kuri galėtumėt patarti ką galėčiau greito išsiuvinėti močiutei gimimo dienos proga, gimtadienis jau pirmadienį. g.gif Galvojau gal tas dvi rožes kur metai siuvinėjasi "Rose l'amour" . Ar ilgai jos siuvinėjasi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 18, 12:43)
katu, labai gražu.  wub.gif

Gal kuri galėtumėt patarti ką galėčiau greito išsiuvinėti močiutei gimimo dienos proga, gimtadienis jau pirmadienį.  g.gif  Galvojau gal tas dvi rožes kur metai siuvinėjasi "Rose l'amour" . Ar ilgai jos siuvinėjasi? rolleyes.gif

Nu tik dienai neprisėsk prie SM forumo, tai ir naujų darbų ir puslapių gausybė lotuliukas.gif lotuliukas.gif Paukščiuk, jau darbų grožis thumbup.gif thumbup.gif Katu darbeliai irgi nuostabūs 4u.gif 4u.gif ... O dėl tų rožyčių puokštės _ aš ją išsiuvinėjau per porą vakarų (na aišku sėdėdama ne po pusvalandį lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 11 18, 10:06)
Tik nepyk prašau, čia mano subjektyvi nuomonė ir skeptiškas požiūris į kanvą. Lyginant su maistu, kanvos atitikmuo man būtų šaldyta pica: patogu, bet iki "tikro daikto" kokybės toloka ax.gif

P.S. iš esmės tai man visiškai tas pats, kas ant ko siuvinėja  tongue.gif

Net tokios minties nebuvo 4u.gif Aš jei siuvinėju dėl savęs, dažniausiai renkuosi liną, bet kadangi mano didžioji dauguma darbų yra užsakomieji, tai juos siuvinėju ant kanvos ax.gif Dabar darau du darbelius, kuriuose sumiksavau liną su kanva, nes taip gražiau atrodo, bent jau man blush2.gif

QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 18, 11:43)
katu, labai gražu.  wub.gif

paukščiuk, o kaip jums kryželiai taip gražiai gula? Siuvėjate eilutėm ar iš karto kryželį darote? Ir gal labiau siūlą įtempiate?  g.gif  wub.gif

siuvinėju eilute, žiūriu kad siūlas nebūtu susisukęs.

Siūlau visų pamėgtas rožes, gražu ir greita
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 18, 10:39)
Net tokios minties nebuvo  4u.gif Aš jei siuvinėju dėl savęs, dažniausiai renkuosi liną, bet kadangi mano didžioji dauguma darbų yra užsakomieji, tai juos siuvinėju ant kanvos ax.gif Dabar darau du darbelius, kuriuose sumiksavau liną su kanva, nes taip gražiau atrodo, bent jau man  blush2.gif 


Supratau 4u.gif Įdomu koks tas miksas gausis bigsmile.gif
Atsakyti