Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(Florestina @ 2009 11 17, 16:10)
Kur siųsti ir aš turiu šią schemą. Dydis, bent jau toks parašytas 25,4x30,5 cm.

siusk i andzela.ju@gmail.com
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiskute: 17 lapkričio 2009 - 16:01
paukščiuk, kokie nuostabūs meškučiai wub.gif wub.gif wub.gif Ir išsiuvinėta labai gražiai ir rėmeliai nuostabiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Im bear dekupažinti rėmeliai tai pasakiški. Norėčiau taip išmokti. Ale tektų per tris darbus, kad visiem hobiam pinigėlių užtektų. verysad.gif Paučiuko meškučiai laaabai mieli ir saldūs. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 17, 13:16)
bigsmile.gif Bendras projektėlis su Im-bear, aš siuvinėjau ji rėmino  wub.gif

NEREALU!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Labai gražiai ir žaismingai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 11 17, 15:33)
wub.gif  gražiai irėminta ir sukabinta taip  thumbup.gif  efektas geras

Sukabinta bus kitaip, čia tik aš pas save namie vietoj kitų paveiksliukų nufotkinau smile.gif

Projektas labai gražus. meškiukai nerėminti man šiaip sau buvo, bet rėmeliai viską sudėliojo į vietas.
Atsakyti
na susivėlavusi atsakysiu ir aš:

1. Megstamiausias medziagos tipas - labai smagu linas, bet nespjaunu ir į Aidą.
2. Megstamiausias tankis- dažniausiai naudoju 14, bet labai norėčiau nusipirkti smulkesnės.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui- ornamentai, siluetiniai dizainai.
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)- RP wub.gif Nimue, Mirabilia, Maia
5. Ko niekada nesiuvinetumete?- galvojau, kad gyvūnų- ale gavau tokį užsakymą ir teko biggrin.gif , bet iš esmės nemėgstu jokių "saldiuškų", nuotraukų ir paveikslų reprodukcijų.
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?- kol kas sau turiu tik 1 darbą-visi kiti išdovanoti.
7. Kiek laiko siuvinejate?- apie 10 metų.
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?- kol neturėjau interneto- pirkdavau blush2.gif
9. Is kur semiates ideju?- iš interneto, žurnalų, kartais ir pati ką netikėto sugalvoju- viskas priklauso nuo to koks darbelis bus.
10. Kodel siuvinejate? [/color]- nes adatos jau prie nagų priaugo, arba kaip sako mano pusseserė- "sėdau ant adatos" ir jei nesiuvinėju prtasideda "lomkės" lotuliukas.gif - o jei rimtai- tai labai mielas ir geras užsiėmimas wub.gif


Atsakyti
Na ir praplepėjot per porą dienų - vos pasivijau biggrin.gif

Kioske > labai gražus darbas thumbup.gif
Libaja > rožės įrėmintos dar gražesnės wub.gif
O paukščiuko ir Im-bear projekto grožis - net žodžių trūksta bigsmile.gif

QUOTE(liepsnike @ 2009 11 16, 15:18)
Niekas nera privaloma. Nori dek stilka, nenori nedek. Tik (bent jau pas mus) reikia perspeti, kad stilko nedetu.

Kad nedėt stiklo galima, tai viskas aišku ax.gif Bet klausimas kiek praktiška ir kaip žiūrisi - ir man labai įdomu, gal turit kas darbų rėmintų su pasportu ir be stiklo? bigsmile.gif Ar bendras vaizdas geras gaunasi, ar popierius nesudulka? g.gif

Aš irgi pavėluotai į klausimus atsakysiu rolleyes.gif
1. Megstamiausias medziagos tipas - aida, linas - rezultatas ant lino pakeri, bet man ir ant Aidos smagu siuvinėti...
2. Megstamiausias tankis. Aida -16, linas - 28
3. Megstamiausia tema siuvinejimui- sunku pasakyt g.gif Man labai gražu gėlės - bet ir kitokie paveikslai "užkabina"
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma)- Dimensions, Maia, Sweetheart Tree (į šiuos dizainus kol kas dar tik seilę varvinu rolleyes.gif )
5. Ko niekada nesiuvinetumete?- Nuotraukos. Na niekaip nesuprantu, kam ją siuvinėt biggrin.gif
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?- Apie 50% kol kas lieka rolleyes.gif Įtariu, kad ateity liks mažiau....
7. Kiek laiko siuvinejate?- neužilgo bus 2 metai. Tik kad to laiko ne marios - per savaitę tik kelis vakarus ištaikau po porą valandų prisėst unsure.gif
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?- Man patinka, labai smagu pavartyti, ir siuvinėt iš žurnalo man smagu rolleyes.gif Lietuviški galėtų būt ir įdomesni, bet perku iš solidarumo ax.gif Kad nebūtų kaip su mūsų šeimos pamėgtu Scientific American lietuvišku leidimu - nustojoleist, nes per mažai kas pirko....
9. Is kur semiates ideju?- Kaip ir dauguma - daugiausiai pamatau forumuose
10. Kodel siuvinejate? Man tai nerealus atsipalaidavimo būdas thumbup.gif Kai draugės pažiūrėję į darbus pasako, kad neturėtų kantrybės tokiam smulkiam darbui -atsakau, kad man tai tarsi savotiška meditacija... Nuima visą dienos stresą, nuramina - pats siuvinėjimo procesas man labai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergaiciukas: 17 lapkričio 2009 - 20:23
Klausykit, merginos, okaip cia tie krasciukai daryti??? Pirma karta toki dabeli darau, tai ne neisivaizduoju... Kiek ten kryziuku sone palikta ir kaip ten jie apsiuti ar tiesiog issiuvineta baltu siuliuku...Nelabai matosi... g.gif
Atsakyti
Paukščiuko su Im-bear darbai nerealūs wub.gif wub.gif wub.gif labai puikūs meškiukai, man jie ankščiau ne taip patiko, kaip dabar wub.gif super 4u.gif
Atsakyti
Aš vis tyliai paskaitau, pasigrožiu Jūsų darbeliai, pavarvinu seilę smile.gif Na, gal kada ir man taip pavyks, o dabar dar užsiimu mažom atvirutėm, ir joms dažniausiai pritrūkstu kantrybės ir laiko blush2.gif

user posted image
Sita siuvinejo MB, as tik su tuos silkiniu DMC siuliu apsiuvinejau

user posted image

user posted image

Sita berods rodziua seniau. Manau, kad juostele nuimsim, nesiziuri ji - kakzokia praretejus vietom, ir kreiva, susilamdo bestovint
user posted image

Pingviniuka irgi rodziua seniau:
user posted image
Papildyta:
Nu jau ta proga, kad prisedau prie foto ir interneto, imesiu ir nebaigtas kaledines musu raides (musu triju vardu pirmas raideles). Beliko jas apsiut auksiniu siulu ir raudonu. Bandysim jas pakabint kazkaip ant kaspinelio auksinio ir pritvirtint prie kaledinio duru vainiko, dar noriu metus issiuvinet, bet labai nuobodus man ciadarbas blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 17 lapkričio 2009 - 23:05
Katu
Aš nebeturiu žodžiu wub.gif wub.gif wub.gif
Nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Pasakiškas grožis ir kruopštumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 17, 17:10)
Katu
Aš nebeturiu žodžiu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Nuostabu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Pasakiškas grožis ir kruopštumas wub.gif


Aciu blush2.gif kazkaip net susigedau, nes man kur jus parodot darbelius daug grazesni atrodo biggrin.gif
Cia mano galima sakyt, pirmi darbeliai. Esu pradejus kazkada nescia budama siuvinet ziemos vaizdeli, bet nepabaigiau ir net LT palikau. Bet paprasiau mamos, kad kaledu proga man ji atsiustu biggrin.gif

O siaip, is tikruju, noreciau siuvinet daugiau, bet dar karoliuku verimu uzsikreciau, maziuke demesio reikalauja, anglu reik mokytis, teises jau pats laikas persilaikyt, tai arba pusvalandukui kokiam prisedu prie siuvinio per diena, arba ne blush2.gif
Atsakyti