Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 17, 11:20)
ačiū  4u.gif  Norėtus dailesnio įtempimo, bet rėmukų grožis atperka klaideles  wub.gif


rėmukai pasakiški thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o įtempimą pataisyti galima bigsmile.gif
Atsakyti
Paukščiukas
Itempimas ir man užkliuvo 4u.gif
Labai gražus rėmėliai, čia tos dvi kraštinės gal dekupažintos? lotuliukas.gif
Nereli kolekcija, čia sau pasiliksi visus? wub.gif wub.gif
Atsakyti
paukščiuk swoon.gif pasaka, koks grožis, kaip nuostabūs rėmeliai keičia visą vaizdą wub.gif wub.gif wub.gif super bendras projektas thumbup.gif
Atsakyti
Labutis, kokių grožių užderėjo. wub.gif
Atsakyti
Paukščiuk, galutinis meškučių rezultatas - labai labai thumbup.gif wub.gif wub.gif ir rėmukai fantastiškai gražūs bigsmile.gif šaunuolės jūs abi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 11 15, 17:37)
Sveikos merginos...  ax.gif  senokai aš nieko nesirodžiau, tai va, užvakar baigiau, bet niekaip neįstengiau nufotkint ir įkelt... O dabar mano varna jūsų teismui user posted image

Nuostabi varniukė ! Tokia šmaikšti ir savimi patenkinta smile.gif .Norėčiau gauti schemutę arba nuorodą, kur ją rasti. Pati siuvinėju 1,5 metų ir vadinu save naujoke. Išsiuvinėjau keletą mažų darbelių "rankai atmušti", o po to padariau du didelius darbus, kuriuos siuvinėjau po pusę metų. Deja, nenufotografavau - vieną padovanojau mamai, kitą - broliui. Parsisiunčiau schemas iš 'ARTECY' - labai kokybiškos schemos; siuvinėjau geltoną rožę ir Monet pavekslą (žvejų valtelės Arquentvilyje) - galima rasti ARTECY siūlomų schemų nuorodose. dabar ruošiuosi siuvinėti 'Šilkmedį" kryželių 190x230. Tikiuosi velykoms padaryti, nes laiko turėsiu - veja nemokamų atostogų verysad.gif
Atsakyti
Paukščiuk, paasaka. wub.gif wub.gif Įsimylėjau ir rėmelius ir meškučiuus. wub.gif wub.gif
Bet jau kryželiai kokia lygūs dailūs, man nesigauna tokie dailūs.. verysad.gif
Ant kurios aidos siuvinėjote? smile.gif
Ir gal galėtumėte įmesti nuorodą kur tie meškiukai yra, arba į el.paštą įmesti? happy.ladybird@yahoo.com smile.gif
Ačiū wub.gif

Aš mat kaip kokia šarka, ji blizgučius be saiko kaupia, o aš schemas, tiek visokių norų išsiuvinėt, o laiko nėraa. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 17, 14:42)
Labai gražus rėmėliai, čia tos dvi kraštinės gal dekupažintos?

Labukas! Čia visos rėmelių kraštinės dekupažintos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Im-bear: 17 lapkričio 2009 - 14:23
QUOTE(Im-bear @ 2009 11 17, 14:22)
Labukas! Cia visos remeliu krastines dekupazintos  mirksiukas.gif

O kaip tos grublėtos padarytos? g.gif Dekupažo popierius toks? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 17, 15:24)
O kaip tos grublėtos padarytos?  g.gif  Dekupažo popierius toks? smile.gif

Aha, toks kaip nerinukai - reljefinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2009 11 17, 14:25)
Aha, toks kaip nerinukai - reljefinis  ax.gif

Labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 17, 15:26)
Labai gražiai atrodo  bigsmile.gif

Ir man pačiai patinka - labai švelniai atrodo wub.gif Ačiukas
Atsakyti