Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

http://img149.images.../dsc04430a.jpg/ cia mano naujausias darbelis smile.gif dar procese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 11 16, 17:21)
atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei)  4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi  ax.gif


labai dailus paveikslas. Ir rėmas su pasportu "į dešimtuką" 4u.gif
Atsakyti
Vivitalija, labai simpatiškas drugelis bus. Būtinai pasirodyk pabaigusi smile.gif

Na o mano rožės tik šiandien SM pražysta smile.gif Tamsu, niūru, fotikas šiaip sau, tai foto kokybė deja... sad.gif user posted image daugiau nuotraukyčių yra albume.
Atsakyti
[quote=libaja,2009 11 17, 09:56]
Vivitalija, labai simpatiškas drugelis bus. Būtinai pasirodyk pabaigusi smile.gif

Na o mano rožės tik šiandien SM pražysta smile.gif Tamsu, niūru, fotikas šiaip sau, tai foto kokybė deja... sad.gif [img]



Labai grazu.noriu ir as tokiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 11 16, 20:21)
atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei)  4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi  ax.gif


thumbup.gif thumbup.gif Labai solidus darbas, veidas toks ryškus, lyg ne š siuvinėtą darbą, o į nuotrauką žiūrėtum.

libaja, rožės nuostabios 4u.gif 4u.gif Kokio dydžio paveikslai, atrodo dideli? Kiek spalvų naudojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 17 lapkričio 2009 - 09:53
libaja
VAU 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vivitalija
Koks drugys wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 11 17, 10:50)
libaja, rožės nuostabios 4u.gif  4u.gif Kokio dydžio paveikslai, atrodo dideli? Kiek spalvų naudojai?

Ačiū. Nedaug čia spalvų, 11. Šiaip nemažos, 32x22 cm. su rėmais.
P.S. šiame saite paskutiniame puslapyje rasi ir kavos merginą.
Atsakyti
Butinai parodysiu kai baigsiu smile.gif smile.gif
Atsakyti
Vivitalija, labai dailus drugelis thumbup.gif nekantrauju pamatyt pabaigtą smile.gif
libaja, labai gražios rožės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wasara: 17 lapkričio 2009 - 12:08
bigsmile.gif Bendras projektėlis su Im-bear, aš siuvinėjau ji rėmino wub.gif

ismatavimai 41*38 cm
user posted image

user posted image

ismatavimai 38*35 cm
user posted image

user posted image

ismatavimai 38*35 cm
user posted image

ismatavimai 41*38 cm
user posted image

ismatavimai 38*35 cm
user posted image

ismatavimai 41*38 cm
user posted image
Atsakyti
pauksciuk, koooks grooooozis wub.gif wub.gif Ir darbai grazus, ir reminimas nerealus wub.gif wub.gif ploja.gif clap_1.gif:
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 11 17, 13:19)
pauksciuk, koooks grooooozis  wub.gif  wub.gif Ir darbai grazus, ir reminimas nerealus  wub.gif  wub.gif  ploja.gif clap_1.gif:

ačiū 4u.gif Norėtus dailesnio įtempimo, bet rėmukų grožis atperka klaideles wub.gif
Atsakyti