Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(kioske @ 2009 11 16, 19:21)
atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei)  4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi  ax.gif



Koks grožis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 11 16, 20:21)
atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei)  4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi  ax.gif


Va čia man gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ko gero antrasreligine tematika paveikslas kuris mane sužavėjo (pirmas buvo Džeinės Ganytojas ) wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
dekui mergytes 4u.gif
man irgi grazu, o ir uosviene liko suzaveta, nes popiezius JP II jos mylimiausias.....
Atsakyti
kioske
Va čia tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Va tokios kokybės paveikslai kaip Popiežius - thumbup.gif .

O aš tai nenagla doh.gif Jau savaitė, kaip parsinešus rožes įrėmintas, o niekaip nepasirodau doh.gif Va dabar tuoj pat einu ir padarysiu tai, jeigu fotikas pakrautas. jei ne - palauksit dar dienelę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 11 16, 21:52)
Va tokios kokybės paveikslai kaip Popiežius -  thumbup.gif .

O aš tai nenagla  doh.gif Jau savaitė, kaip parsinešus rožes įrėmintas, o niekaip nepasirodau  doh.gif Va dabar tuoj pat einu ir padarysiu tai, jeigu fotikas pakrautas. jei ne - palauksit dar dienelę  tongue.gif

Norėčiau kad būtu pakrautas, labai jau smalsu ax.gif
Atsakyti
[quote=kioske,2009 11 16, 21:21]atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei)  4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi  ax.gif

swoon.gif tiesiog zodziu truksta koks nuostabus darbas wub.gif baltu pavydu pavydziu tokio grozio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 16 lapkričio 2009 - 20:07
1. Aida smile.gif
2. 16 ir 14 smile.gif
3. Megstamu tikrai yra nemazai bet daugiausiai gamta, peizazai, ir panasiai smile.gif
4. Tokio neturiu smile.gif
5. Net nezinau smile.gif
6. 50% ir 50%
7. Nuo vaikystes smile.gif smile.gif
8. Turiu labai senu smile.gif o dabartiniu neperku nes daug ka gaunu is interneto smile.gif
9. Zurnalu, interneto ir panasiai smile.gif
10. Tai mano vaikystes pomegis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 11 16, 19:35)

man irgi grazu, o ir uosviene liko suzaveta, nes popiezius JP II jos mylimiausias.....


Tada tikrai džiugu, aš irgi turiu šią schemutę (lyg tai ir siunčiau kažkam iš forumo, bet jau tiek esu schemučių išsiuntinėjus, kad nebeprisimenu kam), bet namiškiai nori kažko religinio, bet patys nežino ko. O tai ir sunkiausia yra.
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 11 16, 19:21)
atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei)  4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi  ax.gif


bigsmile.gif tai tik antrasis tavo darbas bigsmile.gif , o kaip kruopštu. Nuostabus buvo žmogus wub.gif
Atsakyti
kioske labai gražiai gavos bigsmile.gif o kokio jis dydžio cm butu??
Atsakyti
kioske, nuostabus paveikslas wub.gif
Atsakyti