Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

Niekas nera privaloma. Nori dek stilka, nenori nedek. Tik (bent jau pas mus) reikia perspeti, kad stilko nedetu.
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 11 16, 14:51)
Labai aciu uz atsakyma-tikrai apie tai nepagalvojau... ax.gif
Dabar radau dar viena daikciuka, t.y. akiniu dekla, bet nesuprantu rusu kalbos ir niekaip neikertu kaip reik ten ji daryti...Gal kuri papasakotumet smulkiau , jei nesunku... O ir pacios schemos padidinus ir norint spausdinti labai jau neaiskios-gal kuri turit ryskesnes. Buciau be galo dekinga... 4u.gif
http://handmade.idvz.......;PN=1&TPN=8

Tai ką supratau galiu paaiškint smile.gif Pasižymėti audinio centrą ir nuo jo 7 langelius į viršų. Nuo ten siuvinėjam į apačią.Užbaigus perlenkt pusiau, susegti adatėlėm arba susipastryguot ir iškirpt , paliekant nuo kraštų 1,5 cm. Tada sulenkt išilgai (gerąja puse į vidų) ir susiųti paliekant neužsiųtą viršų. Siuvinį išversti,o tada atkirpt plastiko dalį ir įdėti į šonus. Šoninę siūlę paslėpti susukta virvute (ten siūloma 10siūliukų po 1m ir susukti juos į virvutę)..... Na net nežinau ar kuom nors padėjau ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 16 lapkričio 2009 - 14:34
QUOTE(čiolė @ 2009 11 16, 16:32)
Tai ką supratau galiu paaiškint smile.gif Pasižymėti audinio centrą ir nuo jo 7 langelius į viršų. Nuo ten siuvinėjam į apačią.Užbaigus perlenkt pusiau, susegti adatėlėm arba susipastryguot ir iškirpt , paliekant nuo kraštų 1,5 cm. Tada sulenkt išilgai (gerąja puse į vidų) ir susiųti paliekant neužsiųtą viršų. Siuvinį išversti,o tada atkirpt plastiko dalį ir įdėti į šonus. Šoninę siūlę paslėpti susukta virvute (ten siūloma 10siūliukų po 1m ir susukti juos į virvutę)..... Na net nežinau ar kuom nors padėjau  ax.gif  ax.gif

Labai labai tau aciu-padejai tikrai 4u.gif Tik dabar nesuprantu kaip ta sonine virvute padaryt, kad ji neatsisuktu... g.gif Ir paskui ja padarius reik prisiut prie to krasto, kaip suprantu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 11 16, 15:43)
Labai labai tau aciu-padejai tikrai 4u.gif  Tik dabar nesuprantu kaip ta sonine virvute padaryt, kad ji neatsisuktu... g.gif Ir paskui ja padarius reik prisiut prie to krasto, kaip suprantu... blush2.gif

Taip taip 4u.gif 4u.gif Sudėjus tas 10 gijų, jas stipriai susukt (laikant už galų) į priešingas puses, o tada perlenkt pusiau (ten 7pav.)
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 11 16, 17:22)
Taip taip  4u.gif  4u.gif Sudėjus tas 10 gijų, jas stipriai susukt (laikant už galų) į priešingas puses, o tada perlenkt pusiau (ten 7pav.)

Jetau-ale tikrai doh.gif -reiks bandyt... beda, kai rusu nemoki doh.gif
Tau begalinis ACIU 4u.gif
Atsakyti

1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). Kol kas Aida,antpirščius siuvinėjau ant evenweaw'o,man žymiai gražiau ,siuvinėt nebuvo labai sunku ,ir gal ateity imsiuos daugiau siuvinėt ant jo,bet kadangi esu iš akiniuočių pasaulio ,tai paprasčiausiai nenoriu per daug akių vargint,kad paskui netektų aplamai mest šito užsiėmimo verysad.gif
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. Aida 14,kitų dar nebandžiau ,nes visos schemos kiek esu siuvinėjusi buvo skirtos 14
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) siuvinėju tai ,kas man gražu ,o gražu ant šio svieto daug kas lotuliukas.gif .Dar nesiuvinėjau semplerio,bet ketinu kažkada pabandyt ,nors nesu tikra ,kad patiks,man labiau prie širdies siužetai" iš gyvenimo" ,o ne savotiškas daiktelių kratinys
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) nesu prisirišusi prie vieno ar kito dizainerio ,greičiau iš viso nežinau ,kieno tai dizainas blush2.gif ,o man ko gero ir nesvarbu .Svarbu ,kad man priliptų prie dušios wub.gif ,ir neatsilaikyčiau,tada ekspromtų užsisakau siūlus,medžiagą ir siuvinys eilės laukia doh.gif ,dabar tokių turiu net 7 doh.gif
5. Ko niekada nesiuvinetumete?Kol kas netraukia visokie nuogaliai blush2.gif
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? Iš 13 darbų(baigtų ir dar siuvinėjamų) tik 2 pas mane,visi kiti arba jau išdovanoti arba bus padovanoti.
7. Kiek laiko siuvinejate?Siuvinėju truputį daugiau nei metai,o norėjau siuvinėt gal 10 metų blush2.gif blush2.gif ...ilgas kelias buvo iki paėmiau adatą į rankas... ax.gif
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? Man patinka popierinis schemos variantas,daug turiu žurnalų,dar ir iš senų laikų,bet kol kas turiu tik nusižiūrėjusi ,ką iš ten siuvinėt blush2.gif
9. Is kur semiates ideju?Žurnalai ,visagalis internetas ir pats didžiausias lobynas -tai visos JŪS wub.gif ,per kraštus liejasi idėjos,tik kad paroje vos 24 valandos lotuliukas.gif
10. Kodel siuvinejate?
-todėl,kad pailsiu siuvinėdama,jaučiu didelį pasitenkinimą tuo ,ką darau,ir užlieja didelė vidinė ramybė,tikra atgaiva ,po dienos stresų lotuliukas.gif Kažkas pasakė ,kad siuvinėja ,nes nemoka piešti ,o kryžiukais galima piešti ,tai man šitas variantas irgi labai tinka drinks_cheers.gif ..o svarbiausia ,kad norisi sau įrodyt ,kad sugebi padaryt tai ,kas kitam atrodo neįmanoma




QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 16, 11:53)
Laba diena merginos 4u.gif 
Noreciau isijungti i Jusu gausu auksarankiu buri  Paskaicius keleta Jusu temuciu, likau apzaveta darbeliu - sedevru Uzsikreciau pati ir dabar darau viena darbeli, kai baigsiu - atiduosiu Jusu verdiktui. Kadangi esu visiska tundra kryziavojimo temukej, pasirinkau varianta (gal ir is sunkesniu), foto nuotrauka perkeliau ant aidos. Nors ir terminuose gryba pjaunu, bet pabandysiu greit uzbaigti ir parodysiu, jei Jus mane priimat i savo gretas

sveika prisijungus ,rodyk ,ką nukryžiavojai 4u.gif

QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 16, 12:51)
Mergaites, dar klausimelis: kur rekomenduotumet Vilniuj pirkti siulus (kad kaina butu ne brangiausia) ir gal galit parodyt ta daikciuka, ant kurio siuvinet kavdratinius paveikslus (gal galima pasidaryti, ar jis mazinasi-didinasi???) aciu ax.gif

čia daug kas internetu perka siūlus ,gal net pigiau,nei parduotuvėse...o apie kokį daikčiuką kalbi tai nelabai suprantu,gal apie rėmą? tai jų visokiausių yra pasidairyk čia http://www.kasiulai....ai-c-99_23.html
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 11 16, 14:16)
10. Kodel siuvinejate? Tai patogus būdas praleisti laiką, ypač naktim ir savaitgaliais darbe. Nes skaitant knygą norisi miego, siuvinėjimas yra labai kruopštus darbas, todėl net nepastebiu, kaip praeina laikas.


thumbup.gif thumbup.gif geras darbas, kuriame galima siuvinėti, o ne į kompiuterį akis įtempus smaksoti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausramor @ 2009 11 16, 15:43)
4u.gif  Tik dabar nesuprantu kaip ta sonine virvute padaryt, kad ji neatsisuktu... g.gif Ir paskui ja padarius reik prisiut prie to krasto, kaip suprantu... blush2.gif


mačiau būna pirkti labai gražių virvučių, nei sukti nereikia
Atsakyti
sandva, dailūs darbeliai thumbup.gif
čiolė, kokia varna wub.gif wub.gif Be galo sužavėjo toks gražus ir linksmas paveisklėlis thumbup.gif


1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). Man labai linas patinka, tai dabar bandau Aida susiuvinėt ir tada jau ant lino imsiuos siuvinėjimo.
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. nuo 16 ct, jei Aida, lino tankumo mėgatamo dar neatradau
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) siaip neturiu mėgstamos schemos, siuvinėju tą, ką pamačius iškart suprantu, kad nenurimsiu, kol neišsiuvinėsiu
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) Kol kas mėgstamiausių dar neturiu, visai neseniai tik jais susidomėjau
5. Ko niekada nesiuvinetumete? Visai netraukia nuotraukų siuvinėjimas
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? Kol kas 80% pasilieku sau
7. Kiek laiko siuvinejate? Apie metus
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? Ne visi žurnalai sudomina, bet kai kurie man labai patinka
9. Is kur semiates ideju? Daugiausia iš interneto (blogai, forumai ir t.t.) bei žurnalų
10. Kodel siuvinejate? Siuvinėju, nes man tai patinka ir padeda pailsėt
Atsakyti
[quote=Wasara,2009 11 16, 18:10]
sandva, dailūs darbeliai thumbup.gif
čiolė, kokia varna wub.gif wub.gif Be galo sužavėjo toks gražus ir linksmas paveisklėlis thumbup.gif
...

aciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif įdomiai čia su ta apklausa sugalvojot, smagu paskaitinėt drinks_cheers.gif

1. Linas
2. 32ct, nors ir 28 mielai imuosi.
3. Ornamentai, įv. smulkmenėlės.
4. Ypač patinka prancūziški dizainai, RP.
5. Ko gero, nesiuvinėsiu nuotraukų.
6. Maždaug pasiskirsto per pusę.
7. Vienerius metus.
8. Manau, gerai, kad jie yra. Retsykiais nusiperku ir lietuviškus, bet daugiausia grožių randu užsienietiškuose - DFEA, The gift of stitching, Cross stitch and needlework ir tt. Kol kas viską randu internete rolleyes.gif bet jei taip brangu nebūtų mielai prenumeruočiau visus iš eilės biggrin.gif
9. Iš tų pačių žurnalų, kitų siuvinėtojų. Na ir žinoma, internetas pilnas idėjų.
10. Kaip ir daugeliui, dėl atsipalaidavimo. Ir dėl to, kad be galo žavi rankų darbo gaminiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wasara @ 2009 11 16, 18:10)

čiolė, kokia varna wub.gif  wub.gif  Be galo sužavėjo toks gražus ir linksmas paveisklėlis thumbup.gif


Ačiū ačiū ax.gif ax.gif Mane pačią ji pralinksmina bigsmile.gif bigsmile.gif Pasižiūri ir pagalvoji: jei jau varna gali būt madistė, tai..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
atnesiau parodyt savo antraji darbeli (dovana uosvienei) 4u.gif
blogas apsvietimas buvo tai nuotraukytes tokios nekokios... na bet esme manau matosi ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti