Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 16, 12:53)
Laba diena merginos 4u.gif 
Noreciau isijungti i Jusu gausu auksarankiu buri ax.gif Paskaicius keleta Jusu temuciu, likau apzaveta darbeliu - sedevru wub.gif Uzsikreciau pati ir dabar darau viena darbeli, kai baigsiu - atiduosiu Jusu verdiktui. Kadangi esu visiska tundra kryziavojimo temukej, pasirinkau varianta (gal ir is sunkesniu), foto nuotrauka perkeliau ant aidos. Nors ir terminuose gryba pjaunu, bet pabandysiu greit uzbaigti ir parodysiu, jei Jus mane priimat i savo gretas blush2.gif

Sveika įsijungus į mūsų ratą drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif O dėl savo darbelio, tai čia jau daug buvo diskutuota dėl foto perkėlimo į schemą (bent jau žmonių veidų aš tikrai neiimsiu siuvinėt, nors ir kaip norėtųsi išbandyt ) g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 11 16, 09:53)
Laba diena merginos 4u.gif 
Noreciau isijungti i Jusu gausu auksarankiu buri ax.gif Paskaicius keleta Jusu temuciu, likau apzaveta darbeliu - sedevru wub.gif Uzsikreciau pati ir dabar darau viena darbeli, kai baigsiu - atiduosiu Jusu verdiktui. Kadangi esu visiska tundra kryziavojimo temukej, pasirinkau varianta (gal ir is sunkesniu), foto nuotrauka perkeliau ant aidos. Nors ir terminuose gryba pjaunu, bet pabandysiu greit uzbaigti ir parodysiu, jei Jus mane priimat i savo gretas blush2.gif

Drąsiau drąsiau. Visos naujokės laabai laukiamos. 4u.gif
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). //Na pirmoj vietoj būtų ewas, antroj linas. Aida gerai siuvinėt, kai uždengiamas visas fonas//
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. //Na man tai tankio smulkumas prasideda nuo 16ct. Tarkim labai gražu darbai ant 32ct ewo ar lino. Taip pat mėgstu ir smulkesnes. Pakraupinimui galiu parašyt, kad nemažai siuvinėju ant 40ct lino, 22ct ewo, ar net 25ct ewo per vieną siūlą. Aš trumparegė, tai man visai gerai tos skylės matos. Kuo smulkiau, tuo geriau. O vat stambesnės nei 16ct tankumo medžiagos man nesižiūri, nes nėra to pikselinio vaizdo//
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) //Temos nėra, nes siuvinėju, tai kas patinka. Tai gali būti ir animacija, ir puokštės ir šiaip kokie paukščiukai//
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) //Man patinka NIMUE, Dimple designs, Dimensions gražias faktūras galima išgauti//
5. Ko niekada nesiuvinetumete? //Nuogalių, fotografijų ar religinių motyvų. Jei darbas man pačiai asmeniškai yra bjaurus, nesiuvinėčiau, net jei sumokėtų//
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? //Na gal 80procentų pasilieku. Pas mane darbai dar net negimus būna skirti arba sau arba dovanai. Būna pamatai darbą ir supranti, kad anytai jis bus pats tas. Ir siuvinėji. Dabar siuvinėju gimtadienio progoms ar kalėdoms. Šiaip be progos dovanėles darau tik itin brangiems žmonėms//
7. Kiek laiko siuvinejate? //Pirmi darbai gimė dar mokykloj šeštoj klasėj. O man jau 26-eri. Tad skaičiuokit, nes pati tingiu// lotuliukas.gif
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? //Gal 5proc. schemų iš žurnalų yra vertos dėmesio. Ir tai žurnalai rusiški ar užsienietiški. Pati niekad nepirkau, nes neverta leisti tokių pinigų, kai internete milijonai nuostabių schemų//
9. Is kur semiates ideju? //Idėjos ateina pačios savaime. Pamatai dizainą ir galvoja gimsta idėja su galutinio vaizdu ir apipavidalinimu. Tik gaila, kad jos neaplanko taip dažnai, kaip norėtųsi.//
10. Kodel siuvinejate? //Siuvinėju, nes siuvinėjimas ramina. Siuvinėju, nes patinka pats siuvinėjimo procesas. Siuvinėju, nes mano siuvinėti darbai teikia džiaugsmo tiek man tiek aplinkiniams. Siuvinėju, nes nemoku piešti, o kryželių dėka galima nutapyti nuostabius paveikslus//
Atsakyti
Labai Jums aciu uz silta priemima ax.gif Tiesa pasakius emiausi ne zmogaus veida siuvinet blush2.gif , savo augintinio - vakaru skotijos baltojo terjero ax.gif Charley, o foto is avataro mirksiukas.gif ziuresiu kas is to iseis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos
Klausykit radau toki daikta, bet nu niekaip nesuprantu kam jis naudojamas. isivaizduoju, kaip kvailai atrodo mano klausimas jums, bet... blush2.gif :
http://keep4u.ru/ful...aee88a71f61/jpg
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 11 16, 13:22)
Sveikos, merginos
Klausykit radau toki daikta, bet nu niekaip nesuprantu kam jis naudojamas. isivaizduoju, kaip kvailai atrodo mano klausimas jums, bet... blush2.gif :
http://keep4u.ru/ful...aee88a71f61/jpg

Juo yra dengiamas arbatinukas, kad ne taip greit atšaltų arbata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 11 16, 13:22)
Sveikos, merginos
Klausykit radau toki daikta, bet nu niekaip nesuprantu kam jis naudojamas. isivaizduoju, kaip kvailai atrodo mano klausimas jums, bet... blush2.gif :
http://keep4u.ru/ful...aee88a71f61/jpg



gera daikciuka suradot thumbup.gif
reiks pasidaryti toki...
aciu
Atsakyti
Mergaites, dar klausimelis: kur rekomenduotumet Vilniuj pirkti siulus (kad kaina butu ne brangiausia) ir gal galit parodyt ta daikciuka, ant kurio siuvinet kavdratinius paveikslus (gal galima pasidaryti, ar jis mazinasi-didinasi???) aciu ax.gif
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). Aida, kitų dar nebandžiau.
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. 18, 16 ct.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) Peizažai, jūra, gėlės.
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) Daugiausiai esu siuvinėjusi pagal Marijos Diaz dizainus (tulpės, princesė, dabar burlaiviai), Thea Gourvenor (laivelis), šiaip man svarbu, kad patinka paveikslas, dizaineris man ne pirmoje vietoje.
5. Ko niekada nesiuvinetumete? Yra toks posakis: niekada nesakyk niekada. Bet bent jau kol kas nesiuvinėčiau samplerių ir erotikos.
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? Sau kol kas mažai pasidariusi, bet dalis darbų tikrai mano namuose, juos dovanojau šeimos nariams.
7. Kiek laiko siuvinejate? Kryželiu- metus, kitom technikom- nuo vaikystės.
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? Visokių būna, būna gražių schemų, būna nelabai. Bet kas vienam negražu, kitam gal labai gražu.
9. Is kur semiates ideju? Žurnalai, internetas.
10. Kodel siuvinejate? Tai patogus būdas praleisti laiką, ypač naktim ir savaitgaliais darbe. Nes skaitant knygą norisi miego, siuvinėjimas yra labai kruopštus darbas, todėl net nepastebiu, kaip praeina laikas.
Atsakyti
Labai aciu uz atsakyma-tikrai apie tai nepagalvojau... ax.gif
Dabar radau dar viena daikciuka, t.y. akiniu dekla, bet nesuprantu rusu kalbos ir niekaip neikertu kaip reik ten ji daryti...Gal kuri papasakotumet smulkiau , jei nesunku... O ir pacios schemos padidinus ir norint spausdinti labai jau neaiskios-gal kuri turit ryskesnes. Buciau be galo dekinga... 4u.gif
http://handmade.idvz.......;PN=1&TPN=8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausramor: 16 lapkričio 2009 - 13:52
QUOTE(Florestina @ 2009 11 16, 15:16)
10. Kodel siuvinejate? Tai patogus būdas praleisti laiką, ypač naktim ir savaitgaliais darbe. Nes skaitant knygą norisi miego, siuvinėjimas yra labai kruopštus darbas, todėl net nepastebiu, kaip praeina laikas.


Čia turbūt geriausias atsakymas thumbup.gif


Atsakyti
Stebuklingas klausimas: o reminant su paspartu galima nedeti stiklo, ar prie pasparto stiklas kaip ir privalomas?


1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). LINAS
2. Megstamiausias tankis: 18 (ATITINAKAMAI ANT LINO)
3. Megstamiausia tema siuvinejimui: ORNAMENTAI
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma): NIMUE
5. Ko niekada nesiuvinetumete?: FANTASIE 3D STILIUMI KURTU PAVEIKSLU
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate?: 90 PROC. DOVANOMS
7. Kiek laiko siuvinejate?: 1,5 METU
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus?: LIUKS.
9. Is kur semiates ideju?: INTERNETO
10. Kodel siuvinejate? : OGI MEDITUOJU AS TAIP. IR SIAIP, PROCESO VARDAN, NE REZULTATO.
Atsakyti