Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). - Aida.
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. - 14.
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) - gyvūnai.
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) - nelabai jais domiuosi, kaip egliuchiux sakė, siuvinėju, kas man gražu, nepriklausomai nuo firmos ar dizainerio smile.gif
5. Ko niekada nesiuvinetumete? - kaip kažkas minėjo, visokių abstrakcijų schmoll.gif
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? - 90 proc. sau biggrin.gif
7. Kiek laiko siuvinejate? - apie 20 metų (kartais su pertraukėlėm dėl laiko stokos).
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? - gerai, kad tokių yra.
9. Is kur semiates ideju? - internetas, žurnalai.
10. Kodel siuvinejate? - nes tai yra mano hobis, patinka daryti tai, iš ko paskui matosi gražus rezultatas wink.gif
Atsakyti
Evenweave yra skirtingų rūšių priklausomai nuo sudėties. Pvz, Lugana, tai 52% medvilnės ir 48% viskozės, Jobelan - 51% medvilnės ir 49% viskozės (Rayon/Modal), Davos - 100% medvilnė. Siuvinėjimo linas irgi evenwave, tik jo sudėtis - 100% linas. Todėl ir pats audinys atrodo kitaip, nes lino siūlai nėra idealiai lygūs.
Aida - tai kanvos apibūdinimas. Ji irgi gali būti iš 100% medvilnės, BET yra ir kitokių. Pvz. lininė Aida kurios sudėtis - 100% linas, Jobelan Aida - 51% medvilnės ir 49% viskozės.

O spalvų ir tankių yra visokių ir evenweave, ir Aidos (pvz, čia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 16 lapkričio 2009 - 10:41
Mano anketa 4u.gif
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). Kol kas Aida, nes kitu dar nebandziau
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. Man 14 ct, akis reikia saugot
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) Kaip kada ir kas limpa. Patinka gamtos vaizdai, geles, metrikai.
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) Neturiu megstamiausio, bet patinka dimensions, nimue
5. Ko niekada nesiuvinetumete? Nezinau. Niekada nesakau niekada, nes kai kurie dizainai, kurie kaip ir nepatikdavo, dabar atrodo grazus blush2.gif
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? Kol kas sau neturiu nei vieno. Is seniausiu visi pas mama, o is nauju 100 proc. padovanoti. Nors esu nusiziurejusi viena penkmecio darba, kurio noreciau ant sienos, bet reikia turet kur kabint
7. Kiek laiko siuvinejate? Po ilgos kurybines pertraukos apie metus
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? Pavartau, bet neperku. Dauguma schemuciu galima rasti internete, nors geriau butu tureti popierini varianta
9. Is kur semiates ideju? Is interneto
10. Kodel siuvinejate? Tiesiog dievinu rankdarbius. Turbut gimiau su adata rankoj ir priklausomybe rankdarbiams, nes pirma karta pirstan isiduriau 5 metu smile.gif Mama siuveja, tai nuo vaikystes moku siuti, nerti, megzti, siuvineti, tik visus igudzius reikia gerokai patobulinti 4u.gif Dar darau papuosalus, bet cia jau baigusi bakalaura pradejau pries daugiau nei metus. Keista, bet siuvineti patinka labiausiai
Atsakyti
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). Aida
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. 16, 18 ir smulkesnė
3. Megstamiausia tema siuvinejimui Gėlės, peizažai, žmonės, žvėrys
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) paveikslas patinka arba ne - nesvarbu kieno
5. Ko niekada nesiuvinetumete? niekada nesakyk niekada biggrin.gif
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? 80 dovanų, 20 pasilieku (dabar bus daugiau sau)
7. Kiek laiko siuvinejate? Su labai didžiule pertrauka apie 20 m.
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? nedaug kas iš ten patinka, tik pavartau
9. Is kur semiates ideju? Internetas
10. Kodel siuvinejate? paveldėtas hobis/potraukis

Nors aš akiniuota, bet man patinka kuo smulkesnė medžiaga. Turiu aida 14 - dabar suku galvą kur sunaudot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 16 lapkričio 2009 - 10:52
[quote=Toli,2009 11 15, 23:50]
1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc). - linas, evanweave
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. - 32,40
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos) - sampleriai, gal g.gif daug kas patinka
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma) - sweetheart tree, nimue, RP, I.Vautier ir kiti
5. Ko niekada nesiuvinetumete? - religinio paveikslo.
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? - 25
7. Kiek laiko siuvinejate? - netoli metų
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? - iš jose pateikiamų schemų, man priimtinos kokie 5-10 proc. kalba eina apie lietuviškus ir rusiškus žurnalus. prancūzų visai kitas reikalas, bandau susidraugauti su mokėjimu užsienio pardėse internetu, žadu prenumeruoti ar pirkti.
9. Is kur semiates ideju? - iš patyrusišų siuvinėtojų blogų
10. Kodel siuvinejate? - poilsio forma tokia


Atsakyti
apsvieskit mane panos del ewo Lugana ax.gif raso, kad ji 25 count, tai kaip cia suprast?ar ji labai jau grubi ir kryziai didziuliai ar galima mazinti kryziukus pagal nora, kaip ant lino?? kokiai aidai prilyginti? noriu uzsisakyt biskutuka medziageliu...brangu, tai noriu jusu patarimo, kad neapsirikciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik savaitgalį neprisėdau prie interneto ir štai kiek nuostabių jūsų darbelių jau įdėta bigsmile.gif
grasimm puiki idėja - pinigų medis 4u.gif O jūs dar klausiate kur semtis idėjų? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Toli tokią žavią karvutę išsiuvinėjai wub.gif o aš vis galvodavau, kas tas karves siuvinėja?
Metijos darbeliai labai spalvingi. thumbup.gif Man labai gražu ryškūs siuviniai.
Labai gražios Skruzdeliuko11 gėlytės, tik gal kiek žemokas rėmelis, piešinio viršus vos tilpo.
čiolės varna mane prajuokino biggrin.gif , dar nebuvau mačiusi darbelių iš šios serijos. Tikrai žavu thumbup.gif thumbup.gif


1. Megstamiausias medziagos tipas (Aida, linas, etc).
man labai gražu ant lino siuvinėti darbeliai, pabandžiau siuvinėti, bet mano akys atsisako ilgiau kaip valandą vargti, todėl renkuosi Aida
2. Megstamiausias tankis, nors nemazai jau atsake. 14
3. Megstamiausia tema siuvinejimui (tarkim, geles, sampleriai, metrikai, na pati pati ar pacios pacios temos). Dažniausiai siuvinėju dovanoms, todėl temos labai įvairios. Sau norėčiau išsisiuvinėti Chatelaine samplerį
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma). M.Powell, Chatelaine, neseniai atradau Stefy Palma
5. Ko niekada nesiuvinetumete? nenorėčiau siuvinėti, taip išpopuliarėjusių metrikų-batukų ir nemėgstų rožių, dėl jų sudėtingumo ir daug pereinančių spalvų, nors kaip sakoma "niekada nesakyk niekada"
6. Kiek grubiai procentais darbu pasiliekate sau, o kiek isdovanojate? Beveik viską išdovanoju. sau pasiliekų tik kokių 10%
7. Kiek laiko siuvinejate? Po ilgos pertraukos 1 metus.
8. Ka manote apie siuvinejimo zurnalus? Perku ir iš jų nemažai siuvinėju.
9. Is kur semiates ideju? Idėjos sklando ore, tik reikia jas sugauti ax.gif
10. Kodel siuvinejate? Siuvinėjimas kryželiu - tai nuostabi priemonė pailsinti galvą. Kai grįžtu išvargus iš darbo ir paimu siuvinį į rankas, rodos visi dienos rūpesčiai pasitraukia į šalį. galva tampa švari, švari. Siuvinėjimas yra tikra palaima thumbup.gif thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 11 16, 13:12)
4. Megstamiausias dizaineris (-iai, firma). M.Powell, Chatelaine, neseniai atradau Stefy Palma


Stefy Palma - tai tos didžiulės gėliu puokštės ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 16, 11:02)
apsvieskit mane panos del ewo Lugana ax.gif raso, kad ji 25 count, tai kaip cia suprast?ar ji labai jau grubi ir kryziai didziuliai ar galima mazinti kryziukus pagal nora, kaip ant lino?? kokiai aidai prilyginti? noriu uzsisakyt biskutuka medziageliu...brangu, tai noriu jusu patarimo, kad neapsirikciau mirksiukas.gif


25-count darant per 2 siūlus gausis kryžiukai kiek didesni nei Aidos 14, bet mažesni nei Aidos 11. Aš ant tokios tik per vieną siūlą siuvinėju.
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 16, 12:25)
Stefy Palma - tai tos didžiulės gėliu puokštės ?  smile.gif


Taip, tos didžiulės puokštės. Išsirinkau vieną paveikslą, tik dar nedrįstu siuvinėti, noriu paklausti, gal kas jau siuvinėjo pagal jos schemas, ar gavosi taip pat gražiai, kaip parodyta paveiksle?
Atsakyti
QUOTE(liepsnike @ 2009 11 16, 12:42)
25-count darant per 2 siūlus gausis kryžiukai kiek didesni nei Aidos 14, bet mažesni nei Aidos 11. Aš ant tokios tik per vieną siūlą siuvinėju.

4u.gif aciuks
Atsakyti
Laba diena merginos 4u.gif
Noreciau isijungti i Jusu gausu auksarankiu buri ax.gif Paskaicius keleta Jusu temuciu, likau apzaveta darbeliu - sedevru wub.gif Uzsikreciau pati ir dabar darau viena darbeli, kai baigsiu - atiduosiu Jusu verdiktui. Kadangi esu visiska tundra kryziavojimo temukej, pasirinkau varianta (gal ir is sunkesniu), foto nuotrauka perkeliau ant aidos. Nors ir terminuose gryba pjaunu, bet pabandysiu greit uzbaigti ir parodysiu, jei Jus mane priimat i savo gretas blush2.gif
Atsakyti