Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Buttuke, tikriausiai turėjai omeny nulinės zonos naudą mirksiukas.gif

Kas dėl baro, tai stalo aukščio jis kažin ar gerai atrodys - geriau tada gal stalą statyti. O geriausia daryti pusbarį - tokio paties aukščio kaip virtuvės stalviršis mirksiukas.gif

Dėl šaldytuvo tu visiškai teisi drinks_cheers.gif Mes irgi nusipirkome neįmontuojamą būtent dėl tavo minėtų priežasčių smile.gif

Plokštės... Žiūrint ką lyginti, tačiau pigesnių/prastesnių plokščių tankis mažesnis, padengimas prastesnis, jos greičiau apsitrina, greičiau susibraižo, gali būti mažiau atsparios drėgmei ir išsipūsti...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 18, 10:46)
pamenu, kad tu ji turi, ir vok. forume labai geru atsiliepimu apie si akmeni radau. Man jis taip pat grazus, net ir tas melsvumas toks prabangus... Isivaizduoju kokiam zidiniui butu idealu, o stalvirsio labai nemegstu tamsaus (nesvarbu kokios medziagos). O jei beveik juodo granito, ir dar prie apsvietimo (virtuve siaures puseje), jauciu akys is kaktos isliptu  laugh.gif .
Beje kiek tu mokejai uz metra?


Zidiniams granitas nelabai tinka. Jiems geriausiai tinka lasinio akmuo. Nu cia as ne visai i tema blush2.gif .
Mano virtuve i siaures vakarus. To granito turiu tikrai daug ir stalvirsis ir palanges ir grindys. Nu visi kas pamato labai patinka. ir tikrai nera pertamsu. Bet todel spinteles darem baltas.
Kiek kainavo jau nebepamenu. O meluoti nenoriu. Bet MB tai negera buvo kai kaina suzinojo. Daug burbejo doh.gif .

QUOTE(kristik @ 2009 11 19, 11:20)
Kas dėl baro, tai stalo aukščio jis kažin ar gerai atrodys - geriau tada gal stalą statyti. O geriausia daryti pusbarį - tokio paties aukščio kaip virtuvės stalviršis  mirksiukas.gif


Daryciau tik normalu stala.
Nepykit kurios nuotrauka, bet cia parodo tipiskai kam tie barai "reikalingi". Nu prikista ko tik nori. Tas pats buvo pas mano broli ir puske. Tai ji dabar daresi nauja virtuve. Tai dabar jo nebedare, nes ant jo ir po juo tik "renkasi" daiktai. Pas mus jie kaip jau ir nebe "in".

Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2009 11 19, 11:49)

Daryciau tik normalu stala.
Nepykit kurios nuotrauka, bet cia parodo tipiskai kam tie barai "reikalingi". Nu prikista ko tik nori. Tas pats buvo pas mano broli ir puske. Tai ji dabar daresi nauja virtuve. Tai dabar jo nebedare, nes ant jo ir po juo tik "renkasi" daiktai. Pas mus jie kaip jau ir nebe "in".


Pas mane kol kas planuojamas pusbaris, bet jis bus daugiau kaip stalas, tiek, kad prijungtas prie stalviršio, nes aš irgi nemėgstu kai padaroma panašiai kaip įkeltoje foto schmoll.gif Kita vertus tokiame variante įžvelgiu ir gerąją pusę - viskas kas gali sudaryti netvarkos vaizdą ant baro, paslepiama nišoje po juo, o yra dalykų, kuriuos nepatogu kaskart dėti į spintelę ir patogu kai jie po ranka- pvz. vaiko buteliukas su gėrimu, servetėlės, geriami vaistai sergant, žurnaliukas rolleyes.gif Bet kavos ar cukraus laikymas, tai man jau neee... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2009 11 19, 11:49)
Kiek kainavo jau nebepamenu. O meluoti nenoriu. Bet MB tai negera buvo kai kaina suzinojo. Daug burbejo doh.gif .

nu tai aisku, jei ponia uzsimane visus palocius issigranitinti, tai kur zmogus neburbes biggrin.gif .

Mano asmenine nuomone "baras" gali atlikti tik patalpu atskyrimo funkcija, jame irengiant spinteles, vynine... bet kad prie baro valgyti, tai galima tada bistro staliuka pasistatyti ir staciom uzkasti wink.gif. Ir siaip man ant lentos pasidejus lekste valgyti - tai jau lyg ir turetu buti praeitas statybu etapas ax.gif .
p.s.turiu omenyje ne sumustinio valgyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 19 lapkričio 2009 - 14:37
Kaižkaip net nepagalvojau, kad žmonės barus darosi būtent pietavimui mastau.gif Mums pusbaris reikalingas rytinės kavutės atsigėrimui, draugių pasisedėjimui kol aš gaminu valgyti, gal kartais kaip darbastalis rolleyes.gif Mūsų pusbaris bus 70 cm pločio, kas man panašu į stalą, o va naudos iš 40-50 cm pusbario, tai nelabai įsivaizduoju ax.gif Baro savo namuose išvis neįsivaizduoju unsure.gif Nebent, kaip, Vida777, sakai - patalpų atskyrimo f-jai, bet ir tai...
Pietums visada prioritetą teikiu valgomąjam stalui wub.gif
Atsakyti
na gal labiau noreciau stalo, bet taip pat noriu, kad butu atskirta ardve. as turejau omeny be tos nisos. baro, manau, nesirinksiu tikrai. galbut pusbari g.gif
o kokiame aukstyje jusu stalvirsis? 86cm ar 91cm? ir kokio aukscio virsutines spinteles?

ka manot apie siuolaikine seimininke, kuri nesirenka "stabdziu" ant stalciu? ax.gif

kristik, kaip suprantu turit ir normalu valgomaji stala. tuo tikrai mano manymu verta rinktis pusbari
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buttuke: 19 lapkričio 2009 - 16:14
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

komentaru laukiu..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 19, 16:58)
komentaru laukiu..... rolleyes.gif


Man pirmiausia krinta i akis, kad pats pagrindinis principas neislaikytas. Nesvarbu is kurios puses, eina saldytuvas, plautuve, o po to kaitlente. Nu pavarys cia kilometru gamindama doh.gif . O tu kairiaranke?
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2009 11 19, 18:33)
Man pirmiausia krinta i akis, kad pats pagrindinis principas neislaikytas. Nesvarbu is kurios puses, eina saldytuvas, plautuve, o po to kaitlente. Nu pavarys cia kilometru gamindama doh.gif . O tu kairiaranke?


na pas mus kitaip ir neiseina. isdestymas tik toks. Kilometrai gerai - lasiniu mazeja biggrin.gif

is ko sprendi kad kairiaranke? pagrindine mano ranka desine g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 19, 16:58)


labai panasios visos, as is principo nedeciau kampines orkaites, nes 3 kampai lieka neisnaudoti, o ir is abieju pusiu prarandamas stalvirsis, pasiekti pati kampiuka nuvalyti uz kaitlentes reiks labai pasistengt smile.gif bet.. jei taip labiau patinka - 4u.gif
dar man negražu stalčių isdestymas 2+1+1, geriau jau 1+1+1m ar 1+1. ir tikrai butu geriau, jei iseitu padaryti varianta saldytuvas - plautuve - kaitlente. radau pas save panasaus dydzio projektuka, gal kas pravers?:

user posted image

o ivadus visai nedaug pakoreguot reiktu, jei ka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 19 lapkričio 2009 - 18:24
QUOTE(Lillita @ 2009 11 19, 19:22)
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 19, 16:58)


labai panasios visos, as is principo nedeciau kampines orkaites, nes 3 kampai lieka neisnaudoti, o ir is abieju pusiu prarandamas stalvirsis, pasiekti pati kampiuka nuvalyti uz kaitlentes reiks labai pasistengt smile.gif bet.. jei taip labiau patinka - 4u.gif
dar man negražu stalčių isdestymas 2+1+1, geriau jau 1+1+1m ar 1+1. ir tikrai butu geriau, jei iseitu padaryti varianta saldytuvas - plautuve - kaitlente. radau pas save panasaus dydzio projektuka, gal kas pravers?

o ivadus visai nedaug pakoreguot reiktu, jei ka ax.gif

atleiskit, nelabai supratau kurie 3 kampai lieka neisnaudoti, ir kur prarandamas stalvirsis? ax.gif
man sis variantas isties patinka, nes kampiniu spinteliu nemegstu. o ir nemanau, kad mb imsis vandens ivadu ir koreguot, ir gartraukio ortakis pailgeja. uz kaitlentes numatau toki ale paaukstinima, kaip buvau idejus foto anksciau mirksiukas.gif
Atsakyti
MB nepatiko musu virtuve schmoll.gif Nepatiko jam nei lentynos, nei pusbaris. O labiausiai - kad saldytuvas bus laisvai pastatomas ir atskirai nuo visos virtuves stoves priesais.
Reikes daryt projekta is naujo... g.gif Turit ideju??? (virtuve 5555 mm ilgio, 320 plocio, vienintelis langas yra trumpojoje krastineje, o iejimas (kampe) ventiliacijos ir vandens ivadas - priesingoje trumpoje krastineje).
As nebe sad.gif
Atsakyti