Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

[quote=Buttuke,2009 11 18, 12:33]

Buitine technika. Saldytuvas. koki pasirinkti? ar gera programa yra "No Frost" ir "0 zona"? noretusi komentaru is praktikos. Vienas dalykas, nuo to priklauso saldytuvo kaina. Antra, teko girdeti, kad ta no frost sistema labai isdziovina maista saldytuve, arba viskas turi buti labai sandariai uzdaryta, uzdengta ir pan. tai ir pasimeciau ar cia privalumas ar trukumas g.gif



Sveikute, mes turime jau pora metų šaldytuvą LG NO FROST, ir esame labai patenkinti, nebereikia atlaidinti šaldytuvo, viską išiminėti, išvalyti tuos ledus, ir jokio kvapo šaldytuve nėra, kai tenka atidaryti kitų šaldytuvus tai vaje vaje kokie kvapai tongue.gif
o va kas dėl išdžiovinimo maisto tai tikrai tiesa, neįfasuotą maistą dedu į spec. stalčiukus, kurie yra šaldytuve 4u.gif bet vistiek jei ilgesnį laiką palaikai kokį pvz. kumpį tai sudžiūna, ir tie stalčiukai negelbėja, turi jau pats į indukus sandariai susidėti kad neišdžiovintų ax.gif
bet tikrai nekeisčiau į jokį kitą šaldytuvą, kai po ,,senovinio paragavau šio'' lotuliukas.gif

Sėkmės renkantis 4u.gif
Atsakyti
ideja mikrobangems(atkapsciau braziliskuose puslapiuose,tad neklauskit kur gauti) biggrin.gif man ta pirma su akvariumu thumbup.gif
http://www.cravocane...0microondas.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbatos_puodelis: 18 lapkričio 2009 - 14:24
oho, nu ir pažėrė info janna blink.gif smile.gif gaila kad įdėtuose saituose nerandu mano pasirinktų akmenų - nero assoliuto zimbabve, black galaxy ir supreme black .... renkuosi iš šių, tai būtų įdomu sužinoti kuris būtų atspariausias ir tvirčiausias ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diija: 18 lapkričio 2009 - 14:34
oj, radau bigsmile.gif ten pasirodo žymiai daugiau akmenų pavyzdžių yra thumbup.gif
labrador emeral pearl vandens įgeriamumas - 0.18-0.20%
star galaxy - 0.18-0.20%
nero assoliuto zimbabwe - 0.12-0.16%
reiškia reiktų rinktis pastarąjį... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2009 11 18, 14:57)
oj, radau  bigsmile.gif  ten pasirodo žymiai daugiau akmenų pavyzdžių yra  thumbup.gif
labrador emeral pearl vandens įgeriamumas - 0.18-0.20%
star galaxy - 0.18-0.20%
nero assoliuto zimbabwe - 0.12-0.16%
reiškia reiktų rinktis pastarąjį...  g.gif


as manau, kad tie skaiciai per daug sureiksminami. gal but i juos tikrai reiketu atsizvelgti, jei tomis plokstemis dengtumete basinus, arba tai butu isorine kazkokia apdaila, laiptai lauke, ..... gyventumete tokioje juostoje kur pastoviai lyja.

bet stalvirsiui g.gif jug nelaikysie ji apipilta paromis ir dar po slegiu blush2.gif

na, bet jus mokat pinigus, jus r muzika uzsakot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 11 18, 17:57)
as manau, kad tie skaiciai per daug sureiksminami. gal but i juos tikrai reiketu atsizvelgti, jei tomis plokstemis dengtumete basinus, arba tai butu isorine kazkokia apdaila, laiptai lauke, ..... gyventumete tokioje juostoje kur pastoviai lyja.

bet stalvirsiui  g.gif  jug nelaikysie ji apipilta paromis ir dar po slegiu  blush2.gif

na, bet jus mokat pinigus, jus r muzika uzsakot  mirksiukas.gif

tai kad ten daugiau jokių techninių duomenų nesuprantu ... tai tada į ką reikia atkreipt dėmesį jei ne į šituos skaičius? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diija: 18 lapkričio 2009 - 17:15
QUOTE(Diija @ 2009 11 18, 17:12)
tai kad ten daugiau jokių techninių duomenų nesuprantu  ... tai tada į ką reikia atkreipt dėmesį jei ne į šituos skaičius?  g.gif


Tie duomenys kurie ten surasyti, jie charakterizuoja paties akmens rusi. Na , toks ir toks akmuo turi toki ir toki atsparuma, toki ir toki kietuma, ...... ir pan.
Kaip jau ir pati pastebejai, jie beveik panasus. Skiriasi labai nedaug.
Tai sioje vietoje ir tinka tas mano posakis granitas ir afrikoje granitas.
O naudojamas labai placiai. Nuo stalvirsiu iki baseinu, paminklu, fasadu, laiptu, grindiniu....
Ta pati plokste konkreciai pasirinkto granito gali buti naudojama ir stalvisrsiui ir grindiniui aiksteje. Bet gi ju devejimas labai skiriasi. Ir salygom, ir naudojimu, ir ....

Tai jau tau patinka granitas kaip medziaga, pasirenki pagal tekstura ir faktura kas tau tinka. Kisene isnesa - ir valio, pirmyn. Svarbu, kad tai butu tikrai luito plokste (o ne tai kas liko po apdirbimo), kokybiskai apdorota ir nuslifuota. Ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 11 18, 17:35)
Tai jau tau patinka granitas kaip medziaga, pasirenki pagal tekstura ir faktura kas tau tinka. Kisene isnesa  - ir valio, pirmyn. Svarbu, kad tai butu tikrai luito plokste (o ne tai kas liko po apdirbimo), kokybiskai apdorota ir nuslifuota. Ir viskas.

cia jau ir man nebeaisku g.gif . Taip iseina, kad anksciau temoje isvardinti trukumai neegzistuoja - padidintas poretumas, vandens, rugsciu igerimas? Jei vis delto tos savybes egzistuoja, tai koks skirtumas - luite ar kokiam nuskeltam kampe nuo luito?
Bet kad nesigilinti i profesines subtilybes (tuoj mes cia pakeisim temos paskirti rolleyes.gif ), mane domina 2 dalykai:
atsparumas demems (rugsciu, riebalu) ir kalkems (nuo paliktu nuvarveti indu). Vien tik del to maniau, kad butent reiketu atkreipti demesi i vandens sugeriamuma ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 18, 12:33)
sveikos

jau laikas butu uzsakineti virtuve, o as dar iki galo neapsisprendusi doh.gif





Labukas,

Nors aš mėgstu stataus kampo virtuves, tačiau šiuo atveju man kažkaip labia prie širdies antras variantas smile.gif Pirma, tai šaldytuvas gražiau įsikomponuoja (o kodėl nenori įmontuojamo šaldytuvo/), antra - virtuvė atrodo erdvesnė ir jaukesnė ax.gif Esu beveik tikra, kad ji bus pigesnis smile.gif
Jei spintelės 60 cm pločio ir metro auk62io, tai tikrai bus per daug grėmėzdiškos - dėl vaizdo skonio reikalas, na bet kažin ar bus patogu tokias varstyti...

Dėl stalo tikrai gali spręsti kada nori smile.gif nebent užmatei labai tinkantį ir už gerą kainą, tada griebk biggrin.gif O jei planjuoji daryti iš tų pačių plokščių, tai jį galėsi pasidaryti bet kada mirksiukas.gif

Šaldytuvas... Nulinės zonos pati asmeniškai dar nenaudojau, bet visi pažįstami kurie turi yra be galo patenkinti smile.gif Nors joje gali laikyti visokius produktus, bet vistik bendra zona sumažės, nes ties nulinės zonos stalčiais durelėse nėra lentynėlių (o ten juk dažniausiai statome ką nors aukštesnio). Tad patarčiau pirkti didesnį šaldytuvą... arba be šaldiklio...
No frost - tikrai džiovina produktus, tad reiktų tam nusiteikti... Jei labai nori šios funkcijos, tada gal vertėtų pagalvoti apie atskirą šaldiklį mirksiukas.gif

Beje, kas liečia kampinio gartraukio, tai darydama antrą variantą būtinai pasidaryčiau taip kaip yra toje nuotraukoje su standartiniu gartraukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 18, 19:55)
...atsparumas demems (rugsciu, riebalu) ir kalkems (nuo paliktu nuvarveti indu). Vien tik del to maniau, kad butent reiketu atkreipti demesi i vandens sugeriamuma  ax.gif .


tuomet meskit man nors viena nuoruoda kurioje granitine plokste butu charakterizuojama butent siais parametrais kaip pagrindinemis , charakterizuojanciomis gaminio kokybe. as neradau g.gif

granito vandens sugeriamumas nevirsyja 1 proc. ir tas pats yra nustatomas laboratorinese salygose, kai plokstes pavizdys panardinamas i vandieni kuris uzvirinamas iki 100 laipsniu temperaturos ir islaikomas tam tikra laika. paskui stebima ar nepakito jo struktura. tai buitinemis salygomis vargu ar galima butu eksploatuoti tokiomis salygomis.

bet siaip raso, kad jis nesugeria vandens: http://kakgranit.com.ua/svojstva.html

o naudojant buityje, koks jis bebutu, rekomenduoja naudoti siu firmu prieziuros priemones : AKEMI, BELUNZONI, GENERAL, tam kad akmuo neprarastu blizgesi ir nepazeisti poliruotes, kuri su laiku issitrina.

cia daugiau, bet esme ta pati: http://www.stroyklas...16/list222/2336
Atsakyti
„O naudojant buityje, koks jis bebutu, rekomenduoja naudoti siu firmu prieziuros priemones : AKEMI, BELUNZONI, GENERAL, tam kad akmuo neprarastu blizgesi ir nepazeisti poliruotes, kuri su laiku issitrina.“

Na nežinau, jokių priežiūros priemonių mes nenaudojame ir tikrai nenaudosiu, o su laiku granitas t.y. virtuvės stalviršiai dar labiau blizga, užtenka tik paprastu šlapiu skudurėliu pavalyti. doh.gif O jeigu kalbant apie lauke, kuris yra granitas pvz.: granitiniai laiptai (kai pas mano tėvus), tai jie valo tik su vandeniu, skystu muilu ir šiurkščiu šepečiu... Labai puikiai išsivalo. Kažkokia nesąmonė su tom priežiūros priemonėm, kaip paskui su ta chemija padengus stalviršį galima dėti maistą ir jį valgyti, juk tai chemija ir gali sakyti ką nori, vis dėlto nesveika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 19 lapkričio 2009 - 09:41
QUOTE(kristik @ 2009 11 18, 21:08)
Labukas,

Nors aš mėgstu stataus kampo virtuves, tačiau šiuo atveju man kažkaip labia prie širdies antras variantas


del kampinio varianto trumpam noras buvo dinges biggrin.gif kai paziurejau kampiniu gartraukiu kainas biggrin.gif bet vel atgal grizo mintis, kad galima ir iprasta montuoti bigsmile.gif tai kolkas sio varianto ir laikausi. ir isties saldytuvas graziau atrodo.
o neimontuojamas, gal labiausiai itakoja kaina. ir pats saldytuvas brangesnis, ir spinta jam imontuoti, kaip mat pora tukstanteliu prisideda(manau), o ir talpa tuomet mazesne g.gif man graziai atrodo ir neimontuoti, tik pas mus beda, kad ties saldytuvu baigiasi virtuves riba. dar gi (kazkur pavyzdi nukisau) maciau kaip neimontuojamas saldytuvas graziai "iremintas" is tos pacios faneruotes, jei surasiu ikelsiu. taigi, manau rinksimes neimontuojama. Kad su No-Frost'u pliusas jau itikinot biggrin.gif
del baro ar stalo taip pat dar neapsisprendusi. is jusu virtuviu maciau labai patinkanti bara, bet MB uzprotestavo, kad nebus kur su seima normaliai atsisesti ir pavalgyti, bet..... del to labai abejoju, nes dazniausiai pats su lekste keliauja prie teliko...
mastau apie toki varianta. panaudosiu vienos is jusu fotke(nezinau ar grazu taip ax.gif ) tik stalciu turetu buti viena eile, o stalo virsaus aukstis kaip parasto valgomojo. nu dar cia nezinau is tikruju. tikriausiai veliau galvosiu dar
user posted image

nu dar nelabai randu informacijos kuo skiriasi lenkiska/cekiska plokste nuo vokiskos/austriskos? kokybe prastesne ar kas? nu kiek girdejau, tai kad ir lenkijoje gaminta, bet gali buti vokieciu firmos. gal kas painformuos smile.gif
Atsakyti