Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Invincible @ 2009 12 15, 12:39)
Lioliuke jusu virtuve teisiog  thumbup.gif taip tvarkinga, neperkrauta. Pas mus taip pat bus virsutines spintutes iki lubu ir taip pat sviesios  wub.gif Gal galeciau paklausti, kur pirkote tokias lemputes virs baldu? Cia kartais ne Swarovskiai? Mes taip pat tokiu norime, bet meistras prigasdino, kad vienos lemputes  kaina ~ 200Lt  blink.gif
Beje svetaines siena  thumbup.gif

aciu mirksiukas.gif

lemputes stai tokios eglo luxy 88967
user posted image
krikstolines
kainavo kazkas apie 60lt/ vnt( tiksliai neatsimetu taciau del kurso santyio susitaupe
uzsakinejau lenkijoj Suvalkuose Arkadijus PC yra sviestuvu pardziuke po triju sav vaziavau pasiimti mirksiukas.gif
taciau paieskojus galima rasti manau ir internetu parsisiusti taip pat kiek zinau ir senuokuose yra, taciau iseina truputi brangiau ( apie 75lt uz vnt) ir uzsakymo terminas 8 savaites, bent tada taip sake esantis konsultantas o ar jie uzsakytu ar ne nzn.
va senuku parduotuve

Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 15, 13:51)
aciu  mirksiukas.gif

Norejau paklausti 4u.gif del rusvosios plokstes spalvos pavadinimo, ar cia ne Egger Finu medis cinamonas ax.gif ? O taip pat del apdirbimo tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu, ar cia ta pati plokste kaip ir rusvuju dureliu?
Is anksto dekui
Atsakyti
QUOTE(sara77 @ 2009 12 15, 16:12)
Norejau paklausti  4u.gif del rusvosios plokstes spalvos pavadinimo, ar cia ne Egger Finu medis cinamonas ax.gif ? O taip pat del apdirbimo tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu, ar cia ta pati plokste kaip ir rusvuju dureliu?
Is anksto dekui

aga egger finu cinamonas mirksiukas.gif o plokste tai ne tokia pati kaip vrsutiniu tik spalva ( finu cinamonas) , cia naudojama auksto slegio laminatas (HPL sienele)
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 15, 13:51)
aciu  mirksiukas.gif

lemputes stai tokios eglo luxy 88967
user posted image
krikstolines
kainavo kazkas apie 60lt/ vnt( tiksliai neatsimetu taciau del kurso santyio susitaupe
uzsakinejau lenkijoj Suvalkuose Arkadijus PC yra sviestuvu pardziuke po triju sav vaziavau pasiimti  mirksiukas.gif
taciau paieskojus galima rasti manau ir internetu parsisiusti taip pat kiek zinau ir  senuokuose yra,  taciau iseina truputi brangiau ( apie  75lt uz vnt) ir uzsakymo terminas 8 savaites, bent tada taip sake esantis konsultantas o ar jie uzsakytu ar ne nzn.
va senuku parduotuve


Aciu, reikes pasidometi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 15, 12:24)
Mums uztruko tai todel kad MB remontus dare savom rankom, o tai uztrunka tikrai Ypac turint vyra pedanta  blush2.gif nes kaip as sakau niekas nepasidaro be to darbo o tas darbas be ano ir tada gaunasi visa amzinybe....

biggrin.gif man is karto kilo tokia mintis, kad kazkas pas jus yra pedantas (kas man paciai labai aktualu), o sviestuveliai lb grazus bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 12 15, 21:34)
biggrin.gif  man is karto kilo tokia mintis, kad kazkas pas jus yra pedantas (kas man paciai labai aktualu), o sviestuveliai lb grazus  bigsmile.gif .

tik gaila kad visa tai yra uzkreciama doh.gif
nes ka padare svetimi pas mumis ( gipsa klijavo ) tai jau patikekit net man nepatiko, nors sakiau kad man jau svarbu kad padarytu ir greiciau
Tai poto teko oi dar ir paties papluseti blink.gif
Atsakyti
nu joa. kai sau darai tai pasistengi.. o kai kitas daro, kad jau kokybiškai padarytų tai reikia nemažai sumokėti.
Kai pagalvoju, tai gerai kad maniškis viską sugeba. tiek remontus, tiek baldus patys daromės. Žinoma, buvo ir neapgalvotų dalykų, bet juk iš klaidų mokomės.
jau jei reiktų antrą kartą tą patį daryti tai tikrai sutikčiau, kad maniškis darytų, nes jau su patirtim..
vienintelis minusias - lėtumas. Bent jau maniškis tai laaabai lėtai viską daro. Virtuvinį surinks manau per mėnesį, jei pasiseks per tris savaites.
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 15, 22:38)
tik gaila kad visa tai yra uzkreciama  doh.gif
nes ka padare svetimi pas mumis ( gipsa klijavo ) tai jau patikekit net man nepatiko, nors sakiau kad man jau svarbu kad padarytu ir greiciau
Tai poto teko oi dar ir paties papluseti  blink.gif


labai grazi ir sviesi jusu virtuve thumbup.gif
vis tik i nauda ilgas projektavimas (net 3 metai smile.gif ), jau tikrai ir aiskiai gali issiryskint ko nori smile.gif nors ir as panasiai laiko turejo(tiek truko namo statyba), bet projektavausi tik paskutini menesiuka, o juo labiau, kad dar negyvenom ten. ko gero jei butume gyvene ir projektas kitoks butu, nes tuomet realiai gali pasverti kaip turetu atrodyti, o kol negyveni tai tik "isivaizduoji" smile.gif
naudojuosi savaja virtuve jau puse savaites, reik prisiruost nupyskint ir imest cia pas jumi, jusu teismui biggrin.gif be abejo dar ir mane puola mintys, kad gal cia kitaip reikejo, gal anaip butu patogiau ir pan doh.gif bet veju tokias mintis salin ir pratinuosi prie virtuves tokios, kokia jau yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 12 17, 12:33)
naudojuosi savaja virtuve jau puse savaites, reik prisiruost nupyskint ir imest cia pas jumi, jusu teismui biggrin.gif


laukiam laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kuri galetu ismatuot, kokio aukščio pas jus stalčiai, kur įrankius dedat ir kur lėkštes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2009 12 18, 15:17)
Gal kuri galetu ismatuot, kokio aukščio pas jus stalčiai, kur įrankius dedat ir kur lėkštes  doh.gif


Paprastai patogiausia, jeigu šakučių-šaukštų-peilių stalčiaus bendras (išorinis) aukštis yra 15cm.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 12 17, 14:33)
naudojuosi savaja virtuve jau puse savaites, reik prisiruost nupyskint ir imest cia pas jumi, jusu teismui biggrin.gif be abejo dar ir mane puola mintys, kad gal cia kitaip reikejo, gal anaip butu patogiau ir pan doh.gif bet veju tokias mintis salin ir pratinuosi prie virtuves tokios, kokia jau yra  bigsmile.gif

idek savo virtuve ir pasidalink dvejonemis, gal padesime jas issklaidyti ax.gif .
Atsakyti