Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(justea @ 2009 12 14, 15:18)

beje, gal kam teko gamintis baldus imoneje Aurestina? g.gif

As iki siol turiu gmaile is Aurestinos laiskuti su ju paskaiciavimais,dar daugiau priskaiciavo,nei Alantas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 14, 21:31)
As iki siol turiu gmaile is Aurestinos laiskuti su ju paskaiciavimais,dar daugiau priskaiciavo,nei Alantas 4u.gif


Dabar turim namie vieno kambario baldus pagamintus Aurestinos, tai tikrai kokybe thumbup.gif tik gaila, kad ju kainos is tikruju ne mazos...
O Diaspa ne su lenkiskom plokstem dirba? ax.gif
nes as niekaip nesuprantu kaip tos kainos gali taip skirtis.vieni atvaziuoja paskaiciuoja kosmosa, kiti jau ziurek tokia normalia kaina, sako irgi dirba su gerom medziagom...Kai toks skirtumas didelis, tai ir neaisku ka pasirinkti doh.gif
O jus kur nors matet "gyvai" Diaspa gaminius pries gaminantis savo virtuve?
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(justea @ 2009 12 14, 23:49)
Dabar turim namie vieno kambario baldus pagamintus Aurestinos, tai tikrai kokybe  thumbup.gif  tik gaila, kad ju kainos is tikruju ne mazos...
O Diaspa ne su lenkiskom plokstem dirba? ax.gif 
nes as niekaip nesuprantu kaip tos kainos gali taip skirtis.vieni atvaziuoja paskaiciuoja kosmosa, kiti jau ziurek tokia normalia kaina, sako irgi dirba su gerom medziagom...Kai toks skirtumas didelis, tai ir neaisku ka pasirinkti  doh.gif
O jus kur nors matet "gyvai" Diaspa gaminius pries gaminantis savo virtuve?

Nesu maciusi,tiesiog rinkausi tarp dvieju vadybininku,is Diaspos patyko tuom,kad ramus,santurus,iskart pagalvojau,jei kils kokiu problemu,nesunku butu su jais susitart,beje,kaina lyg ir didesne jis buvo paskaiciaves,bet pasakiau,kad arbald uz tiek ir tiek siule,tai lyg tada nuleido.Dirba jie su visom firmom,kai rinkausi siunte nuorodas,pamenu kad is termnopalo issirinkus buvau,viska man atsiunte,tik rinkis,is kur tik nori,ko tik nori..
Beje,vakar ziurinejau,tai kazkaip labai dabar jau daug kas siulo net 30-35% nuolaidas jau unsure.gif Tai kad tikrai manau dabar visur verta deretisturetu but sukalbami,manau tikrai daug uzsakymu netures schmoll.gif
O Diaspai sian nusiunciau viena lovyte,paklausiau uz kiek pagamintu,tai kazkaip brangokai paprase,kiti vos ne per pus maziau siule,vat ir suprask..
Atsakyti
Labai faina ta virtuvytė, kur baltos durelės..

o mes jau įpusėjome savo grandiozinį projektą. Grandiozinį nes į mažą erdvę bandau sutalpint viską. Virtuvė 9 kv. ilgis virtuvės 3metrai. ir viską (šaldytuvą, skalbimo mašiną, dujinę, indaplovę) bandau sutalpint į vieną eilę.. baltos spalvos bus viskas. ir svarbiausia, daro maniškis.
Tai pokolkas sąmata apie 1500lt.
Kai jau bus padaryta (tikiuos iki kalėdų spės) tai galėsiu foto įdėt.
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 14, 23:58)
doh.gif
Nesu maciusi,tiesiog rinkausi tarp dvieju vadybininku,is Diaspos patyko tuom,kad ramus,santurus,iskart pagalvojau,jei kils kokiu problemu,nesunku butu su jais susitart,beje,kaina lyg ir didesne jis buvo paskaiciaves,bet pasakiau,kad arbald uz tiek ir tiek siule,tai lyg tada nuleido.Dirba jie su visom firmom,kai rinkausi siunte nuorodas,pamenu kad is termnopalo issirinkus buvau,viska man atsiunte,tik rinkis,is kur tik nori,ko tik nori..
Beje,vakar ziurinejau,tai kazkaip labai dabar jau daug kas siulo net 30-35% nuolaidas jau unsure.gif Tai kad tikrai manau dabar visur verta deretisturetu but sukalbami,manau tikrai daug uzsakymu netures schmoll.gif
O Diaspai sian nusiunciau viena lovyte,paklausiau uz kiek pagamintu,tai kazkaip brangokai paprase,kiti vos ne per pus maziau siule,vat ir suprask..



Jie tik raso, kad nuolaidos g.gif kai suskaiciuoja kaina, pasiteirauji del nuolaidos ir visi kaip susitare atsako, kad cia jau viskas su nuolaida paskaiciuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2009 12 15, 00:38)
<...> daro maniškis.
Tai pokolkas sąmata apie 1500lt.

Va čia tai kaina be konkurencijos, o ir vadybininkas sukalbamas lotuliukas.gif

O dėl kainų skirtumų, tai čia labai priklauso į kokią produkciją orientuojasi gamintojas, jei pvz. gamina virtuvinius, o užsakai lovą, tai lova ir bus brangiau.
Mes va ieškojom kas lukšto virtuvę padarytų, tai radom šiauliečius, kurie lukšto virtuvę pagamins už tokią pat kainą kaip kiti mdf dažytą virtuvę gamina, nes jie būtent medyje ir lukšte specializuojasi, sakė staklės jų lukštui suderintos, todėl mdf brangiau. Vat, manau, dėl to ir kainų skirtumas atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 12 15, 08:28)
Mes va ieškojom kas lukšto virtuvę padarytų, tai radom šiauliečius,


gal gali firma ivardinti? nes reiks ir mums virtuve gamintis...maza ka, gal pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 15, 11:50)
gal gali firma ivardinti? nes reiks ir mums virtuve gamintis...maza ka, gal pravers  smile.gif

Baldingas.
O gal yra pas juos jau pasigaminusių? Kaip visada įdomu atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 12 15, 09:11)
Baldingas.


aciu aciuks.gif
Atsakyti
Is luksto dar gamina Justluka (Siauliai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 15 gruodžio 2009 - 12:19
Aciu uz visus ivertinimus mirksiukas.gif

QUOTE(Lineta* @ 2009 12 14, 13:22)
o kodel tokios aukstos virsutines spinteles? man biski apsunkina visa vaizda    kiek mokejote? 


manau del vaizdo ir aukstu spinteliu jau ne viena forumiete issake savo nuomone blush2.gif man cia viskas normaliai atrodo

QUOTE(vida777 @ 2009 12 14, 14:16)
atrodo labai tvarkingai padaryta, tik rozetes deciau rudas, o ne sviesias - mano nuomone cia ne tas "dekoras", kuris turetu patraukti zvilgsni ir dar, tokioje mazoje virtuveje nebuciau dariusi plautuves su padeklu (jei, zinoma, yra indaplove).


tiesa pasakius ir nebuvo stengtasi pabrezti tu razeciu del ju dar vyksta sprendimas kadangi visam namuke "Vilma" firmos jungtukai ir rozetes tiesiog nebuvo pasirinkimo panasesnes spalvos ( ideta dramblio kaulo) yra dar ruda sokolado spalva bet velgi nelabai cia ji prie ko deres . radom dar kitos serijos ( pas mus suapvalintais dangteliais db esancios) truputi labiau panasia i plautuve nu zodziu dar paieskos vyksta pakeisti juk nesudetinga tongue.gif
Plautuve pasitarnauja man su padeklu pasideti tarkavimo masinka i dubeni isistatau inda liuks taip pat ne viska juk plaunam indaplovej buna ir lentute didesne ir koks dangtis ir puodai vieni kiti ne visada sulaukiu kol uzkursiu indaplove tongue.gif
o darbastalio pilnai pakanka kiek liko.
Beje esu be galo patenkinta plautuve koks didelis ir gilus dubuo wub.gif

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 12 14, 14:22)
o man kaip tik patinka, tu virsutiniu baltu net nesimato kaip susilieja su siena ir lubom thumbup.gif as tokio pat efekto noriu, nes bus i nisa imontuotos virsutines spinteckos, butent kad susilietu ir "isnyktu" 


Spalvas ir ideja siai virtuvei pasirinkau taip pat is sio forumo
ideja is cia
user posted image
nes galvojau viena eile deti stiklu taciau radus sia virtuve atsisakiau ju...
o spalvu derinys patiko sios virtuves
user posted image

taip ir gime mano virtuvyte tokia kokia yra mirksiukas.gif
Po sukurto projekto, spalvu isdestymo ir pasirinkimo viena gera forumo dalyve visa tai perkele i realistiskesni vaizda ACIU LILLITAI poto dar padejo bei patare daug apie techninius dalykus...
user posted image

QUOTE(janna @ 2009 12 14, 14:23)
as manau, del to kad virtuve nera labai didele  ax.gif ir buvo stengiamasi erdve isnaudoti maksimaliai, kiek tai galima. Jei paskaiciuoti pagal spinteles, tai man gaunasi kazkur 2,4x2 m. (plius/minus keli cm)

man tikrai labai patiko. super  4u.gif o "sunkumas" issprestas balta virsutiniu spinteliu spalva.


plautuves siena 245 o anoji 225cm mirksiukas.gif

QUOTE(elva @ 2009 12 14, 16:01)
lioliuke, tikrai simpatiska tavo virtuvyte thumbup.gif Man irgi virsutines spinteles nei kiek neapsunkina vaizdo - kaip tik sakyciau labai sumaniai ir talpiai viskas padaryta tokioje nedideleje edrveje thumbup.gif O is nuotrauku kampuciu matyti, kad ir kiti kambariai skoningai irengti mirksiukas.gif  thumbup.gif

aciu uz pagyras.
Del kitu kambariu taip pat dauuuuuuug pasitarnavo mano mineta forumiete
aciu jei dar karta mirksiukas.gif

QUOTE(giedre.v @ 2009 12 14, 19:21)
lioliuke, labai graziai atrodo tavo virtuve. ir super isspresta del aukstu spintu 

4u.gif

Mergaites isvada tokia, norint susikurti kazka gero funkcionalaus ir mielo sirdziai kaip as sakau pakanka tik triju metu. paziurejau savo pirmuosius variantus el paste tai patikekit tikrai siaubas apima pirmieji baldziai net nepasivargino pasakyti jog cia taip neskoninga ir taip nefunkcionalu lotuliukas.gif tiek uztruko mano virtuves kurybinis darbas. Taciau realiai uztektu gal kokiu poros men pasisemti patirties skaitant vertinant komentarus....
Mums uztruko tai todel kad MB remontus dare savom rankom, o tai uztrunka tikrai Ypac turint vyra pedanta blush2.gif nes kaip as sakau niekas nepasidaro be to darbo o tas darbas be ano ir tada gaunasi visa amzinybe....

Niu ir prirasiau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 14, 13:18)
sveikos mamukes,
Noriu pasirodyt rezultata koki pavyko isgaminti is savo mazos virtuves.
Su jusu patirtimi, nuomonemis komentarais ir pan wink.gif
Kolkas atrodo viskas liuks, naudojames jau savaite
daugiau foto cia

Lioliuke jusu virtuve teisiog thumbup.gif taip tvarkinga, neperkrauta. Pas mus taip pat bus virsutines spintutes iki lubu ir taip pat sviesios wub.gif Gal galeciau paklausti, kur pirkote tokias lemputes virs baldu? Cia kartais ne Swarovskiai? Mes taip pat tokiu norime, bet meistras prigasdino, kad vienos lemputes kaina ~ 200Lt blink.gif
Beje svetaines siena thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 15 gruodžio 2009 - 12:41