Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 12 14, 11:24)
nu apsisukot jus cia  biggrin.gif
jei uz mazesne kaina tikrai gavot kokybiska virtuve, tai super, as irgi taip noriu  blush2.gif

Viskas ok,visur blumai ir t.t.,ka pasirinkom,ta ir gavom,visi jie perka medziagas is ten pat,o kad sugebejo viska atkartot,gaunasi geri jo meistrai,patikrinta thumb_yello.gif
Papildyta:
Jei turit savo proekta nusiuskit jiems,ar nueikit i ju kontora paziurekit ka priskaiciuos idomaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 14, 11:57)
Viskas ok,visur blumai ir t.t.,ka pasirinkom,ta ir gavom,visi jie perka medziagas is ten pat,o kad sugebejo viska atkartot,gaunasi geri jo meistrai,patikrinta  thumb_yello.gif
Papildyta:
Jei turit savo proekta nusiuskit jiems,ar nueikit i ju kontora paziurekit ka priskaiciuos idomaus biggrin.gif


ju kontora Diaspa vadinasi, taip? rolleyes.gif
nu reikes detis i galva viska. Neturim dar galutinio projekto, tai neturiu ka nusiusti, bet uzsirasau juos i sarasa gamintoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 13, 00:47)
Siaip tos problemos gal nevisai is ju puses,tiesiog ten kur daze MDfa,ta firma labai ilgai tai dare,o kai jis nuvaziavo apziuret,pamate daug broko,tai atsieme musu fasadus ir perdave jau kitai firmai,tai del to pasake,kad kazka ten atleido,algas sumazino,tai kaip moka,taip ir dirba,del to teko virtuves 2menesius laukt,o siaip is ju puses viskas atlikta kaip reikiant,o pasiulymus ir as daug kur siuntinejau,juk per galva nieks neduos thumbup.gif Pigiausiai man kaina mazdaug buvo pasakes Arbald(ne arbaldas)ir Diaspa,tik susitikus su vienu ir kitu vadybininku paliginau,kad Diaspoi daugiau gaunu funkciju,nei Arbalde uz ta pacia kaina ir labai jau sustras pasirode tas vadybininkas,kazkaip nesinorejo,tik uzsakius prarast ramybe,tokie sugeba kaip ir priviliot,taip paskui ir issisukinet nuo visokiausiu iskylusiu problemu,smulkmenu ir t.t. 4u.gif


Ačiū 4u.gif Nu tai tikrai kaip ir ne jų kaltė. Žiūrėsim, ką jie mums pasiūlys smile.gif
Atsakyti
sveikos mamukes,
Noriu pasirodyt rezultata koki pavyko isgaminti is savo mazos virtuves.
Su jusu patirtimi, nuomonemis komentarais ir pan wink.gif
Kolkas atrodo viskas liuks, naudojames jau savaite

user posted image
daugiau foto cia
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 14, 13:18)
sveikos mamukes,
Noriu pasirodyt rezultata koki pavyko isgaminti is savo mazos virtuves.
Su jusu patirtimi, nuomonemis komentarais ir pan wink.gif
Kolkas atrodo viskas liuks, naudojames jau savaite



trūksta tik apšvietimo po apatinėmis spintutėmis,
o visumoje labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axa: 14 gruodžio 2009 - 12:21
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 14, 13:18)
sveikos mamukes,
Noriu pasirodyt rezultata koki pavyko isgaminti is savo mazos virtuves.
Su jusu patirtimi, nuomonemis komentarais ir pan wink.gif
Kolkas atrodo viskas liuks, naudojames jau savaite

user posted image
daugiau foto cia


labai miela ir jauki jusu virtuve 4u.gif
musu dabar kaip tik pojektuojasi panasaus dydzio, tai man labai butu idomu suzinoti, aisku jeigu nepaslaptis, kiek kainavo ax.gif
beje, gal kam teko gamintis baldus imoneje Aurestina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 14, 13:18)
sveikos mamukes,
Noriu pasirodyt rezultata koki pavyko isgaminti is savo mazos virtuves.
Su jusu patirtimi, nuomonemis komentarais ir pan wink.gif
Kolkas atrodo viskas liuks, naudojames jau savaite


o kodel tokios aukstos virsutines spinteles? man biski apsunkina visa vaizda blush2.gif kiek mokejote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 14, 12:18)
sveikos mamukes,
Noriu pasirodyt rezultata koki pavyko isgaminti is savo mazos virtuves.
Su jusu patirtimi, nuomonemis komentarais ir pan wink.gif
Kolkas atrodo viskas liuks, naudojames jau savaite

atrodo labai tvarkingai padaryta, tik rozetes deciau rudas, o ne sviesias - mano nuomone cia ne tas "dekoras", kuris turetu patraukti zvilgsni ir dar, tokioje mazoje virtuveje nebuciau dariusi plautuves su padeklu (jei, zinoma, yra indaplove).
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2009 12 14, 14:22)
o kodel tokios aukstos virsutines spinteles? man biski apsunkina visa vaizda  blush2.gif  kiek mokejote?  4u.gif


o man kaip tik patinka, tu virsutiniu baltu net nesimato kaip susilieja su siena ir lubom thumbup.gif as tokio pat efekto noriu, nes bus i nisa imontuotos virsutines spinteckos, butent kad susilietu ir "isnyktu" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2009 12 14, 13:22)
o kodel tokios aukstos virsutines spinteles? man biski apsunkina visa vaizda  blush2.gif  kiek mokejote?  4u.gif


as manau, del to kad virtuve nera labai didele ax.gif ir buvo stengiamasi erdve isnaudoti maksimaliai, kiek tai galima. Jei paskaiciuoti pagal spinteles, tai man gaunasi kazkur 2,4x2 m. (plius/minus keli cm)

man tikrai labai patiko. super 4u.gif o "sunkumas" issprestas balta virsutiniu spinteliu spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 14 gruodžio 2009 - 14:25
lioliuke, tikrai simpatiska tavo virtuvyte thumbup.gif Man irgi virsutines spinteles nei kiek neapsunkina vaizdo - kaip tik sakyciau labai sumaniai ir talpiai viskas padaryta tokioje nedideleje edrveje thumbup.gif O is nuotrauku kampuciu matyti, kad ir kiti kambariai skoningai irengti mirksiukas.gif thumbup.gif
Va per savaitgali susimasciau - cia neseniai buvo kalbama apie blizgias spinteles.Tai noriu paklaust ismananciu situos reikalus - ar Termopalo, Eggeri pan. firmu siulomos blizgios plokstes - ir yra tos vadinamos dazytos MDF (ar kaip jos ten vadinamos...), kurios yra brangesnes, specialiai gaminamos ir gana lepios (kas liecia braizymasi)? Susimasciau del to, kad mano tevu miegamojo baldams is baltos blizgios plokstes jau net nezinau kiek metu, bet iki pat siol atrodo labai gerai ir netgi visai moderniai, o va del issibraizymo, tai isvis vos tie kazkokie issibraizymai jei ir matosi, tai jau labai gerai tyrinejant... g.gif Tai ir galvoju, ar cia plokste kazkokia kitokia, ar is tikruju tos blizgios plokstes nera jau taip labai ir nepraktiskos... g.gif
Atsakyti
lioliuke, labai graziai atrodo tavo virtuve. ir super isspresta del aukstu spintu 4u.gif

Atsakyti