Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 12 12, 13:18)
nu mizeris cia visai, sakykit, kas baldus gamino  bigsmile.gif



QUOTE(Lineta* @ 2009 12 12, 13:42)
aha, ir as noriu zinoti  4u.gif

As keliau kazkada proekta,kuri jie man i pasta buvo atsiuntus ir tai pergyvenau,kad nepatykes mergynos,galvos reklamuoju,nors dabar kai virtuve gavau,gali pasakyti,problemu su jais truputi turejau,bet galutiniam variante negaliu nieko blogo sakyt,nes jie kuo puikiausiai man atkartojo butent ta virtuve,kokia as ir norejau turet thumbup.gif DIASPA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2009 12 10, 09:43)
Gal galėtų kas nors įdėti rankšluostinių pvz.  4u.gif Ištraukiamos iš spintelių nelabai vilioja, gal yra naujesnių geresnių  bigsmile.gif


tik ne uzdaromos ranksluostines! skuduru rauginimas!
Atsakyti
QUOTE(Ninulia @ 2009 12 12, 11:48)
Sveikos;) Turiu tokį klausimėlį, gal kas atsakys iš patirties. ax.gif  Užsisakiau virtuvę, kur virš stalviršio bus  medinė plokštė. ("fartukas")Kaip ją geriau prižiūrėti? Bijau, kad bus labai nepraktiška ir po kelių metų atrodys niekaip doh.gif , visgi ne plytelės.....


Valau su baldams skirtu valikliu biggrin.gif Kol kas naudoju trumpai, gal po kelių metų nekaip atrodys g.gif
Atsakyti
Sveiki, priartėjom mes prie virtuvės projektavimo ir baigėsi mano ramybė doh.gif Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių (tiek išplanavime, tiek medžiagų ir spalvų pasirinkime:hm ). Noriu praktiškos (lengvai prižiūrimos), gražios (nes kartu su svetaine), patogios virtuvės, bet jau suprantu, kad tokie 3 viename praktiškai neįmanoma doh.gif
Pateikiu kelis gamintojo pasiūlymus, gal kas turit kokių patarimų ax.gif
user posted image

user posted image
Dar suku galvą dėl rankšluostinės, nes rankšluostis man virtuvėj būtinas daiktas, tačiau visai nenoriu, kad jis matytųsi iš svetainės, kuri bus priešais sieną su orkaite g.gif
Taip pat būčiau dėkinga už patarimus dėl šviesios ir praktiškos virtuvės (plokštės medžiagos) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 12, 17:45)
As keliau kazkada proekta,kuri jie man i pasta buvo atsiuntus ir tai pergyvenau,kad nepatykes mergynos,galvos reklamuoju,nors dabar kai virtuve gavau,gali pasakyti,problemu su jais truputi turejau,bet galutiniam variante negaliu nieko blogo sakyt,nes jie kuo puikiausiai man atkartojo butent ta virtuve,kokia as ir norejau turet thumbup.gif DIASPA 4u.gif


O kokių problemų? Jei nenori čia rašyt, parašyk į až 4u.gif Lyg jau buvom apsisprendę kur gaminsimės, bet dabar dar pasidarė įdomu ir jiems nusiųsti kad paskaičiuotų kiek mūsų virtuvė kainuotų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mutomba @ 2009 12 12, 21:48)
Dar suku galvą dėl rankšluostinės, nes rankšluostis man virtuvėj būtinas daiktas, tačiau visai nenoriu, kad jis matytųsi iš svetainės, kuri bus priešais sieną su orkaite g.gif

jei bus ziurima is svetaines, tai man be jokiu abejoniu butu priimtinesnis II-asis var. - daug tvarkingesnis vaizdas ir maziau virtuviskai atrodo. Tik gartraukio spintele daryciau platesne, be tu atviru skyliu. Ir lentyneles desineje puseje ne taip gremezdiskai atrodo, kaip ta spintele su stiklais.
O mikrobanges nebus g.gif ?
Ranksluosciams, jei nera spec. spinteles, paprasciausia budas - pakabinti vidineje dureliu puseje ant kabliuku (na, gal tik ne ten, kur siuksliadezes stoves).
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 12 13, 00:41)
O kokių problemų? Jei nenori čia rašyt, parašyk į až 4u.gif Lyg jau buvom apsisprendę kur gaminsimės, bet dabar dar pasidarė įdomu ir jiems nusiųsti kad paskaičiuotų kiek mūsų virtuvė kainuotų rolleyes.gif

Siaip tos problemos gal nevisai is ju puses,tiesiog ten kur daze MDfa,ta firma labai ilgai tai dare,o kai jis nuvaziavo apziuret,pamate daug broko,tai atsieme musu fasadus ir perdave jau kitai firmai,tai del to pasake,kad kazka ten atleido,algas sumazino,tai kaip moka,taip ir dirba,del to teko virtuves 2menesius laukt,o siaip is ju puses viskas atlikta kaip reikiant,o pasiulymus ir as daug kur siuntinejau,juk per galva nieks neduos thumbup.gif Pigiausiai man kaina mazdaug buvo pasakes Arbald(ne arbaldas)ir Diaspa,tik susitikus su vienu ir kitu vadybininku paliginau,kad Diaspoi daugiau gaunu funkciju,nei Arbalde uz ta pacia kaina ir labai jau sustras pasirode tas vadybininkas,kazkaip nesinorejo,tik uzsakius prarast ramybe,tokie sugeba kaip ir priviliot,taip paskui ir issisukinet nuo visokiausiu iskylusiu problemu,smulkmenu ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mutomba @ 2009 12 12, 22:48)
Sveiki, priartėjom mes prie virtuvės projektavimo ir baigėsi mano ramybė  doh.gif Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių (tiek išplanavime, tiek medžiagų ir spalvų pasirinkime:hm ). Noriu praktiškos (lengvai prižiūrimos), gražios (nes kartu su svetaine), patogios virtuvės, bet jau suprantu, kad tokie 3 viename praktiškai neįmanoma doh.gif
Pateikiu kelis gamintojo pasiūlymus, gal kas turit kokių patarimų  ax.gif
user posted image

user posted image
Dar suku galvą dėl rankšluostinės, nes rankšluostis man virtuvėj būtinas daiktas, tačiau visai nenoriu, kad jis matytųsi iš svetainės, kuri bus priešais sieną su orkaite g.gif
Taip pat būčiau dėkinga už patarimus dėl šviesios ir praktiškos virtuvės (plokštės medžiagos) mirksiukas.gif

Labai grazios abi virtuves, bet man antras variantas labiau prie sirdies. O sakykit kas jum tokius projektus padare, gal pati projektavot su kokia programele? As irgi labai noreciau savo virtuve pasidelioti ax.gif ir mazdaug busima vaizda pamatyti, aisku ir spalvas pasidelioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 13, 00:47)
Siaip tos problemos gal nevisai is ju puses,


jooo, as planavau Alante baldus gaminti, bet man jie uz mazesne virtuve 18stukiu priskaiciavo unsure.gif reikes tikrai ieskotis alternatyvos pigesnes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 12 13, 16:58)
jooo, as planavau Alante baldus gaminti, bet man jie uz mazesne virtuve 18stukiu priskaiciavo  unsure.gif reikes tikrai ieskotis alternatyvos pigesnes  unsure.gif

Musu virtuve kaiptik kopijuota is Alanto biggrin.gif Man taip "Vaiva'patyko,o dar ir Baldu rojuje kaiptik stovi,tai jie jau patykejo kad is ju pirksim,net projekta atidave,bet jau virtuve pagal ju projekta man pagamino kiti blush2.gif O Alantas su paprasta plokste,ne MDf buvo priskaiciave 10tukst.o dar pas juos atvezimas,montavimas atskirai kainuoja,ir isvis,tas Andrejus is Diaspos sake,kad pats 10metu atidirbo kazkurioj firmoi,tai sako,jo ispradziu viena kaina sako,o paskui kiekviena varzciuka paskaiciuoja.Beje ten virs 10tukst.priskaiciavo ir tai dar be saleles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rumbaciacia @ 2009 12 13, 16:24)
Labai grazios abi virtuves, bet man antras variantas labiau prie sirdies. O sakykit kas jum tokius projektus padare, gal pati projektavot su kokia programele? As irgi labai noreciau savo virtuve pasidelioti  ax.gif  ir mazdaug busima vaizda pamatyti, aisku ir spalvas pasidelioti  ax.gif

Ne pati, čia mums atsiuntė kaip pasiūlymą vienas iš gamintojų ax.gif
O pačiai lengviausiai su Alno programa pasibraižyti, kurią visi nemokamai gali atsisiųsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 13, 17:23)
Musu virtuve kaiptik kopijuota is Alanto biggrin.gif Man taip "Vaiva'patyko,o dar ir Baldu rojuje kaiptik stovi,tai jie jau patykejo kad is ju pirksim,net projekta atidave,bet jau virtuve pagal ju projekta man pagamino kiti blush2.gif O Alantas su paprasta plokste,ne MDf buvo priskaiciave 10tukst.o dar pas juos atvezimas,montavimas atskirai kainuoja,ir isvis,tas Andrejus is Diaspos sake,kad pats 10metu atidirbo kazkurioj firmoi,tai sako,jo ispradziu viena kaina sako,o paskui kiekviena varzciuka paskaiciuoja.Beje ten virs 10tukst.priskaiciavo ir tai dar be saleles biggrin.gif


nu apsisukot jus cia biggrin.gif
jei uz mazesne kaina tikrai gavot kokybiska virtuve, tai super, as irgi taip noriu blush2.gif
Atsakyti