Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Kalbant apie kriaukles, kas ką girdėjot apie Alveus akmens masės plautuves? Gamintojas Lenkija. Kažin kaip kokybė?

O mane tooooks nerimas kamuoja, kad negerai susiprojektavau virtuve, tiek isplanavimu, tiek spalvos atzvilgiu. Ar tikrai bus patogu? Ar gražu? Ar funkcionalu?
Ir stengiuosi apie tai negalvot nes nieko nebegaliu pakeist unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2009 12 09, 17:09)
pagal vieta, kurioje randasi, tai, manau, kad ta pati smile.gif
zinok, kainos labai tinkamos, ypac jei negazdina ju kontoros vaizdelis. mb pirko parduotam butui durims stikliuka, tai ispjove iskart. nebepamenu, kiek kainavo, bet sake- kapeikos bigsmile.gif
dar mb suplanaves pas juos uzsakineti stiklines duris dusui, tai gavosi 2-3 kartus pigiau, nei baltijos brastoj, ar kaip ji ten doh.gif
siulyciau apsilankyti, mums pradinis pokalbis ir skaiciavimai nieko nekainavo biggrin.gif  4u.gif


Vaizdas - ne prioritetas irnesakyk.gif Svarbiausia, kad kaina būtų priimtina ax.gif Reiks kurią dieną palėkti, nes pavyzdžiuose mačiau labai gražų stiklą wub.gif

QUOTE(Buttuke @ 2009 12 09, 17:19)
O mane tooooks nerimas kamuoja, kad negerai susiprojektavau virtuve, tiek isplanavimu, tiek spalvos atzvilgiu. Ar tikrai bus patogu? Ar gražu? Ar funkcionalu?
Ir stengiuosi apie tai negalvot nes nieko nebegaliu pakeist unsure.gif


Kaip pažįstama biggrin.gif Aš irgi nervinausi, kol pamačiau galutinį variantą biggrin.gif . Vėliau tik džiaugiausi. Aišku, yra ir minusų rolleyes.gif Bet visumoj savo projektavimą vertinčiau 9 balais biggrin.gif
Atsakyti
vida777, dar vienas variantas tavo virtuvei (jei ir taip bus valgomojo stalas kitam kambary)- daryti sala, kuri virtuves zonoj pabutu ir uz stala ir uz bara mirksiukas.gif
Stai pora siokiu tokiu pavyzdeliu:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elva: 09 gruodžio 2009 - 18:13
vida777, as keisciau spinteles su stalu. Siaip nesuprantu del valgomu stalu. Nezinau jusu iprociu. Kiekviena diena valgyti naudosit svetainej valgomaji stala, ar virtuvej? Ar tas valgomasis stalas bus naudojamas tik sventem. Turit vaiku?
Pas mus dabar virtuve tai susirinkimu vieta. Vaikai ir pamokas ruosia(tiesa dabar jau reciau, nes nebereikia padeti) ir zaidziam stalo zaidimus ir rankdarbiaujam. Jei pas mane stalas stovetu svetainej,as isproteciau nuo vaiku popieriuku, kliju ir kitu velniu. O virtuvej mes po darbu viska nuvalom ir susitvarkom. Svetainej del minkstos dalies ir kilimu butu zymiai problemiskiau.

Papildyta:
QUOTE(elva @ 2009 12 09, 17:57)
vida777, dar vienas variantas tavo virtuvei (jei ir taip bus valgomojo stalas kitam kambary)- daryti sala, kuri virtuves zonoj pabutu ir uz stala ir uz bara mirksiukas.gif
Stai pora siokiu tokiu pavyzdeliu:
user posted image
user posted image


Labai grazios virtuves. Bet du dalykai man nepatinka. Visur matosi nevietoj padeti ranksluostukai. Todel as tik uz ranksluostines. Tie pusbariai nu nezinau schmoll.gif . Nu jie man nelimpa. Ypac pirmojoje nuotraukoje. Sedi kaip vista ant laktu(o jei tau ka skauda tai isvis patyliu schmoll.gif ), o tau is keptuves riebalai tiesiai i akis saudo lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2009 12 09, 22:26)
Todel as tik uz ranksluostines.


Gal galėtų kas nors įdėti rankšluostinių pvz. 4u.gif Ištraukiamos iš spintelių nelabai vilioja, gal yra naujesnių geresnių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 12 09, 18:19)
Kalbant apie kriaukles, kas ką girdėjot apie Alveus akmens masės plautuves? Gamintojas Lenkija. Kažin kaip kokybė?

O mane tooooks nerimas kamuoja, kad negerai susiprojektavau virtuve, tiek isplanavimu, tiek spalvos atzvilgiu. Ar tikrai bus patogu? Ar gražu? Ar funkcionalu?
Ir stengiuosi apie tai negalvot nes nieko nebegaliu pakeist unsure.gif


Mano kaimyne turejo nusipirkusi Alveus dviguba plautuve. Praejo gal pora menesiu ir ta plautuve isskilo. Rase visokius rastus, vargais negalais pakeite.
As geriau rekomenduociau Franke. Tikrai kokybiskos plautuves. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2009 12 09, 17:57)

jei daryciausi modernia virtuve, man sitas variantas butu labai mielas.
Net nezinau ko as taip uzsiciklinau, bet man kiekviena virtuve su darbastaliu prie lango, atrodo tikra svajone ax.gif .

QUOTE(jblmami @ 2009 12 09, 21:26)
vida777, as keisciau spinteles su stalu. Siaip nesuprantu del  valgomu stalu. Nezinau jusu iprociu. Kiekviena diena valgyti naudosit svetainej valgomaji stala, ar virtuvej? Ar tas valgomasis stalas bus naudojamas tik sventem. Turit vaiku?
Pas mus dabar virtuve tai susirinkimu vieta. Vaikai ir pamokas ruosia(tiesa dabar jau reciau, nes nebereikia padeti) ir zaidziam stalo zaidimus ir rankdarbiaujam. Jei pas mane stalas stovetu svetainej,as isproteciau nuo vaiku popieriuku, kliju ir kitu velniu. O virtuvej mes po darbu viska nuvalom ir susitvarkom. Svetainej del minkstos dalies ir kilimu butu zymiai problemiskiau.

valgoma bus tik virtuveje, o svetaine - sveciams arba progine vakariene dviems. Mes tik dviese, vaiku kartu nebera, bet uztat MB kaip trys vaikai - nesijaudins jei nukris kas, pritrupes ar uztiks doh.gif . Kartu valgom tik savaitgaliais ir per iseigines, siaip as visa laika viena, MB per diena nera, o vakarienei valgo arba obuoli, arba sumustini rolleyes.gif . Spinteliu man reikia tikrai minimaliai, o ir dabartines, jei iskraustyciau tuos daiktus, kuriu paskutinius tris keturis metus nei karto nenaudojau - puse liktu tusciu.

Del sedejimo ant laktu ir man ne schmoll.gif . Pas MB seses, broli yra visur salos, vienur zemos, kitur praaukstintos, nu man niekur nera taip patogu sedeti (kitaip tariant - truksta komforto), kaip prie normalaus stalo ant kedziu arba minkstasuolio, o ne nosis i nosi, petys i peti.

Tarp kitko idesiu savo svajoooniu virtuve (ypac dievinu orkaites spalva tokia pat kaip spinteliu), i kuria galeciau ziureti ir is svetaines, ir is miegamojo ir is visur kitur, tik dar ta ruda vaza numesciau lauk - jau per daug apkrauta biggrin.gif :
user posted image


o sita panasi i mano planuojama virtuve, tik ta spintu bloka kaireje reiketu pasalinti is vaizdo ir didziaja spinta perkelti is desines i kaire. Nu vistiek noriu as virtuves prie lango ax.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 10 gruodžio 2009 - 15:43
QUOTE(pijuska @ 2009 12 09, 21:39)
Alveus plautuves gaminamos Slovenijoje. Kokybe visai gera. Bet gal būt labiau verta rinktis Franke plautuves. Jeigu domins, prasom i AŽ  smile.gif



QUOTE(pantherrra @ 2009 12 10, 14:29)
Mano kaimyne turejo nusipirkusi Alveus dviguba plautuve. Praejo gal pora menesiu ir ta plautuve isskilo. Rase visokius rastus, vargais negalais pakeite.
As geriau rekomenduociau Franke. Tikrai kokybiskos plautuves. thumbup.gif

o tai gal įtrūko dėl karšto vandens, gal pylė verdantį. Ar akmens masės plautuvės to nebijo? ar tik Franke tokios atsparios?
be abejo, kad rinkciausi franke, jei tik tureciau galimybiu, bet........
todėl ir ieškau pigesnių variantų doh.gif
gal net pirkt paprastą skardinę, su galimybe kadanors pasikeisti į frankę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 12 10, 19:54)

be abejo, kad rinkciausi franke, jei tik tureciau galimybiu, bet........
todėl ir ieškau pigesnių variantų doh.gif
gal net pirkt paprastą skardinę, su galimybe kadanors pasikeisti į frankę?  smile.gif


o tai dabartine akcija Ermitaže nenorite pasinaudoti (Plados ir Marmorin - tikrai nėra labai prastos kriauklės smile.gif)

Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 10, 20:17)
o tai dabartine akcija Ermitaže nenorite pasinaudoti (Plados ir Marmorin - tikrai nėra labai prastos kriauklės smile.gif)

kas per akcija? smile.gif o kokios ju kainos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 12 10, 21:26)
kas per akcija? smile.gif o kokios ju kainos? ax.gif


-40% nuolaida
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyti ar galima Kaune kur nors isigyti Blumo priedu virtuvei? Niekur nerandu. Matau tik Vilniuje sad.gif

Mane domina visokie laikikliai lekstems, padekliukai ir panasus dalykai. Is principo gali buti ir ne Blumas...

Diformos psl. yra tik relingu sistemos. Ar as kazkaip ne taip ieskau?

Aciu 4u.gif
Atsakyti