Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Meilute777 @ 2009 12 07, 23:39)
Taip, zinau, būtent  pamačius tą virtuvę dabar ir svarstau LED apsvietimo galimybę. O pigiau sių šviestuvų negaliu rasti, jeigu žinote - busiu dėkinga.



Vilniuje, Domus galerijoje, yra viena firma( pavadinimo nepamenu doh.gif ) ji prekiauja imontuojamais ir siaip lediniais sviestuvais, ledinem lemputem su 3 m garantija. visas asortimentas sugalvotas LT dizaineriu, bet pagamintas kinijoje. jie turi tik ta vienintele parduotuve. dabar ten 40 proc. nuolaida VISKAM. labai gerai ten apsipirkome. Iejus pro pagrindines duris sukti i desine, beveik paciame gale, desineje puseje, tarp uzuolaidu salonu, nediduke parduotuvele.
o kazkokius modulius g.gif , kurie sviecia beveik 180 laipsniu kampu mb surado pigiausiai internetineje parduotuveje 4u.gif

o del stiklu. tai man regis jie daug praktiskiau uz plyteles, nereikia valyti plyteliu tarpu g.gif beigi pigiau uz pvz akmeni.
mes pirksime buvusiame g.gif stiklo fabrike uz taksi parko. stiklu pasirinkimas nemazas, jie grudina ta stikla, issimatuoja namie, apipjauna rozeciu skyles,nugludina pakrascius, veliau pritvirtina. gali padaryti metalic, matini, skaidru. jei pageidaujate lipduku, jie patys nugarbina ta stikla i kazkokia firmele tame taksi parke, kur uzklijuoja pageidaujama lipduka. kaina buvo +- 100 lt uz kv.m. bet mums pasake toki dalyka, kad stikla ismatuoja ir gamina tik tada, kai jau yra pilnai sustatyti virtuves baldai.
maciau labai grazu varianta, kai po stiklu siena apdorota fakturiniais dazais, man labai patiko. planuojam taip daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaa: 09 gruodžio 2009 - 13:00
QUOTE(vida777 @ 2009 12 09, 12:51)
kiekvienas zodis - gryna teisybe  4u.gif .
Ant blizgiu pavirsiu neitiketinai greitai gali atsirasti ibrezimu.


verysad.gif o as butent tokiu fasadu labai labai noriu g.gif
idomu, ar juos kaip "atstatyt" galima? nupoliruot ar pan. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2009 12 09, 12:58)
mes pirksime buvusiame g.gif  stiklo fabrike uz taksi parko. stiklu pasirinkimas nemazas, jie grudina ta stikla, issimatuoja namie, apipjauna rozeciu skyles,nugludina pakrascius, veliau pritvirtina. gali padaryti metalic, matini, skaidru. jei pageidaujate lipduku, jie patys nugarbina ta stikla i kazkokia firmele tame taksi parke, kur uzklijuoja pageidaujama lipduka. kaina buvo +- 100 lt uz kv.m. bet mums pasake toki dalyka, kad stikla ismatuoja ir gamina tik tada, kai jau yra pilnai sustatyti virtuves baldai.
maciau labai grazu varianta, kai po stiklu siena apdorota fakturiniais dazais, man labai patiko. planuojam taip daryti 4u.gif


o tai ten kaip salonas kazkoks, t.y. yra gyvu pavyzdziu paziuret? ar is paveiksliuku kataloge tik galima rinktis? nezinot, gal jie internete ka turi paziuret? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2009 12 09, 12:58)
Vilniuje, Domus galerijoje, yra viena firma( pavadinimo nepamenu doh.gif ) Iejus pro pagrindines duris sukti i desine, beveik paciame gale, desineje puseje, tarp uzuolaidu salonu, nediduke parduotuvele.



as ten viena parduotuve anksciau irgi buvau nusiziurejus. Jus gal turit omeny "Terra Lucida", tokia visai mazuciuke, joje tik lemputes ir LEDai? aisku, dar maciau viena kita parduotuve, kur lemputem prekiauja g.gif

http://www.terralucida.lt/lt/prekes/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 09 gruodžio 2009 - 13:03
QUOTE(Tagulia @ 2009 12 09, 14:14)
as ten viena parduotuve anksciau irgi buvau nusiziurejus. Jus gal turit omeny "Terra Lucida", tokia visai mazuciuke, joje tik lemputes ir LEDai? aisku, dar maciau viena kita parduotuve, kur lemputem prekiauja  g.gif 

http://www.terralucida.lt/lt/prekes/



aha, panasu, kad sita bigsmile.gif tai vien ledines lemputes pirkti apsimokejo. nuolaida labai zenkli, kai pries pora menesiu buvom siule tik 10-20 proc ir tai tik todel, kad daug norejom pirkti. dabar irgi sake, kad po NM vel bus tik 10 proc doh.gif


o tai ten kaip salonas kazkoks, t.y. yra gyvu pavyzdziu paziuret? ar is paveiksliuku kataloge tik galima rinktis? nezinot, gal jie internete ka turi paziuret? ax.gif
Papildyta:


ne, ne salonas biggrin.gif ten tokia kaip ir kontora. yra po pavyzdeli ivairiu stiklu, sedi moteriske, kuri isklauso pageidavimus, pasako galimybes ir paskaiciuoja kaina, yra galimybe issikviesti matuotojus i namus( nedrisciau pati matuoti)
gal ir turi www, bet nepamenu pavadinimo, nezinau. mums rekomendavo kolege, tai mums paskaiciavo uz tarpa tarp spinteliu apie kokiu 4m ilgio su viskuo mazdaug 600-700lt. seniai buvom jau doh.gif
kitur pigiau neradom, tai nutarem, kad kontoros isvaizda nelabai svarbu, beto ju dirbtuves ju pasoneje 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 12 08, 00:47)
Mergytes, kas turit vizualizaciniu sugebejimu (as, pasirodo, neturiu laugh.gif) , pasidalinkit, prasau, savo mintimis  4u.gif .
Pasidariau projekta - nenorejau daug pakabinamu spinteliu, bet kad ne taip tuscia butu, tai galvojau ant galo pastatysiu indauja. O isivaizdavau viska is priekio  doh.gif ... dabar ziuriu is sono - baisumelis. Indaujos sonas/galas - tiesiai i akis.

Projekte yra klaida, spintele mikrobangei t.b. 60 cm plocio, kaip ir pastatoma - iki pat pat lango.
Durys desineje - is koridoriaus, o apcioje (toje sienoje kurios nesimato) - bus stumdomos durys is svetaines. Galvoju dar apie stala su minkstasuoliu (ne kampa) ir kokia pora kedziu :

user posted image

cia virtuves planas - tik su pastatomomis spintelemis ir saldytuvu. Is abieju orkaites pusiu gaunasi labai neekonomiska erdve (po 13 cm tarpeli), nieko ten bebeikisi. Masciau orkaite deti i spinta prie saldytuvo, bet tada labai giliai liktu langas ir sudarkytu visa vaizda tos dvi griozdiskos spintos. Ir siaip man orkaite graziau (bent jau klasikineje virtuveje) po virykle ir gartraukiu.
Del pakabinamu spinteliu i desine nuo lango - tai jau nebezinau, ar visai ju atsisakyti (bet bijau, kad gali buti pomaziai vietos pasidejimui), ar bandyti derinti pakabinamas nuo lango iki gartraukio, ir nuo gartraukio iki duru - labai keblus tas kampas  g.gif :

user posted image


Turint toki isplanavima as buciau visikai kitaip baldus isisdeliojusi. Kur dabar planelyje sofa, buciau dariusi aukstu spintu bloka su orkaite, saldytuvu ir mikrobangine. Kairej puseje palei siena pastatomas/pakabinmos spinteles. Gal dar kiek uzsukciau ir link lango. O ten kur kaitlente, buciau dariusi stala su kedem. Na bet cia tik mano pamastymai smile.gif .

QUOTE(kristik @ 2009 12 09, 10:47)
Na, o dėl blizgios, tai ji tikrai labai lengvai valosi, bėda tik tame, kad teks laaabai dažnai valyti.. Beje, blizgioje plokštėje su laiku atsiranda mikro brūkšnelių, jie matosi ne visada, tačiau krentant tam tikrai šviesai ar žiūrint tam tikru kampu ji gali atrodyti kaip truputį pabraižyta... Žinoma, yra tokių, ant kurių nesimatys, bet jų kainos tikrai ne "termopalinės"  doh.gif

Tai gi dazytas blizgias plokstes negalima valyti su mikrofaser, nes atsiranda mikro ibrezimai. Geriausia tokius pavirsius valyti su labai daug kartu skalbtais medvilniniais trikotaziniais audiniais. Tai dabar senos maikutes tam ir sueina ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 09 gruodžio 2009 - 13:56
QUOTE(jblmami @ 2009 12 09, 13:50)
Turint toki isplanavima as buciau visikai kitaip baldus isisdeliojusi. Kur dabar planelyje sofa, buciau dariusi aukstu spintu bloka su orkaite, saldytuvu ir mikrobangine. Kairej puseje palei siena pastatomas/pakabinmos spinteles. Gal dar kiek uzsukciau ir link lango. O ten kur kaitlente, buciau dariusi stala su kedem. Na bet cia tik mano pamastymai smile.gif .

nu va, visai priimtinas variantas 4u.gif , bet kai isikali i galva ka nors, tai kitaip atrodo ir nebeiseina, ir nebeimanoma blush2.gif .
is tiesu, tai taip susiplanavau del to, kad norejau viso darbastalio prie lango, kad butu kuo daugiau naturalios sviesos, nes virtuve siaurineje puseje.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 12 09, 14:15)
nu va, visai priimtinas variantas  4u.gif , bet kai isikali i galva ka nors, tai kitaip atrodo ir nebeiseina, ir nebeimanoma  blush2.gif .
is tiesu, tai taip susiplanavau del to, kad norejau viso darbastalio prie lango, kad butu kuo daugiau naturalios sviesos, nes virtuve siaurineje puseje.


O kiek esi įpareigota dėl komunikacijų (h2o ir ventiliacija)? Man labai patiko tavo zonų išdėstymas (šaldytuvas-plautuvė-viryklė) ir labai patiko viryklės vieta wub.gif Bet bendram kontekste tai vistik daryčiau kitokį išplanavimą.. Tiek dėl pakabinamų spintelių, tiek atsižvelgiant į bendrą planelį ir įėjimus ax.gif Bet darbastalio taip pat norėčiau prie lango smile.gif Kita vertus - būnant svetainėje valgomojo stalas gražiau žiūrėtųsi nei viryklė ar plautuvė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 12 09, 14:15)
nu va, visai priimtinas variantas  4u.gif , bet kai isikali i galva ka nors, tai kitaip atrodo ir nebeiseina, ir nebeimanoma  blush2.gif .
is tiesu, tai taip susiplanavau del to, kad norejau viso darbastalio prie lango, kad butu kuo daugiau naturalios sviesos, nes virtuve siaurineje puseje.


Pas mane taip pat virtuve i siaures vakarus. Nesiskundziu tongue.gif . Bet mano manymu, dirbant, gali papildoma apsvietima po spintelem isijungti. Plius turetum nuo lango sviesa is sono. Bet kai reikia sedeti prie stalo paciam tamsiausiam kampe. Tai man tai visikai nejauku schmoll.gif .
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 09 gruodžio 2009 - 14:45
Čia labai primityviai, tik turoputį pažaidžiau su jblmami idėją blush2.gif Proporcijų nelabai yra, bet bendras vaizdas yra, tad belieka tik "pasistumdyti" ir pafantazuoti 4u.gif

user posted image

Ten šone užkapmis už spintų gaunasi gilesnis, šį reikala reikia gerai apgalvoti ar gerai atrodys, bet galėtų būti gera vieta laikyti tosterinę, kombainą, ar virdulį smile.gif
user posted image

Čia galima prie tos sieno, kur buvo kaitlentė, pastatyti neaukštą spintelių bloką - būtų vietos sudėti stiklainiukus, daržoves ir t.t. ant viršaus galima pastatyti tv ar tiesiog dėl jaukumo pakabinti paveikslą, drąsesnis sprendimas - veidrodį rolleyes.gif
user posted image

Galima ir taip, tik mano mintyse vaizdas daug geresnis nei atgrubnagiškame brėžinyje biggrin.gif :
user posted image



Papildyta:
Jei šventes planuojate švesti ne virtuvėje, galėtų būti dar toks variantas (valgomoji dalis būtų žemesnė nei stalviršis, t.y. stalo aukščio):

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 12 09, 14:30)
O kiek esi įpareigota dėl komunikacijų (h2o ir ventiliacija)? Man labai patiko tavo zonų išdėstymas (šaldytuvas-plautuvė-viryklė) ir labai patiko viryklės vieta  wub.gif Bet bendram kontekste tai vistik daryčiau kitokį išplanavimą.. Tiek dėl pakabinamų spintelių, tiek atsižvelgiant į bendrą planelį ir įėjimus  ax.gif Bet darbastalio taip pat norėčiau prie lango  smile.gif Kita vertus - būnant svetainėje valgomojo stalas gražiau žiūrėtųsi nei viryklė ar plautuvė  rolleyes.gif



QUOTE(jblmami @ 2009 12 09, 14:44)
Pas mane taip pat virtuve i siaures vakarus. Nesiskundziu tongue.gif . Bet mano manymu, dirbant, gali papildoma apsvietima po spintelem isijungti. Plius turetum nuo lango sviesa is sono.  Bet kai reikia sedeti prie stalo paciam tamsiausiam kampe. Tai man tai visikai nejauku schmoll.gif .
Sekmes  4u.gif

aciu mergaites labai uz nuomones 4u.gif . Kaip tik bandau save isivaizduoti sedincia ir dirbancia... nu vistiek gaunasi, kad dirbi ilgiau, nei sedi biggrin.gif , o dirbti prie lango (aisku ir paspoksoti pro langa) butu kur kas maloniau. Prisipazinsiu tyliai, kad as is viso labai nemegstu virtuves, tai bandau is visko isgauti kuo didesni malonuma ten buti blush2.gif .
Dabartinis baldu projektas yra padarytas tiksliai pagal komunikaciju ivadus.

Kita vertus, del stalo vietos kaip siule jblmami, vel gi gautusi keistai, nes svetaineje, tuoj uz sienos bus didelis pietu stalas, minksti baldai, ir tada atrodys, kad visur matosi tik stalai, minkstasuoliai, sofos g.gif . Atrodo planuoji tik virtuve, o gaunasi taip, kad reikia derintis ir uz virtuves ribu, nors patalpos ir atskiros. Virtuveje mes busim tik dviese ir nieko ten nesvesim, tik valgysim, gersim kava ir skaitysim laikrascius... todel kazkaip turiu toki jausma, kad tam man reikia kazkokio jaukaus kampo, o ne vidurio ax.gif .

Bet vat kristik uzvede ant vienos labai svarbios minties - reikes idemiai pasiziureti, kas matysis is svetaines. Nors kaip ir sakiau, bus stumdomos sienines durys, tai bet koki vaizda no problem paslepti. Arba reikes ieskoti labai grazios orkaites lotuliukas.gif .

p.s. oi matau kristik jau visko pripiese bigsmile.gif , siunciu savo zinute i eteri ir einu analizuoti variantu .

paziurejau, dar nesakykisiu nieko. Jei paskaitysit mano posta, pasakykit, ar vis dar keistumet stala su spintelemis vietomis g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 09 gruodžio 2009 - 15:39
QUOTE(vida777 @ 2009 12 09, 15:24)
paziurejau, dar nesakykisiu nieko. Jei paskaitysit mano posta, pasakykit, ar vis dar keistumet stala su spintelemis vietomis  g.gif ?


Kadangi komunikacijos jau savo vietose, tada reikia žūrėti ar jų keitimas neįtakos jų funkcionavimo ir ar tai padaryti yra lengva. Jei atsakymas džiuginantis, tai atsižvelgiant į tai, kad šalia virtuvės bus valgomasis stalas, rinkčiausi kažką panašaus į tai, ką pabraižiau paskutiniame variante (be abejonės prie jo reikia dar daug pasėdėti) smile.gif Be to greičiausiai valgomojoje zonoje padaryčiau pusbarį (ne barą, o stalviršio aukščio pusbarį), tik jis turėtų būti 70-90 cm pločio ax.gif
Jei komunikacijų keisti neišeina, tada nėra ką ir svarstyti - lieka "išdirbti" tavo pirminį variantą ir padaryti, kad viskas būtų čiki-piki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 09 gruodžio 2009 - 15:43
QUOTE(milaaa @ 2009 12 09, 12:58)
mes pirksime buvusiame g.gif  stiklo fabrike uz taksi parko. stiklu pasirinkimas nemazas, jie grudina ta stikla, issimatuoja namie, apipjauna rozeciu skyles,nugludina pakrascius, veliau pritvirtina.


Omenyje turi juos ax.gif Galvoju ten ieškotis durims stiklų, nes labai gražūs raštai. Tik neaišku, kaip kainos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 12 09, 18:00)
Omenyje turi juos  ax.gif Galvoju ten ieškotis durims stiklų, nes labai gražūs raštai. Tik neaišku, kaip kainos  ax.gif


pagal vieta, kurioje randasi, tai, manau, kad ta pati smile.gif
zinok, kainos labai tinkamos, ypac jei negazdina ju kontoros vaizdelis. mb pirko parduotam butui durims stikliuka, tai ispjove iskart. nebepamenu, kiek kainavo, bet sake- kapeikos bigsmile.gif
dar mb suplanaves pas juos uzsakineti stiklines duris dusui, tai gavosi 2-3 kartus pigiau, nei baltijos brastoj, ar kaip ji ten doh.gif
siulyciau apsilankyti, mums pradinis pokalbis ir skaiciavimai nieko nekainavo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti