Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(siaulietuke @ 2009 12 08, 20:36)
O kiek visas tas stiklas+lipdukas+uzklijavimas kainavo?

stiklas 320lt,lipdukas 75lt,ir uz uzklijavima paeme 30lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 08, 22:09)
stiklas 320lt,lipdukas 75lt,ir uz uzklijavima paeme 30lt 4u.gif

O is kokios firmos lipduka saketes?
Atsakyti
sveiki
gal zinote, kad prekiauja blizgia plokste? reikia virtuve gamintis, noriu blizgios, maciau keliuose salonuose, bet gamintumemes pas pazistama baldininka, sake medziagas paciai apsiziureti, issirinkti... Noriu balta- kakavine kad butu, tokios pastelines spalvos, ir kad butinai blizgios butu.
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Augustato @ 2009 12 09, 09:58)
sveiki
gal zinote, kad prekiauja blizgia plokste? reikia virtuve gamintis, noriu blizgios, maciau keliuose salonuose, bet gamintumemes pas pazistama baldininka, sake medziagas paciai apsiziureti, issirinkti... Noriu balta- kakavine kad butu, tokios pastelines spalvos, ir kad butinai blizgios butu.
aciu  4u.gif


Padaryti blizgios plokštės virtuvę yra keli būdai:
-arba einat pas baldininką, kuris jums pagamins iš MDF dažytos plokštės (spalvą galite rinktis kokią tik norite iš paletės)
-arba yra tokia baldinių plokščių gamintojas "Termopal", turite peržiūrėti paletę ir išsirinkti kas patinka ir ten esamo pasirinkimo (paprastai jas turi dizaineriai ir baldininkai)
Atsakyti
QUOTE(Augustato @ 2009 12 09, 00:58)
sveiki
gal zinote, kad prekiauja blizgia plokste? reikia virtuve gamintis, noriu blizgios, maciau keliuose salonuose, bet gamintumemes pas pazistama baldininka, sake medziagas paciai apsiziureti, issirinkti... Noriu balta- kakavine kad butu, tokios pastelines spalvos, ir kad butinai blizgios butu.
aciu  4u.gif


"Termopal" tikrai turi blizgiu ploksciu, taip pat ir jusu norimu spalvu 4u.gif Drauge mano pasidare beveik baltos spalvos, blizgia virtuve. Tokia grazi atrodo, bet jau tokia nepraktiska ir ypac jei turit vaiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 12 09, 11:46)
"Termopal" tikrai turi blizgiu ploksciu, taip pat ir jusu norimu spalvu 4u.gif  Drauge mano pasidare beveik baltos spalvos, blizgia virtuve. Tokia grazi atrodo, bet jau tokia nepraktiska ir ypac jei turit vaiku doh.gif

Aš irgi labai noriu šviesiai kreminės spalvos virtuvės iš blizgios pokštės, bet taip pat turiu mažą vaiką, todėl norėčiau kiek galima praktiškesnio varianto, tai dabar didelis galvosūkis ką pasirinkti doh.gif g.gif
Beje, kad nepraktiška, tai suprantu, kad tepli, bet gal gerai ir lengvai valosi, nes draugė turi oranžinę virtuvę iš dažytos matinės plokštės, tai sako, kad gyvenime tokios nesidarytų, nes labai sunkiai valosi, maždaug trina, trina, o pirštai vistiek šviečia doh.gif cool.gif
Gal kas galit patart praktiškiausią ir grąžiausią šviesų variantą help.gif
Atsakyti
QUOTE(mutomba @ 2009 12 09, 10:18)
Aš irgi labai noriu šviesiai kreminės spalvos virtuvės iš blizgios pokštės, bet taip pat turiu mažą vaiką, todėl norėčiau kiek galima praktiškesnio varianto, tai dabar didelis galvosūkis ką pasirinkti  doh.gif  g.gif
Beje, kad nepraktiška, tai suprantu, kad tepli, bet gal gerai ir lengvai valosi, nes draugė turi oranžinę virtuvę iš  dažytos matinės plokštės, tai sako, kad gyvenime tokios nesidarytų, nes labai sunkiai valosi, maždaug trina, trina, o pirštai vistiek šviečia doh.gif  cool.gif
Gal kas galit patart praktiškiausią ir grąžiausią šviesų variantą help.gif


Matinė plokštė sąlyginai sunkiau valosi nei blizgi, tačiau aš savo vurtuvės dažytas dureles tikrai nesunkiai nuvalau smile.gif Manau tai dar priklauso nuo dažytos plokštės paviršiaus - vieni jų būna visai lygūs, kiti turi nežymią tekstūrą, tad manyčiau pastarieji ir valosi sunkiau smile.gif
Na, o dėl blizgios, tai ji tikrai labai lengvai valosi, bėda tik tame, kad teks laaabai dažnai valyti.. Beje, blizgioje plokštėje su laiku atsiranda mikro brūkšnelių, jie matosi ne visada, tačiau krentant tam tikrai šviesai ar žiūrint tam tikru kampu ji gali atrodyti kaip truputį pabraižyta... Žinoma, yra tokių, ant kurių nesimatys, bet jų kainos tikrai ne "termopalinės" doh.gif
Atsakyti
kiek zinuciu reikia surinkti, kad leistu cia ikelti nuotrauka? nelabai suprantu, vienose temose leidzia, kitose ne verysad.gif
turiu dar viena savo virtuves varianta...
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 08, 22:09)
stiklas 320lt,lipdukas 75lt,ir uz uzklijavima paeme 30lt 4u.gif

o tai tas stilkas ar praktška? Kažkodėl manau, kad ant jo labaiu matosii visi apsitaškymai ir pan g.gif Ar aš klystu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2009 12 09, 11:34)
o tai tas stilkas ar praktška? Kažkodėl manau, kad ant jo labaiu matosii visi apsitaškymai ir pan g.gif Ar aš klystu?  ax.gif


ir man labai tai rupi ax.gif gal, mergaites, kuri jau turit galine sienele is TRIPLEX stiklo? Idomi jusu patirtis, ar labai limpa riebaliukai ir pan., kaip valosi - ar panasiai, kaip kitos sieneles, ar stikla visgi reikia papildomai sveist, kad, kaip sakoma reklamoj vienoj, saulei pasvietus nepasidarytu geda pries svecius blush2.gif aisku mes planuojam ta stikla paveiksluota det, tai gal maziau ir purvai matysis g.gif
Kaip manot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2009 12 09, 09:34)
o tai tas stilkas ar praktška? Kažkodėl manau, kad ant jo labaiu matosii visi apsitaškymai ir pan g.gif Ar aš klystu?  ax.gif


pagaminai pietus nusivalei (su kokiu langu valikliu) ir vel atrodo kaip naujas smile.gif
ar plyteles, ar stiklas, ar baldine plokste- vistiek reiks valyti smile.gif cia tik reikia pasirinkti kas labiau patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 12 09, 10:47)
Matinė plokštė sąlyginai sunkiau valosi nei blizgi, tačiau aš savo vurtuvės dažytas dureles tikrai nesunkiai nuvalau  smile.gif Manau tai dar priklauso nuo dažytos plokštės paviršiaus - vieni jų būna visai lygūs, kiti turi nežymią tekstūrą, tad manyčiau pastarieji ir valosi sunkiau smile.gif
Na, o dėl blizgios, tai ji tikrai labai lengvai valosi, bėda tik tame, kad teks laaabai dažnai valyti.. Beje, blizgioje plokštėje su laiku atsiranda mikro brūkšnelių, jie matosi ne visada, tačiau krentant tam tikrai šviesai ar žiūrint tam tikru kampu ji gali atrodyti kaip truputį pabraižyta... Žinoma, yra tokių, ant kurių nesimatys, bet jų kainos tikrai ne "termopalinės"  doh.gif

kiekvienas zodis - gryna teisybe 4u.gif .
pavirsiu yra blizgiu, matiniu visiskai lygiu ir matiniu teksturiniu pavirsiumi. Pastarasis, tikra katastrofa valyti (turiu dabar tokia), be sepecio neissiversi. Prie sviesos, nebutinai labai gero apsvietimo, demes matosi tiek ant tu, tiek ant tu, bet jei blizgu pavirsiu perbraukei sluoste ar rankove biggrin.gif ir demes neliko, tai matini teksturini pavirsiu jau reikes gerokai pasveisti.
Baldu salone maciau specialiai vienas blizgaus komplekto dureles, "nuvalytas" Mikrofaser (nzn kaip lietuviskai taisyklingai jos vadinasi) sluoste, tai vaizdelis, kaip svitriniu popieriumi pereita butu doh.gif . Ant blizgiu pavirsiu neitiketinai greitai gali atsirasti ibrezimu.
Atsakyti