Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Marcela* @ 2009 12 07, 14:51)
Kokiu butu patarimu renkantis indukcine kaitlente? Kokios firmos geriausios, gal kas domejotes ar turite, zinote?  blush2.gif  blush2.gif

http://www.supermama...
http://www.supermama...
http://www.supermama...
Pabandyk cia pasiskaityti, gal ka naudingo rasi. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif projekuotuju ir aš savu virtuvę. kol kas tik galvoje, reiks akda ir su kompu pabandyti...Tai va, vyri idėja yra virš darbastalio ta sieną ik i pakabinamų spintelių neklijuot plytelėm, o dėti stiklą 9po juo arba dažyti arba kokį tapetą klijuot raštuotą). gal kas turi įsįdėje stiklą? man įdomu dėl praktiškumo kaip. ar nesimatyts labai aptiškuisų riebaliukų ar vandens lašiukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 12 07, 11:27)
Aš iškart su klausimu. Rašiau tam skirtoje temoje, bet jokio atsakymo negavau. Tai sakau, gal kas iš jūsų čia turit Nardi orkaitę? Kokie atsiliepimai apie šio gamintojo buitinę techniką?


Na del to kad negavai atsakymu ar mazai info lt kalba inete, tai dar ne rodiklis.
Pas mus apskritai labai mazai infi apie gamintojus, o ji yra tai labai siaura. Cia panasiai (tik nenoriu nieko izeisti) jei telefonas tai nokia, jei auto, tai audi arba VW, jei buitine tai aeg ir pan.... pan....

Kai man pasiule prancuziska buitine De Dietrich irgi labai ilgai ieskojau info pas mus, bet labai jau mazai tos info. Dabar gi sios kompanijos buitine pradejo prekiauti Ogmina (oficialus atstovas LT). sprendziant is kainos nera prasta. Mieles neperspjauna, bet brangesne uz Siemens ir AEG. Dalios baldai ja montuoja i savo virtuves.

Tarkim pabendravus su imoniu atstovais kurie specializuojais profesionalia saldymo iranga, is saldytuvu jums pasiulyti Scharpus, kaip vienus is geresniu. Tik beda, kad jie visi beveik nera imontuojmi.

Tai galimas dalykas jei nera dabar, tai nereiskia kad neatsiras rytoj.

Jei skaitoe ir suprantate rusiskai, tai apie Nardi info ten apstu.
Cia vienas is oficialiu nardi rusijoje atstovu tinklapis: http://www.nardi.ru/contents/about
Atsakyti
[quote=-Domiani,2009 12 07, 11:24]
Sveiki,kazkada cia lankiausi,rodziau projekta,dabar bandysiu parodyt virtuve,tik dar daug ko truksta,gartraukio,rozeciu,orkaites ir aplamai bute.. biggrin.gif


O koki jus cia apsvietima lubose pasidaret? g.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=justea,2009 12 07, 17:52]
[quote=-Domiani,2009 12 07, 11:24]
Sveiki,kazkada cia lankiausi,rodziau projekta,dabar bandysiu parodyt virtuve,tik dar daug ko truksta,gartraukio,rozeciu,orkaites ir aplamai bute.. biggrin.gif
O koki jus cia apsvietima lubose pasidaret? g.gif smile.gif
[/quote]
Nieko nedaryta,tiesiog nusipirkom tokius ir viskas,dar ir po spintelem darys vyras apsvietima,dabar tamsoka..
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 07, 12:21)
Sienoi tarp spinteliu ant stiklo uzklijuotas lipdukas su Night New York biggrin.gif  4u.gif


grazu tikrai thumbup.gif
o cia jus patys taip sugalvojot ir pasidaret? ar uzsisaket tokia paslauga kazkur? Labai tinka naktinis miestas prie jusu baldeliu drinks_cheers.gif
Mums tai baldininkas irgi kazka panasaus pasiule, tik ne lipduka, o ant stiklo specialia aparatura spausdinamas tam tikras grafinis piesinys, arba galima savo pasirinkta piesini ar foto (geros rezoliucijos) pasidaryt. Tai dabar mastom, ar darytis ir ka pasirinkti, vis interjero paivairinimas g.gif ax.gif
Atsakyti
Aciu mergaites,pati sugalvojau,net nezinau kaip man sove i galva butent naktini miesta daryt...zinojau kad desiu stikla,ir fototapeta,bet padare lipduka ir uzklijavo biggrin.gif virs stiklo eina lentynele,ja as uzmaciau Baldu rojuje,mano virtuve kopijavo is Alantas virtuves komplekto-Vaiva.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 07, 19:53)
Aciu mergaites,pati sugalvojau,net nezinau kaip man sove  i galva butent naktini miesta daryt...zinojau kad desiu stikla,ir fototapeta,bet padare lipduka ir uzklijavo biggrin.gif virs stiklo eina lentynele,ja as uzmaciau Baldu rojuje,mano virtuve kopijavo is Alantas virtuves komplekto-Vaiva.. 4u.gif


o lipdukas ne po stiklu? ar nenusilups tik su laiku ax.gif
bet siaip sveikinu turint nauja virtuve, isivaizduoju kaip smagu, kai jau visokios smulkmenos tik lieka 4u.gif
Tiesa, nekuklus klausimas, ar daug jums kainavo baldai? idomu daugmaz palygint (mes dar tik projektuojames) blush2.gif
ir koki stalvirsi pasirinkot? as tai svarstau, ar HPL ar dirbtini akmeni rinktis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 07 gruodžio 2009 - 20:14
Ne lipdukas isvidaus priklijuotas,nenusilups biggrin.gif Kiek idomu ivertintumet virtuve? g.gif 4u.gif Ji 5metru,ir dar 1m.stalas"salele"..Pamirsau paminet,stalvirsis paprastas,o mehanizmai Blumai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Domiani: 07 gruodžio 2009 - 20:53
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 07, 20:33)
Ne lipdukas isvidaus priklijuotas,nenusilups biggrin.gif Kiek idomu ivertintumet virtuve? g.gif  4u.gif Ji 5metru,ir dar 1m.stalas"salele"..Pamirsau paminet,stalvirsis paprastas,o mehanizmai Blumai 4u.gif


na, pabandysiu spet, gal kokie +/- 10.000 be buitines? g.gif nors didele ji pas jus, tai galejo ir gerokai daugiau kainuot ax.gif dar priklauso, kur gaminotes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2009 12 07, 10:36)
[size=1][/size]

Rekomenduoju nueiti į "Dalios" saloną ir užmest akį į tokią kreminę virtuvę. ten yra įfrezuoti LED šviestuvėliai, sako, kad 11 metų neperdega (ištisai šviesdami). Vieno tokio "pupsiko" kaina-110lt, manau, galima pigiau rasti.


Taip, zinau, būtent pamačius tą virtuvę dabar ir svarstau LED apsvietimo galimybę. O pigiau sių šviestuvų negaliu rasti, jeigu žinote - busiu dėkinga.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

QUOTE(Noe @ 2009 12 06, 22:25)
Dar noriu paklausti forumieciu, gal kiek ne i tema, bet gal rekomenduotumet gera virtuves baldu valikli? Ka naudojat nuvalyt kur koki riebaliuka nusokusi, pirstus ir pan?  ax.gif

Man labai patinka ZOOM iš Amway.Ten yra koncentratas,jį reikia skiesti,taip kad dar ir ilgam užtenka mirksiukas.gif

QUOTE(-Domiani @ 2009 12 07, 10:24)
Sveiki,kazkada cia lankiausi,rodziau projekta,dabar bandysiu parodyt virtuve,...

Labai graži virtuvė thumbup.gif Smagu,kad jau lieka tik smulkmenos mirksiukas.gif

Mergaitės gal galite parekomenduoti baldžius,firmas.Na tiesiog kur jūs darotės baldelius.Galima ir į a.ž. ax.gif
Atsakyti