Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Lillita @ 2009 11 14, 03:33)
mano atsakymas buvo, kad ne Lietuvoj fotografuota, o fotomontažas tai ar ne, tai Ernestomeda reiktu klaust smile.gif



Oi, tai kad aš be priekaišto gaidelės 4u.gif Tiesiog kažkas klausė, tai ir parašiau, kad ten projektas, t.y. labai kokybiška vizualizacija ax.gif
Atsakyti
Ikelsiu ir as savo pirmini virtuves projekteli. Daug pastabu jau susakiau dizaineriui, tai dabar laukiu pataisymu. Gal kam kas irgi uzklius - buc dekinga uz komentarus. 4u.gif

user posted image

Man opus vienas klausimas. Kazkaip labai noriu medinio stalvirsio. Lygiai tokio pat, kaip visa virtuve. Na, tik aisku storesnio. O klausimas - ar kas turejot medini stalvirsi? Ar labai bloga jo eksploatacija?
Atsakyti
labai grazi virtuve bus. tik man kazkaip nelabai ziurisi kriaukle kampe, kai tiek vietos... ir tu lentyneliu galybe... smile.gif
medini stalvirsi turim dabar pas save virtuvej. na pasaugoti reikia. bet labai normaliai jis devisi. spec aliejuka reikia naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 11 14, 15:33)
labai grazi virtuve bus. tik man kazkaip nelabai ziurisi kriaukle kampe, kai tiek vietos... ir tu lentyneliu galybe...  smile.gif
medini stalvirsi turim dabar pas save virtuvej. na pasaugoti reikia. bet labai normaliai jis devisi. spec aliejuka reikia naudoti  smile.gif


Kriaukle kampe, nes ten yra atvestas vanduo, o uz sienos yra san.mazgas. Man irgi nelabai patinka, labiau patiktu, jei butu priesais langa. Bet taupom sioje vietoje siek tiek.
Del lentyneliu galybes ir man nepatiko. Palikau tik virs pusbario. O tas abipus gartraukio keisiu uzdarom siaurom spintelemis. Desiu ne stikla, o tokias a la groteles.

Aciu labai uz nuomone del stalvirsio. Gal dar paminesite aliejuko pavadinima?

Uz pusbario bus valgomojo zona - stoves pusapvalis stalas su kedem. O ten, kur pabanguota pusbaryje, darysiu istraukiamus krepsius kokiems svogunams ir pan. susidet. Ir is virtuves zonos pusbaryje taipogi bus lentyneles su krepsiais.
Atsakyti
Man irgi užkliuvo plautuvė kampe... Tiek dėl vaizdo, tiek dėl neracionalaus darbo zonų paskirstymo, tiek dėl patogumo (nors ir taip aišku, bet ką tik vėl rašė viena forumietė iš patirties, kad nepatogu). Sorry, bet turint tiek vietos tiesiog "griekas" daryti tokį išdėstymą ax.gif Kas dėl taupumo, tai sakyčiau neapgalvotas taupymas - ok, sanmazgas yra už sienos, nuo jo eina atšaka iki plautuvės, tai kiek jūs sutaupėte - metrą ar du vamzdžio, kurio kaina max keliasdešimt litų?

Visa kita man gražu ir, jei parinksite tinkamas medžiagas, spalvas bei tekstūras, tai bus labai smagi virtuvė wub.gif Žinoma, tų atvirų lentynėlių tai per daug, todėl gerai, kad liks tik virš pusbario smile.gif Mano akys labiausiai užkliuvo už pakabinamų spintelių su lentynom (pastarųjų paprastai nemėgstu) - kažkaip labai jaukiai jos atrodo tame piešinuke wub.gif Tik gerai apgalvokit ar taip pat gražiai atrodys realybėje, jei durelės skirtingose pusėse bus skirtingo stiklo mirksiukas.gif

P.S. Dar va įdomu pasidarė blush2.gif - koks čia projektavimas? O gal ranka piešta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 14 lapkričio 2009 - 18:19
Tikiuosi, kad pirmadieni idesiu pataisyta varianta. Del plautuves irgi pamastysiu...

Del skirtingo stiklo, tai ten viena pakabinama spintele su stiklais, o kita skirta indams nuvarvinti ir yra su kaip ir grotelemis (na kaip perforuotas medis). Sakai, geriau butu daryt ir pirmasias ne stiklo, o pintas? g.gif kazkaip nepamasciau net...

Jo, cia ranka darytas eskizas blush2.gif Bet visi matmenys islaikyti labai tiksliai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari: 14 lapkričio 2009 - 18:26
Sveikos, labai labai senai esu prisižadėjusi apsirodyti savo virtuvę, tai dabar pagaliau tesiu pažadą:
user posted image
Gal kam nors patiks... 4u.gif Dizainas mūsų su vyru, nes dizaineris nekoks pasitaikė... doh.gif Jei reikėtų antrą kartą, šiek tiek kitokią gal daryčiau... o gal ir ne ax.gif
P.S. nuotrauka iš baldų gamintojo puslapio.
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 14, 18:24)
Tikiuosi, kad pirmadieni idesiu pataisyta varianta. Del plautuves irgi pamastysiu...

Del skirtingo stiklo, tai ten viena pakabinama spintele su stiklais, o kita skirta indams nuvarvinti ir yra su kaip ir grotelemis (na kaip perforuotas medis). Sakai, geriau butu daryt ir pirmasias ne stiklo, o pintas? g.gif kazkaip nepamasciau net...

Jo, cia ranka darytas eskizas  blush2.gif Bet visi matmenys islaikyti labai tiksliai. smile.gif


Dėl plautuvės tai būtinai pagalvok mirksiukas.gif

Na, o dėl pakabinamų spintelių, tai paveikslėlyje skirtumas nekrenta į akis ir atrodo netgi žavingai wub.gif Bet piešinukai yra piešinukai - dažniausiai daug papildomų smulkių mažai pastebimų detalių juos ir daro išbaigtais, jaukesniais. Nežinau kaip atrodys realūs baldai, tiesiog siūlau gerai apsvarstyti, kad paskui nebūtų per vėlu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(stebuklaz @ 2009 11 14, 20:46)
Sveikos, labai labai senai esu prisižadėjusi apsirodyti savo virtuvę, tai dabar pagaliau tesiu pažadą:
Gal kam nors patiks...  4u.gif Dizainas mūsų su vyru, nes dizaineris nekoks pasitaikė...  doh.gif Jei reikėtų antrą kartą, šiek tiek kitokią gal daryčiau... o gal ir ne  ax.gif
P.S. nuotrauka iš baldų gamintojo puslapio.


Vizualiai atrodo gerai smile.gif O ką darytum kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 14, 17:42)
Man irgi nelabai patinka, labiau patiktu, jei butu priesais langa. Bet taupom sioje vietoje siek tiek.

mergaites, taupant dziaugiames tik viena karta, o daznai, kad nepataupem - dziaugiames visa gyvenima... ir atvirksciai wink.gif .

Virtuves eskizas lb lb patiko wub.gif . O del gartraukio, visai neblogai jis ir vienas ziurisi (jei nera poreikio tureti daug spinteliu), galima tiesiog padaryti platesne atbraila aplink smulkmenoms pasideti.

O kur pas jus bus mikrobange? Man nuolat iskyla klausimas, kodel vis dazniau orkaites vel montuojamos po virykle? Cia mados, skonio ar vietos klausimas? Ir butent kur tokiu atveju integruoti mikrobange - vien tik del jos daryti spinta mastau.gif ?

Man labai patinka, kad ir gale baro tokios prailgintos stiklines spinteles su stalciuku (vienu ar dviem) iki pat stalvirsio. Stiklas suteikia lengvumo, o stalciukai patogu servetelems ar kt. serviravimo smulkmenoms susideti.
http://www.kuechen-q...s/Kueche-Split/
Atsakyti
Orkaitė po virykle montuojama arba dėl vietos trūkumo, arba dėl kvapų ir garų geresnio ištraukimo. Tačiau, jie orkaitė su kvapų ir riebalų filtrais, jei virtuvėje geras ištraukimas, tai nematau jokios priežasties nemontuoti jos patogesnėjė pozicijoje ax.gif
Mikrobangę galima montuoti į pakabinamą spintelę, tiesiog ta spintelė (arba kad išlaikyti vienodą liniją) visos pakabinamos sintelės) turėtų būti maždaug 5 cm gilesnės) mirksiukas.gif Dar galima nedaryti spintos per visą aukštį, o iškelti iki 140 - 150 cm aukštį ir ten montuoti mikrobangę (pas mane nors bus ir orkaitė ir mikrobangė, tačiau spinta bus 150 cm aukščio, virš jos bus pakabinamos spintelės) smile.gif
Atsakyti
kristik - ar butu labai izulu paprasyti parodyt Tavo virtuves projekteli? blush2.gif Jei ne viesai, tai gal i AZ arba emailu?
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 15, 15:00)
kristik - ar butu labai izulu paprasyti parodyt Tavo virtuves projekteli?  blush2.gif  Jei ne viesai, tai gal i AZ arba emailu?


Gali pažiūrėti mano dienorašty (žr. parašą) mirksiukas.gif Ten jis ne iki galo išbaigtas, bet bus beveik taip rolleyes.gif
Sakai per daug reiškiuosi, reik ir mane pakritikuoti hihihi.gif Na, bet man patinka argumentuota kritika, nes ji tik į naudą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 15 lapkričio 2009 - 15:13