Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(juilet @ 2009 12 06, 00:21)
Labukas,
Jau kuris laikas paskaitinėju temą.Pasisėmiau patirties,sužinojau daug naujo.Pabandžiau ir aš pasiprojektuoti savo mažutę virtuvėlę.Štai kas pas mane gavosi


Man butu gaila atiduot kampui kriaukline spintele. Kriaukle deciau vietoj virykles. O Virykle deciau vietoj stalciu po jusu pavaizduota mikrobange arba vietoj indaploves. O gale ta siaura kargo, tai nelabai reikalinga manau prie indaploves. Kargo isvis ismesciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcela*: 06 gruodžio 2009 - 16:46
O gal galetumete patarti koki apsvietima pasirinkti virtuveje? g.gif lubos bus is gipso, tai galvojom susidesim ledus, bet paziurejom, kad nuo ju sviesos mazokai bus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2009 12 06, 20:09)
O gal galetumete patarti koki apsvietima pasirinkti virtuveje?  g.gif lubos bus is gipso, tai galvojom susidesim ledus, bet paziurejom, kad nuo ju sviesos mazokai bus  schmoll.gif


Sorry, bet tikriausiai nesat macius led'u is arti smile.gif Jei desit mazai ju, tai zinoma, bus mazai sviesos, dedi tiesiog tiek, kokios sviesos noris ax.gif gi su jais kaip su lemputem - lempuciu yra yra simtiniu, ir silpnesniu ax.gif Keli sumontuoti 'taskeliai' neatstos desimties ir pan smile.gif o dar yra ir juostiniu ju. As pvz. i sienine spinta esu paprasius sumontuot juos smile.gif
Na, bet man regis, as cia is mazumos uz juos esu siame forume - blush2.gif Gal ne visi isbande yra ax.gif
Papildyta:
Dar noriu paklausti forumieciu, gal kiek ne i tema, bet gal rekomenduotumet gera virtuves baldu valikli? Ka naudojat nuvalyt kur koki riebaliuka nusokusi, pirstus ir pan? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noe: 06 gruodžio 2009 - 22:22
Sveikos, man taip pat labai autuali apsvietimo tema, bet mane labiau domina darbastalio apšvietimas, ką geriau patarsyte deti po viršutinėmis spintelėmis? Blaškausi tarp LED juostelės ir įfrezuojamų halogenų. Jeigu LED juostelė, ar nebus ta šviesa per ryški? o jeigu tiesiog halogeniukai - kokių atstumų ir ar neatsiras "tamsių dėmių".
Atsakyti
QUOTE(Meilute777 @ 2009 12 07, 01:35)
Sveikos, man taip pat labai autuali apsvietimo tema, bet mane labiau domina darbastalio apšvietimas, ką geriau patarsyte deti po viršutinėmis spintelėmis? Blaškausi tarp LED juostelės ir įfrezuojamų halogenų. Jeigu LED juostelė, ar nebus ta šviesa per ryški? o jeigu tiesiog halogeniukai - kokių atstumų ir ar neatsiras "tamsių dėmių".


Rekomenduoju nueiti į "Dalios" saloną ir užmest akį į tokią kreminę virtuvę. ten yra įfrezuoti LED šviestuvėliai, sako, kad 11 metų neperdega (ištisai šviesdami). Vieno tokio "pupsiko" kaina-110lt, manau, galima pigiau rasti.
Atsakyti
Sveiki,kazkada cia lankiausi,rodziau projekta,dabar bandysiu parodyt virtuve,tik dar daug ko truksta,gartraukio,rozeciu,orkaites ir aplamai bute.. biggrin.gif
user posted image
user posted image
Lempute cia gerai ziurisi biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Rengiamės ir mes virtuvę. Nors iš tikrųjų net neįsivaizdavau, kad čia toks sudėtingas procesas bus.. unsure.gif

Aš iškart su klausimu. Rašiau tam skirtoje temoje, bet jokio atsakymo negavau. Tai sakau, gal kas iš jūsų čia turit Nardi orkaitę? Kokie atsiliepimai apie šio gamintojo buitinę techniką?
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2009 12 07, 10:24)
Sveiki,kazkada cia lankiausi,rodziau projekta,dabar bandysiu parodyt virtuve,tik dar daug ko truksta,gartraukio,rozeciu,orkaites ir aplamai bute.. biggrin.gif


Oho, kokia didele virtuve! ax.gif Ispudingai atrodo thumbup.gif O is ko jusu virtuves fasadai? virsutines spinteles panasu i HPL ar cia MDF poliruotas? thumbup.gif ir dar idomu is ko gaminta galine sienele ir ar ten ant jos miesto vaizdas (foto) yra? ar cia tik man vaidenasi? blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 12 07, 11:27)
Sveikos,

gal kas iš jūsų čia turit Nardi orkaitę? Kokie atsiliepimai apie šio gamintojo buitinę techniką?


as apie toki net negirdejau g.gif vakar kaip tik bandziau internetu orkaites "apziuret" Ogminoj, Topo centre ir Elektromarkte, bet tokiu neuzmaciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 12 07, 12:37)

Papildyta:
as apie toki net negirdejau  g.gif  vakar kaip tik bandziau internetu orkaites "apziuret" Ogminoj, Topo centre ir Elektromarkte, bet tokiu neuzmaciau  schmoll.gif


Čia tokias radau visokiuose imk.lt, neriba.lt ir t.t. Man tų orkaičių kainos laaaabai patiko tongue.gif Prasigooglinau, kaip supratau italų firma. Bet kažkaip kai tokia negirdėta, tai baisoka ir pirkt... Būtų labai fainai rast, kas jau turį ką nors iš jų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 12 07, 11:43)
Čia tokias radau visokiuose imk.lt, neriba.lt ir t.t. Man tų orkaičių kainos laaaabai patiko tongue.gif Prasigooglinau, kaip supratau italų firma. Bet kažkaip kai tokia negirdėta, tai baisoka ir pirkt... Būtų labai fainai rast, kas jau turį ką nors iš jų rolleyes.gif


Linkiu surast, kas turi 4u.gif bet labai neapsigaukit su kainom, nes jei labai pigiai, tai visko gali buti g.gif Mes pries metus i sena buta pirkom orkaite, tai MB tevukas, kuris dirbo dideliam buit.technikos aptarnavimo servise, iskart patare ziuret tik i Siemens. I nauja buta tikriausiai irgi kazka panasaus rinksimes, nors dar iki to nedaejom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 12 07, 13:37)
Oho, kokia didele virtuve!  ax.gif Ispudingai atrodo  thumbup.gif O is ko jusu virtuves fasadai? virsutines spinteles panasu i HPL ar cia MDF poliruotas?  thumbup.gif ir dar idomu is ko gaminta galine sienele ir ar ten ant jos miesto vaizdas (foto) yra? ar cia tik man vaidenasi?  blush2.gif



Aciu! 4u.gif MDF dazytas 4u.gif Sienoi tarp spinteliu ant stiklo uzklijuotas lipdukas su Night New York biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokiu butu patarimu renkantis indukcine kaitlente? Kokios firmos geriausios, gal kas domejotes ar turite, zinote? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti