Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(IRI'DE @ 2009 12 04, 21:11)
Va tik nepatiko man, kad ta kriauklė labai prie viryklės, bet jei jau ir prisitaškys, gal nieko tokio...


geriau patrauk viryklę toliau nuo kriauklės, labiau į kampą, labai nepatogu bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hastalavista @ 2009 12 05, 00:44)
O man tokia mintis šovė, pasižiūrėjus į Jusų brėžinuką - o ar labai Jums reikalinga pati kampine spintele virtuvėje? Pati laikaus nuomonės, kad virtuvėj spintelės niekada nepamaišys, bet kai nukenčia patogumas, jau verčiau aukočiau spintelę.. blush2.gif
Gal (aišku, jei tik dera prie svetainės vaizdo) galima būtų viryklę su orkaite stumti iki pat kampo (t.y. viryklę sukeisti vietomis su ta 60cm spintele). Taip gautųsi 60 cm pločio stalviršis tarp kriauklės ir viryklės. O tą patį kampuką būtų galima išnaudoti įdėjus dureles ar lentynėles iš svetainės pusės, tik jau aišku pritaikius prie bendro dizaino...
Kitas variantas - jei atskirai yra kaitlentė ir orkaitė, gal tada tik kaitlentę pastumt link kampo? Tada liktų visa kampinė spintelė virtuvėje. Bet čia jau šiek tiek keistai atrodytų gal  blush2.gif
Dar karta pasižiūrėjau į brėžinuką - o kriauklės sukeisti su indaplove vietomis? Tada išvis gautųsi puiki erdvė darbastaliui  g.gif
Kai taip arti kriauklė ir viryklė tai tikrai labai nepraktiška - ir ne dėl taškymosi. Pas mane dabar taip (darbastalis - už viryklės, kaip ir pas Jus būtų) - tai pvz. kepi kokią mėsyte ant viryklės, ir nusprendi salotų pagamint - tai nuplauni salotas, jas varvancias turi perkelt virš viryklės (varva į keptuvę), supjaustai ant darbastalio, paimi lentelę nuplaut - vėl visą varvančią virš viryklės... Tad jei tik yra galimybė - tikrai nedarykit tokio išdėstymo, spjaudysitės po to labai  unsure.gif

gerai, akd pamastymu daug, visus variantus apgalvojau, virykles i desine kalti neiseina, nes nu visiskai nesiziures. Graziausiai atrodo, jei gartraukis vidury (jei bus atviras). Ir ten desinej yra siena, tod4l spintele butu visiskai paaukota.
Dabar lyg esu apsisprendusi, kad badysiu kriaukle stumti prie saldytuvo. Vistiek produktai is saldytuvo dazniausiai keliauja i kriaukle arba ant stalvirsio, o jis per kriaukle bus nesunkiai pasiekiamas.
Aciu 4u.gif

QUOTE(Dovkyte @ 2009 12 05, 12:20)
mergaites,gal galit parasyti is kur galima tasisiusti kokia programele virtuvei planuot paprastesne,aldo ar kaip ten ji pas mane 3D tik veikia bet nesusitvarkau as su ja biggrin.gif buciau labai dekinga  4u.gif

man visai neblogai gavosi su ikea programele, labai paprasta naudotis ax.gif
Atsakyti
Įdedu keletą virtuvių
Modernios klasikos virtuvė dažytas mdf. Užduotis buvo sukurti tokią virtuvę, kad gražiai "draugautų" su svetaine ir valgomuoju. Foto buitinės, todėl neužsipulkite.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Moderni virtuvė. Gaminta iš LMDP, naudotos nebrangios medžiagos.

user posted image
Atsakyti
Kad nėra ko užsipulti mirksiukas.gif Viskas labai gražu. Bent jau man smile.gif
Atsakyti
Man irgi patinka smile.gif ypač pirma virtuvė 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Man irgi pirma virtuve labai grazi. Ir isvis sukurta jauki aplinka, labai tikiuosi, kad ir mums pavyks namuose sukurti kazka panasaus ir mielo. Tik kad nera tai taip lengva, ypac kai reikia derinti ir piniginius isteklius, ir funkcionaluma, ir jaukuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikaela @ 2009 12 05, 21:45)
Man irgi patinka smile.gif ypač pirma virtuvė 4u.gif  smile.gif


Ačiū, šiaip tai būtent šią virtuvę fotografuoti labai labai sunku, nes niekaip nesigauna fotoparatu "aprėpti" bendro vaizdo. Čia virtuvės aukštoji dalis yra tarsi knygų ar šiaip smulkių daiktelių stovas, o už jo "verda" darbas. Iš tos pusės, kur yra valgomasis stalas, apačioje yra suprojektuotos spintelės su stiklais, ten šeimininkė laiko tauriuosius gėrimus ir gražius indus.
Kad būtų aiškiau, įmetu tos pačios pusiau klasikinės virtuvės foto iš kito kampo (žiūrėti labiau į dešinę)

user posted image


Papildyta:
Šio buto užsakovė buvo super moteris. Ji pasakė koks yra skirtas biudžetas interjerui ir LEIDO MAN DARYTI KĄ NORIU, nes nežinojo ko nori!!!! Ar galit patikėti? Va kaip buvo prieš

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 05 gruodžio 2009 - 21:15
QUOTE(Interdiz @ 2009 12 05, 20:46)
Moderni virtuvė. Gaminta iš LMDP, naudotos nebrangios medžiagos.
user posted image

Sakykit, prašau, o kuo čia dengta siena prie darbastalio?
Ir kokia funkcija yra dešinėje virš šaldytuvo ir ūkinės spintos esančių pačių viršutinių siaurų durelių??
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 12 05, 23:58)
Sakykit, prašau, o  kuo čia dengta siena prie darbastalio?
Ir kokia funkcija yra dešinėje virš šaldytuvo ir ūkinės spintos esančių pačių viršutinių siaurų durelių??


Sienutė virš stalviršio yra lygiai tokia pati kaip stalviršio plokštė, tik jos storis yra ne 39mm, o 10mm. Darant tą dešinėj pusėj ūkinės spintos, orkaitės ir šaldytuvo bloką, buvo komplikuota situacija " pritempti" iki 2100mm aukščio. Todėl nusprendėm padaryti tokias "mini spinteles", maišeliams ar kitiems retai naudojamiems virtuvės rakandams blush2.gif
Atsakyti
Labukas,
Jau kuris laikas paskaitinėju temą.Pasisėmiau patirties,sužinojau daug naujo.Pabandžiau ir aš pasiprojektuoti savo mažutę virtuvėlę.Štai kas pas mane gavosi
user posted image

user posted image

user posted image

Labai lauksiu jūsų pasisakymų blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2009 12 06, 00:21)
Labukas,
Jau kuris laikas paskaitinėju temą.Pasisėmiau patirties,sužinojau daug naujo.Pabandžiau ir aš pasiprojektuoti savo mažutę virtuvėlę.Štai kas pas mane gavosi



Labai lauksiu jūsų pasisakymų  blush-anim-cl.gif



Patarčiau išnaikinti tas "mažytes, jaukias" lentyneles šalia gartraukio. Tiesiog, jeigu leidžia finansinės galimybės, nusipirkite stilingą, kokybišką gartraukį. Pvz tokį

user posted image
arba

user posted image

Gal norėtųsi viršutines spinteles pagaminti kitokios spalvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 05 gruodžio 2009 - 23:32
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 05, 11:33)
Jei is papratesniu tai cia galima pasidelioti smile.gif
BUSTO VIZIJA


Super programele thumbup.gif , tik gaila, kad mazokai spalvu ir pasirinkimu, na , bet bendra vaizda galima susidaryti thumbup.gif
Atsakyti