Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

pas mus numatyta kriaukle vienoj vietoj,o dabar kai pradedam braizyt viska,gaunasi,kad ji geriau atrodytu kampe,tai gaunasi kad kanalizacija visai kitoj vietoj,o jau viskas uzbetonuota doh.gif nezinau ka ir daryti,ar yra kam taip buve,ar galima kazkokiu alkuniu pagalba nuvest ta kanalizacija iki reikiamos vietos,ar cia mano mastymai visiska nesamone g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2009 12 04, 16:02)
pas mus numatyta kriaukle vienoj vietoj,o dabar kai pradedam braizyt viska,gaunasi,kad ji geriau atrodytu kampe,tai gaunasi kad kanalizacija visai kitoj vietoj,o jau viskas uzbetonuota  doh.gif nezinau ka ir daryti,ar yra kam taip buve,ar galima kazkokiu alkuniu pagalba nuvest ta kanalizacija iki reikiamos vietos,ar cia mano mastymai visiska nesamone  g.gif  blush2.gif


jei nelabai toli, tai galima, svarbiausia čia yra nuolydis kanalizaciniam vamzdžiui - kad riebalai ir maisto likučiai, užsistovėję vamzdžiuose, jų neužkimštų.. dar galima ir už spintelių nugarėlių pravesti, atitraukus nugarėles apie 5-6 cm, taip pat po spintelėmis, nes virtuvinės spintelės dažniausiai stovi ant reguliuojamų plastmasinių kojelių, kurios užsidengia plintusu, tai toje vietoje yra galimybė su vamzdžiais pasireguliuoti.. žinoma, jei reikia vandenį ir kanalizaciją nuvesti labai toli, susidaro net alkūnės, tuomet didelė rizika, kad vamzdžiai gali užsikimšti..
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 04, 12:54)
Virtuve nemaza ,langai uztad dideli visi po 140 cm plocio ir kai kurie nuo zemes iki pat lubu butent virtuveje ,tai biski jaukia smegenine del planavimo, o dar ir akvariumas biggrin.gif atima vietos ax.gif
na va mano terlione ,pabandziau i kampa  kriaukle ikisti ,dabartineje mano virtuveje kriaukle taip pat kampe,tai man nesiblogeja,pripratau biggrin.gif ,panaikinau pusbary


bent jau man, kol kas graziausias tavo virtuves variantas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rasaar @ 2009 12 04, 14:02)
pas mus numatyta kriaukle vienoj vietoj,o dabar kai pradedam braizyt viska,gaunasi,kad ji geriau atrodytu kampe,tai gaunasi kad kanalizacija visai kitoj vietoj,o jau viskas uzbetonuota  doh.gif nezinau ka ir daryti,ar yra kam taip buve,ar galima kazkokiu alkuniu pagalba nuvest ta kanalizacija iki reikiamos vietos,ar cia mano mastymai visiska nesamone  g.gif  blush2.gif


pas mane irgi pridirbo darbininkai... nzn kodel, bet padare kampe kanalizacijos ivada doh.gif tai mums teks ji is kampo i viduri nusivesti smile.gif

Lilita, kaip noreciau tavo komentaro savo virtuvej ax.gif jei nesunku issakyk savo nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 04 gruodžio 2009 - 16:35
Aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif be jusu pagalbos nebuciau issivertusi smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
skaitau jūsų temą jau seniai, semiuosi patirties, bet vistik turbūt reikia tiesiai pagabos prašyti smile.gif
Pasibraižiau savo virtuvę su Ikea programėle, bet nemoku ant nuotraukos perkelti. Todėl įdedu primityvų brėžinį, gal kas matysis. Atrodo virtuvės išpalanavimas visai neblogas, bet vistik man labai nepatinka ta kriauklė prie viryklės. Niekaip nesugalvoju, kaip kitaip išdėlioti. Kairėj pusėj šaldytuvas, po to eina indaplovė, kriauklė ir viryklė. Dešinėj pusėj ties spintelėmis dar yra apie 70 cm sienelė, o stalviršio užsukimas šiek tiek atskiria virtuvę nuo svetainės.
Labai laukiu jūsų pastabų ir įvertinimų ax.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRI'DE: 04 gruodžio 2009 - 19:24
QUOTE(IRI'DE @ 2009 12 04, 19:22)
Sveikutės,
skaitau jūsų temą jau seniai, semiuosi patirties, bet vistik turbūt reikia tiesiai pagabos prašyti smile.gif
Pasibraižiau savo virtuvę su Ikea programėle, bet nemoku ant nuotraukos perkelti. Todėl įdedu primityvų brėžinį, gal kas matysis. Atrodo virtuvės išpalanavimas visai neblogas, bet vistik man labai nepatinka ta kriauklė prie viryklės. Niekaip nesugalvoju, kaip kitaip išdėlioti. Kairėj pusėj šaldytuvas, po to eina indaplovė, kriauklė ir viryklė. Dešinėj pusėj ties spintelėmis dar yra apie 70 cm sienelė, o stalviršio užsukimas šiek tiek atskiria virtuvę nuo svetainės.
Labai laukiu jūsų pastabų ir įvertinimų  ax.gif
user posted image


IRI'DE, o virykles neina perkelt i desine puse? Aisku, tada jau reiktu erdvinio gartraukio, tad ir kaina isaugtu... g.gif bet dirbti virtuvej su tokiu isplanavimu butu tikrai patogiau 4u.gif
Na siulyciau kazka panasaus kaip cia:
user posted image
Atsakyti
Tai kad ten už viryklės jau eina kampinė spintelė, nėra kur perkelti verysad.gif Matyt su ta kriaukle nieko geriau nesugalvosiu, tiesiog reikia ją mažutę išsirinkti. O šiaip turėtų būti visai patogu, iš šaldytuvo išimamas maistas, tada plaunama, tada ant viryklės. O tas kampas dešinėje būtų skirtas serviravimui, kavos ruošimui ir t.t. Va tik nepatiko man, kad ta kriauklė labai prie viryklės, bet jei jau ir prisitaškys, gal nieko tokio...

Dėl gartraukio ir viršutinių spintelių tai čia dar ne galutinis variantas. Man patinka simetrija, todėl su stiklu vieną spintelę turbūt perkelsiu į dešinę, o gartraukio norėčiau atviro ax.gif

Ačiū už pagalbą, gal dar kas turės minčių, mielai išklausyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IRI'DE @ 2009 12 04, 21:11)
Tai kad ten už viryklės jau eina kampinė spintelė, nėra kur perkelti  verysad.gif

Galėtumėt kampinę spintelę pasukti taip, kad jos durelės persikeltų dešiniau (vietoj arčiau kampo esančio stalčių bloko), tada vyryklę paslinkti į dešinę, o į vyryklės vietą perkelti stalčių bloką.
Atsakyti
O, man kazkodel, atrodo, kad vis tik patogiau kaip plautuve, darbastalis ir virykle vienoje linijoje, o darbastalis tarp ju ir toooks nei per trumpas, nei per ilgas....

Tiesiog isivaizduojant save gaminant maista ir stovint prie darbastalio, man atrodo patogu kai kazka supjaustei ir cia pat i puoda, lentele nuemiai ranka istiesei ir i kriaukle. Ranka pakeliai ir pasiemiai lekste, ranka neleidai stalciu atitraukei ir issiemiai dubeni.
O stai tas vaiksciojimas, kad ir po kelis zingsnius, ar is vieno galo i kita, arba ratais aplink ativerstas indaploves dureles g.gif g.gif g.gif

Vis tik virtuveje praleidziam nemaza laiko dali, daug kas po darbu ir taip jau buna gerokai nusivaiksciojes per diena, tai vat tie dirbtinai sukurti papildomi zingsniai (metrai)... man vis tik atrodo, kad visu pirma turetu buti patogu, o tik paskui grazu.
Idealu kai vienas su kitu sutampa, bet jei ne....
Atsakyti
QUOTE(IRI'DE @ 2009 12 04, 20:22)
Sveikutės,
skaitau jūsų temą jau seniai, semiuosi patirties, bet vistik turbūt reikia tiesiai pagabos prašyti smile.gif
Pasibraižiau savo virtuvę su Ikea programėle, bet nemoku ant nuotraukos perkelti. Todėl įdedu primityvų brėžinį, gal kas matysis. Atrodo virtuvės išpalanavimas visai neblogas, bet vistik man labai nepatinka ta kriauklė prie viryklės. Niekaip nesugalvoju, kaip kitaip išdėlioti. Kairėj pusėj šaldytuvas, po to eina indaplovė, kriauklė ir viryklė. Dešinėj pusėj ties spintelėmis dar yra apie 70 cm sienelė, o stalviršio užsukimas šiek tiek atskiria virtuvę nuo svetainės.
Labai laukiu jūsų pastabų ir įvertinimų  ax.gif
user posted image


O man tokia mintis šovė, pasižiūrėjus į Jusų brėžinuką - o ar labai Jums reikalinga pati kampine spintele virtuvėje? Pati laikaus nuomonės, kad virtuvėj spintelės niekada nepamaišys, bet kai nukenčia patogumas, jau verčiau aukočiau spintelę.. blush2.gif
Gal (aišku, jei tik dera prie svetainės vaizdo) galima būtų viryklę su orkaite stumti iki pat kampo (t.y. viryklę sukeisti vietomis su ta 60cm spintele). Taip gautųsi 60 cm pločio stalviršis tarp kriauklės ir viryklės. O tą patį kampuką būtų galima išnaudoti įdėjus dureles ar lentynėles iš svetainės pusės, tik jau aišku pritaikius prie bendro dizaino...
Kitas variantas - jei atskirai yra kaitlentė ir orkaitė, gal tada tik kaitlentę pastumt link kampo? Tada liktų visa kampinė spintelė virtuvėje. Bet čia jau šiek tiek keistai atrodytų gal blush2.gif
Dar karta pasižiūrėjau į brėžinuką - o kriauklės sukeisti su indaplove vietomis? Tada išvis gautųsi puiki erdvė darbastaliui g.gif
Kai taip arti kriauklė ir viryklė tai tikrai labai nepraktiška - ir ne dėl taškymosi. Pas mane dabar taip (darbastalis - už viryklės, kaip ir pas Jus būtų) - tai pvz. kepi kokią mėsyte ant viryklės, ir nusprendi salotų pagamint - tai nuplauni salotas, jas varvancias turi perkelt virš viryklės (varva į keptuvę), supjaustai ant darbastalio, paimi lentelę nuplaut - vėl visą varvančią virš viryklės... Tad jei tik yra galimybė - tikrai nedarykit tokio išdėstymo, spjaudysitės po to labai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hastalavista: 04 gruodžio 2009 - 22:49
mergaites,gal galit parasyti is kur galima tasisiusti kokia programele virtuvei planuot paprastesne,aldo ar kaip ten ji pas mane 3D tik veikia bet nesusitvarkau as su ja biggrin.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 12 05, 12:20)
mergaites,gal galit parasyti is kur galima tasisiusti kokia programele virtuvei planuot paprastesne,aldo ar kaip ten ji pas mane 3D tik veikia bet nesusitvarkau as su ja biggrin.gif buciau labai dekinga  4u.gif

Jei is papratesniu tai cia galima pasidelioti smile.gif
BUSTO VIZIJA
Atsakyti