Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(rasaar @ 2009 12 04, 01:37)
Labukas,vis paskaitineju tema,bet jau lysiu ir su savo klausimais patyrusioms  ax.gif  blush2.gif nes pradejom jau po biski virtuves projekta regzti.  smile.gif Norejau paklaust,gal kuri daretes virtuvini,kad butu tarp spinteliu akvariumas imontuotas,sumastem kazkaip ji ten isprausti,bet niekaip nesumastom kokio mazdaug dydzio per ilgi ir ploti g.gif kazkas is forumieciu atrodo net projekto vizualizacija buvo ideje,bet neatsimenu dabar kuri  blush2.gif


gal taip?http://www.propertiesinlimassol.com/Portals/78/palodia/DSCF2739.JPG
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2009 12 04, 02:27)
gal taip?http://www.propertiesinlimassol.com/Portals/78/palodia/DSCF2739.JPG



Tai kad cia ne kaip virtuvej, o kaip kokiose gamybinese patalpose ax.gif

Man sitie labiau ziuris:
http://farm3.static....fb54619.jpg?v=0
http://www.bostondes...en-Aquarium.jpg
http://www.mydesigns...04/bonnieflamm2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noe: 04 gruodžio 2009 - 10:44
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 21:07)
Na viskas galutinai nusprendziau ,kad kriaukle kelsiu prie akvariumo,beto ir darbastalio aplink kaitlente ir ta pacia kriaukle zymiai daugiau thumbup.gif


parodyk, kai perbraizysi. idomu kaip atrodys smile.gif
Atsakyti
Laba

Sakykit kokias programikes naudojat projektavimui? Pribrendo reikalas savo mažutę virtuvę persitvarkyt.

Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2009 12 04, 01:37)
Labukas,vis paskaitineju tema,bet jau lysiu ir su savo klausimais patyrusioms  ax.gif  blush2.gif nes pradejom jau po biski virtuves projekta regzti.  smile.gif Norejau paklaust,gal kuri daretes virtuvini,kad butu tarp spinteliu akvariumas imontuotas,sumastem kazkaip ji ten isprausti,bet niekaip nesumastom kokio mazdaug dydzio per ilgi ir ploti g.gif kazkas is forumieciu atrodo net projekto vizualizacija buvo ideje,bet neatsimenu dabar kuri  blush2.gif


as buvau ikelusi, nes pas mus taip suplanuota. Jeigu idomu bus, galesiu tau persiusti musu vizualizacija. Dabar kai jau remai yra, tai iskilo tam tikru klaustuku kaip ten viskas gausis rolleyes.gif nuo vizualizacijos truputi bus nukrypta, nes ir baldai truputi kitaip suprojektuoti bus, bet akva stoves ant pacio stalvirsio. Galeciau konturus imesti cia, kaip atrodo nisa padaryta baldams. Iki finalo dar laaabai toli, tai nezinau kada galesiu ideti realia fotke biggrin.gif gal pavasari.
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 04, 12:53)
parodyk, kai perbraizysi. idomu kaip atrodys  smile.gif

Butinai ,dar pagalvojau ,ar butu gerai kampine kriaukle g.gif
Papildyta:
[quote=Ramziukė,2009 12 04, 13:08]
Laba

Sakykit kokias programikes naudojat projektavimui? Pribrendo reikalas savo mažutę virtuvę persitvarkyt.

Su" ALNO" gerai gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 12 04, 11:20)
as buvau ikelusi, nes pas mus taip suplanuota. Jeigu idomu bus, galesiu tau persiusti musu vizualizacija. Dabar kai jau remai yra, tai iskilo tam tikru klaustuku kaip ten viskas gausis  rolleyes.gif nuo vizualizacijos truputi bus nukrypta, nes ir baldai truputi kitaip suprojektuoti bus, bet akva stoves ant pacio stalvirsio. Galeciau konturus imesti cia, kaip atrodo nisa padaryta baldams. Iki finalo dar laaabai toli, tai nezinau kada galesiu ideti realia fotke  biggrin.gif  gal pavasari.

Oi butu smagu jei galetum man i emaila mestelti, thumbup.gif parasysiu i az mirksiukas.gif O koks jusu akvariumo plotis gaunasi? O tai daug ant stalvirsio uzeina? Mes kazkaip galvojam isikisima jo daryti i kita puse,nes ten svetaine,tai po juo kist is tos puses dar kokia spintele susidet viskam,bet kaip tas realiai gausis,neisivaizduoju,kol kas tik pamastymai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2009 12 04, 12:28)
Oi butu smagu jei galetum man i emaila mestelti,  thumbup.gif parasysiu i az  mirksiukas.gif O koks jusu akvariumo plotis gaunasi? O tai daug ant stalvirsio uzeina? Mes kazkaip galvojam isikisima jo daryti i kita puse,nes ten svetaine,tai po juo kist is tos puses dar kokia spintele susidet viskam,bet kaip tas realiai gausis,neisivaizduoju,kol kas tik pamastymai.  rolleyes.gif


pas mus taip ir bus, akd is svetaines po akvariumu bus spintele istisine, tiek kiek eina virtuves stalvirsis i ilgi. Stalvirsio plotis bus 60cm+ akvariumo plotis, planuojam daryti iki 40cm, tai stalvirsis bus apie 100cm, gal ciut platesnis.
Parasyk i az, atsiusiu vizualizacija. Pasiknisau kompe bet neradau normaliu fotkiu tos suformuotos nisos virtuves baldams doh.gif yra viena neryski fotke is svetaines puses tik. Tai kai turesiu normalesnes fotkes, galesiu permesti paziureti, kaip meistrai suformavo ta sienute, prie kurios kabinsis spinteles ir kur slepsis virtuves baldai.
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 04, 12:27)
Su" ALNO" gerai gaunasi smile.gif

ačiū
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 04, 09:27)
Butinai ,dar pagalvojau ,ar butu gerai kampine kriaukle g.gif


jei tau patinka tai liuks, kodel gi ne. man tai jos nelabai, o jei dar apvali tai isvis smile.gif
bet ar gi verta daryti kampe kriaukle kai sitiek vietos pas tave... g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 04, 13:57)
jei tau patinka tai liuks, kodel gi ne. man tai jos nelabai, o jei dar apvali tai isvis  smile.gif
bet ar gi verta daryti kampe kriaukle kai sitiek vietos pas tave... g.gif

Virtuve nemaza ,langai uztad dideli visi po 140 cm plocio ir kai kurie nuo zemes iki pat lubu butent virtuveje ,tai biski jaukia smegenine del planavimo, o dar ir akvariumas biggrin.gif atima vietos ax.gif
na va mano terlione ,pabandziau i kampa kriaukle ikisti ,dabartineje mano virtuveje kriaukle taip pat kampe,tai man nesiblogeja,pripratau biggrin.gif ,panaikinau pusbary
user posted image


user posted image




Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 03, 22:47)
mergaites kurios norite daryti tas zaliuzes ant darbastalio, tai man asmeniskai tikrai graziau ziurisi to pacio fasado durele. Ir beje kiek teko (furnituru parduotuvese) pakiloti tas zaliuzes tai tikrai nera jos jau labai patogios  schmoll.gif  ir nelabai jau lengvai jos ten darinejasi... Nu man tai tikrai jos neeeee....


lioliuke, sutinku su tavo mintim tuo atveju, jei isplanavimas kaip pas giedre.v, bet jei prie tos "sienines spintos" dar ir virsutines pakabinamos spinteles, tai tada zaliuze tikrai patogesne iseitis nei spintele, kurios kampe esancius daiktus reiktu persirietus bandyt pasiekt... doh.gif

smilgeleee, man tavo virtuves projektukas su valgomojo stalu daug graziau ziurisi thumbup.gif O pakabinamu spinteliu tavo vietoje tikrai neatsisakyciau, nes ne viena mano drauge, pasidariusi normalu virtuvini, po poros-treju metu jau keikesi, kad noredamos "lengvesnio" vaizdo per mazai spintuciu pasidare, o dabar net gartraukiai viskuom apkraustyti, nes truksta vietos kur ka pasidet... doh.gif Nebent Jusu namas didelis ir yra daugiau vietu, kur butu galima kokias spintas daryt... g.gif
Atsakyti